TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo, kupac ima lijepu kolicniu na bidu, do 177 kn, no ne kupuje. A ovaj sa 142 komada je neki "bot", malo sam se igrao ranije danas s njime, naime ako se postavite na bidu na recimo 175, on ce lipu nize sekundu nakon vas…hehe
ps. kad ide FI?
Moglo bi biti ulicnkano! 🙂

Majstore, daj prvo savladaj osnovne pojmove pa onda pisi po forumu

@ Gates,
skuzio sam kaj sam napisao tek nakon što to više nije bilo moguće ispraviti.Kaj se odmah pjenis sa majstorstvom…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Nešto je danas prodaja ojačala.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Odličan rezultat. Gubitak smanjen za značajnih 10%. Vidi se da ono veliko investiranje u kase nije bilo uzaludno.


3,2 millijarde kuna prihoda!
I rest my case!!!
[thumbsup]

?Gdje to vidiš? Ja vidim 2.9xx.xxx

Nego može li meni netko objasniti koja je skripta ili način izrade automatskog pomicanja naloga???
U kojem alatu je pojedinac to uradio? Jer s automatskom kupnjom i prodajom može se svaki dan ubijati dnevnica pa molim maštovite za ideje…
ajmo programeri..

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Da, fakat super stvar.. I ja stavim nalog na ask na 100kn recimo i dignem si sa bidom na 99,99 recimo jedan komad.. I tvoj nalog se izvrsi sa mojim nalogom od jedne dionice.. 🙂

"Na burzi je sve moguće - čak i ono što je logično." Andre Kostolany

http://www.seebiz.eu/az-kupuje-dionice-ine-i-koncara-dva-skrbnicka-racuna-s-velikim-kupnjama-dionica-tiska/ar-2010/
Dva skrbnička kupili skupa 3800 kom, valjda znaju što rade [lol]

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

AZ kupuje dionice Ine i Končara, dva skrbnička računa s velikim kupnjama dionica Tiska
Autor/izvor: SEEbiz
Datum objave: 02.05.2011. – 08:20:39
ZAGREB – Mirovinski fondovi nisu bili pretjerno aktivni protekloga tjedna. Dva su mirovinca nastavila kupovati dionice Ine (ZSE:INA-R-A). PBZ Croatia osiguranje kupilo je 2.324 dionice dok je AZ OMF kupio samo 16 komada.
Dva su mirovinca kupovala i dionice Končara EI (ZSE:KOEI-R-A). Erste Plavi kupio je 550 dionica (i dalje je peti sa 6,54 posto udjela) dok je AZ OMF kupio 400 komada (i dalje je osmi s 2,73 posto udjela).

Najveći paket kupio je Raiffeisen OMF koji je kupio 14.717 dionica HT-a (ZSE:HT-R-A) pa je njegov udjel u toj kompaniji porastao na 4,34 posto i dalje je treći najveći vlasnik.

Među investicijskim fondovima aktivan je bio samo KD Victoria koji je kupnjom 100 komada učvrstio drugu poziciju s 2,61 posto udjela.

Nenad Bakić nastavio je dokupljivati dionice AD Plastika (ZSE:ADPL-R-A) pa je kupnjom 800 dionica učvrstio treću poziciju s 3,09 posto udjela. Kupovao je i Arenaturst gdje je kupnjom 295 dionica skočio s desetog na deveto mjesto s 0,21 posto udjela. Najveći ja paket kao i posljednjih tjedana kupio u Dom holdingu (ZSE:KORF-R-A) gdje je kupnjom 2,780 dionica učvrstio četvrtu poziciju s 2,04 posto udjela. Kupovao je i 1.469 dionica Đure Đakovića (ZSE:DDJH-R-A) te 760 dionica Finvest Corpa (ZSE:FNVC-R-A).

Skrbnički račun PBZ-a kupio je veliki paket od 22.600 dionica HT-a i učvrstio petu poziciju s 2,16 posto udjela dok je skrbnički račun Zabe (ZSE:ZABA-R-A) kupnjom 3.895 dionica skočio s desetog na deveto mjesto s 0,532 posto udjela.

Jadran Kapital (ZSE:JAKT-R-A) kupio je 143 dionica Jadroplova (ZSE:JDPL-R-A) i učvrstio treće mjesto s 0,91 posto udjela.

Trezorski račun Magme (ZSE:MGMA-R-A) prodao je 2.102 dionice no i dalje je osmi najveći vlasnik s 2,1 posto udjela.

Dva su skrbnička računa kupovala dionice Tiska (ZSE:TISK-R-A) i to Societe Generale Splitska banka (2.380 komada) i Zabe (1.492 dionice). Račun Splitske banke skočio je s osmog na peto mjesto njavećih vlasnika.

Do 200-cca 1700 komada.. Svaki dan cca po 100 više.. 🙁

"Na burzi je sve moguće - čak i ono što je logično." Andre Kostolany

Kad će oluja pomest prodaju, da se prekine ovo mrcvarenje.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Sve manji interes za kupnju tiska, žalosna je ponuda na kupnju samo jedan ozbiljniji sa 115 komada. Ak ovak nastavi neznam gdje je dno 🙁

166,30 90
166,15 63
165,81 57
165,57 7
165,20 115
164,03 10
164,02 30
163,51 45
163,50 60
163,01 7

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

New Report

Close