TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega dimna stabljiko,

pa ja sam ga ovih dana kupovao gotovo na tim razinama, na vašem mjestu bi glede TISKA bio izdašnijih prognoza oko navedene cijene.

Iz avijona se vidi da vrlo jaki kupac akumulira tisak na 170 – 175, inteligentno, vratio ga je sa 235 -240 na ove razine i skuplja dok ima prodavača, a hval bogu ima ih..psssssssssss

LP

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Kolega mislim da vam je ulaz dobar, iako preko ljeta ne očekujem rast. Već stagniranje i možda vam se pridružim. Vjerujem da će se većinu dionica moći u 7-8 mj kupiti sa diskontom od bar 10%. To naravno ne vrijedi za dionice tipa Lopina, jer će se one na dobre glasine iz EU pokušati nabiti gore kako bi se ekipa mogla iskrcati.


kolega dimna stabljiko,

pa ja sam ga ovih dana kupovao gotovo na tim razinama, na vašem mjestu bi glede TISKA bio izdašnijih prognoza oko navedene cijene.

Iz avijona se vidi da vrlo jaki kupac akumulira tisak na 170 – 175, inteligentno, vratio ga je sa 235 -240 na ove razine i skuplja dok ima prodavača, a hval bogu ima ih..psssssssssss

LP


j
Ušao malo u TISK, pa da vidimo…. Možda vec ovaj tjedan probijamo 200 kn..
[lol]

Vidim da postoje vrlo različita mišljenja o kretanju cijena na ZSE tijekom ljeta. Po meni je jako bitno što će se dogoditi u lipnju. Ukoliko dobijemo datum završetka pregovora preko ljeta ćemo gledati rock&roll. Ne samo na ovoj, nego i na brdu drugih podcijenjenih dionica. IMHO.

A sada malo konkretno o TISKU. Uskoro će izaći i konsolidirano izvješće Agrokora u kojem će se puno toga oko poslovanja TISKA moći isčitita.
No i bez ikakvog konsolidiranja, prihodi koji trenutno TISAK ostvaruje (preko 3 miljarde kuna) mogu vrlo lako (a uvjeren sam da vrlo skoro i hoće) izgenerirati recimo 3% dobiti na ostvarene prihode. A u tom slučaju ova dionica neće biti na ovim cijenovinim nivoima.
Činjenica je da je TISAK na ovoj cijeni jer je brdo špekulanata kupilo dionice od HRVia i u panici ih prodaju, no vrijeme će popeglati tu anomaliju jer vjerujem da će vrlo skoro i ozbiljniji ulagači početi zauzimati pozicije u kvalitetnim podcijenjenim dionicama.
Jedno je po meni sigurno. Trenutne cijene dionica TISKA su smiješne i nikako ne odražavaju pravo stanje stvari u TISKU. TISAK nije potencijalna stečajuša poput mnogih na našem tržištu i ja parkiran u njemu mirno spavam. I siguran sam da ću se smijati od uha do uha za koju godinu.
Uživajte u nadolazećem tjednu. Po kretnju cijene i događanjima u petak, mislim da nas čeka vrlo interesantan tjedan. IMHO. LN

http://www.seebiz.net/tehnologija/poslovna-informatika/konzum-i-tisak-krenuli-u-geolokacijski-marketing

Ovaj tisak sam što ne explodira, kao tempirana bomba je. Dva soma na kupnji a na prodaji mrvice.

171,71 99
171,70 30
171,66 10
171,55 60
171,21 60
171,20 116
171,00 20
170,01 45
170,00 1310
169,03 50

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Ma kak bude sad odjednom explodiral, a do nedavno nije valjao ništa [lol]
Ja bi recimo rekao po stanju na prodaji da netko još nije skupio količinu potrebnu za exploziju [wink]

br. 10 nesto dokupio zadnjih dana.

1.
AGROKOR D.D.
1.291.895 54,13 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2.
ADRIS GRUPA D.D.
617.227 25,86 Osnovni račun ROVINJ, HRVATSKA
3.
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU
252.052 10,56 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4.
PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA – OIF S JAVNOM PONUDOM
6.256 0,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D.
5.627 0,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
6.
ZAGREBAČKA BANKA D.D.
5.586 0,23 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7.
ZAGREBAČKA BANKA D.D.
5.103 0,21 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D.
3.725 0,16 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9.
CREDO BANKA D.D.
2.722 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10.
NOVAKOVIĆ SAŠA
2.000 0,08 Osnovni račun ČAKOVEC, HRVATSKA

NOVAKOVIĆ SAŠA opa znači taj momak je potegnul. 🙂

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

http://www.profitiraj.hr/funky-business-2/agrokor-uvodi-foursquare-specijale-%E2%80%93-placa-vam-za-chekiranje-u-konzumu/

Odlična vijest, bit će para 🙂 Nije Todorić bezveze platil prek 400 kn

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

@ Gekko

Kolega među najjačim ste drukerima i za pad i za rast na ovom forumu, ako niste najjači onda ste sigurno u TOP 5. Ipak istina je , ovo cijene ćemo ubrzo samo sanjati.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


@ Gekko

Kolega među najjačim ste drukerima i za pad i za rast na ovom forumu, ako niste najjači onda ste sigurno u TOP 5. Ipak istina je , ovo cijene ćemo ubrzo samo sanjati.

Kolega ja samo iznosim činjenice, veselim što još uvijek mogu tako nisko dokupljivat.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

New Report

Close