TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema danas nešto trgovine na TISKU, kad će izvješće ima li tko ideju???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


..Pa ovdje se prodaja povukla do 700kn,… gledam FULL listu prodaje, pa ona se tako prepala da je uhvatila crtu dok još može jer je potrošila debelo svoje zalihe…

@exsplitjr
na kupnji do 500kn trenutno 3116 kom , i da neko pomete sve do 500kn treba mu cca 100k € , a avg bi bio više nego solidan nekih 235kn . al dobro ko će gledat u sitno [wink]
pozdrav [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Ajde priznajte koje je prodao po bidu da si kupi gače i čarape [yawn]

Očito je da je kupac veći i čeka da se prodaja nakupi da ih poklopi, to je dobro jer nema namjeru kupit po 175 pa prodat po 180. Ali nisu ni prodavatelji baš darežljivi pa imamo pat poziciju.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Promjene u top10

5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 5.627 0,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA +2.380
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 5.600 0,23 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA -8

Lijepo se nadokupljuje [tongue]

To ja i govorim, taj koji kupuje nije trejder a to Vam sve govori.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

A ja bih rekao da mu još nije dosta pa pokušava istjerati većinu trejdera iz dionice [lol]

Opet ovo liparenje. Stvarno su dosadni sa par dionica po bidu.

Evo, kupac ima lijepu kolicniu na bidu, do 177 kn, no ne kupuje. A ovaj sa 142 komada je neki "bot", malo sam se igrao ranije danas s njime, naime ako se postavite na bidu na recimo 175, on ce lipu nize sekundu nakon vas…hehe
ps. kad ide FI?
Moglo bi biti ulicnkano! 🙂

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

3,2 millijarde kuna prihoda!
I rest my case!!!
[thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Izvješće je objavjeno, nije ulickano.

Izvješće je solidno, smanjene kratkoročne obveze za 120 milijuna kuna, gubitak je prvenstveno zbog prvog kvartala, već u drugom očekuje se plus.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close