TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da Todorić mete kolega nakon što nije dobio mercator 🙂

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]




evo opet istog igrača, maloprije je pokušao istu strategiju na lkri ali uzalud, a sad se okomio na tisk.da vidimo oće li ode uspit šta napravit

Ništa ni ovaj put…..ne znam samo kako im se da gnjavit s takvim jeftinim navlakušama…..
[/quote]
Kako ništa, čovjek ozbiljno kupuje…nešto zna. [thumbsup]
[/quote]

je, kak ne…
najozbiljnije se kupuje kad se zadaju nalozi koji na bidu strše k’o govno u punču

kolega pogledajte kaj se desilo s KORFom sam vi maštajte 🙂 ovo sad ide, količine su tu na kupnji, tko to more obuzdat.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

graditelj, 06.05.2011. u 15:34

je, kak ne…
najozbiljnije se kupuje kad se zadaju nalozi koji na bidu strše k’o govno u punču

ja bi rekao da radi ljudima uslugu, otvara im oči. Kako možemo kazati da nekoga navlači ako im ukazuje da kupe dionicu po 170 kn dok je istu Agrokor platio 430 kn i nakon toga tip-top sredio.

Ovi misle ozbiljno !!!

174,10 1700
174,00 47
173,40 150
173,34 30
171,00 131
170,03 39
170,00 7
169,02 1000
169,01 30
168,11 110

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]



Baš zanimljivo, kako je sad odjednom dionica tisk-r-a super
🙂

a kada tisak nije bio super?
[/quote]
onima koji su kupovali po 1600 kunića- SIGURNO!!!!!!!!!! [pray]


kolega pogledajte kaj se desilo s KORFom sam vi maštajte 🙂 ovo sad ide, količine su tu na kupnji, tko to more obuzdat.

O kolega pa zar ste i vi kupili [lol]


300 do ljeta , očito.

300 kn ili 300% ?

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

ne zanosite se previše, preko ljeta će burza samo padat.





evo opet istog igrača, maloprije je pokušao istu strategiju na lkri ali uzalud, a sad se okomio na tisk.da vidimo oće li ode uspit šta napravit

Ništa ni ovaj put…..ne znam samo kako im se da gnjavit s takvim jeftinim navlakušama…..
[/quote]
Kako ništa, čovjek ozbiljno kupuje…nešto zna. [thumbsup]
[/quote]

je, kak ne…
najozbiljnije se kupuje kad se zadaju nalozi koji na bidu strše k’o govno u punču
[/quote]
[thumbsup] [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ne zanosite se previše, preko ljeta će burza samo padat.

O tome bi se dalo raspravljati, imam feeling da se zauzimaju pozicije za burno ljeto.

kolega filing vam je loš. Tisk preko ljeta pada na 160-165kn sigurno.

New Report

Close