TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da, na grafiću se lijepo vidi na volumenu iskrcaj pametnog kapitala krajem 2007 i početkom 2008 te ulazak istoga od početka ove godine. Toliko od mene a vi slobodno nastavite dalje po starome. Haj.

Gledam baš transakcije i vidim da je 2/3 današnjeg prometa ostvareno jednom transakcijom po asku od preko 1000 kom, dok jučer kad je ostvaren pad je prodavalo više malih. Čestitam kupcu koji je danas kupio po prosjeku nešto ispod 174 kune i zavidim mu.Suma sumarum, veći igrač akumulira, mali prodaju što znači….Zaključite sami. POZDRAV

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Gledam baš transakcije i vidim da je 2/3 današnjeg prometa ostvareno jednom transakcijom po asku od preko 1000 kom, dok jučer kad je ostvaren pad je prodavalo više malih. Čestitam kupcu koji je danas kupio po prosjeku nešto ispod 174 kune i zavidim mu.Suma sumarum, veći igrač akumulira, mali prodaju što znači….Zaključite sami. POZDRAV

danas gore, sutra dolje. nažalost….


danas gore, sutra dolje. nažalost….

Vidim da se ekipa koja sanja snove o nekakvom padu cijene još nije probudila. ALOOOOO. [lol]



danas gore, sutra dolje. nažalost….

Vidim da se ekipa koja sanja snove o nekakvom padu cijene još nije probudila. ALOOOOO. [lol]
[/quote]

Bill ,
ne kvari romantiku ..
p.s. još nemam dovoljan ,zamišljen ,broj !

Iznad 170 više od 1200komada na kupnji dok do 180 svega 170komada [shocked]
hmhmhm

Nešto nam nema dežurnih dušebrižnika otkad je metla pomela Ask neki dan. Negdje sam pročitao neki dan da u zadnjih pet godina ZSE nije padao u tjednu poslije Uskrsa u zadnjih 5 godina. Nadam se da ni ove godine nećemo imati drukčije kretanje indexa [wink].

Promjene u 10 dioničara

Ono od neki dan po asku je išlo od zg banke skrbničkog
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 5.103 0,21 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA +1000

Kupio bi tisak i gledam dugoročno (1-3g.). Da ili ne?

Pa ovdje se prodaja povukla do 700kn,… gledam FULL listu prodaje, pa ona se tako prepala da je uhvatila crtu dok još može jer je potrošila debelo svoje zalihe. Obrana se drži i akumulira, broj slobodnih dionica je gotovo minimalan…Slijedi snažnije zelenilo… skok do 195-196kn, a dalje ćemo vidjeti.
[thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Pa ovdje se prodaja povukla do 700kn,… gledam FULL listu prodaje, pa ona se tako prepala da je uhvatila crtu dok još može jer je potrošila debelo svoje zalihe. Obrana se drži i akumulira, broj slobodnih dionica je gotovo minimalan…Slijedi snažnije zelenilo… skok do 195-196kn, a dalje ćemo vidjeti.
[thumbsup]

prodaja se povukla na 700 kn, ha? na čemu li si ti, da mi je znati????
lupetaš ovdje o 700 kn, a da kojim slučajem TISK skoči na 200 kn, prvi bi prodao i onda se hvalio po forumu svojim burecima!

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja

@MACHETE

Daj molim te ne lupetaj gluposti.

New Report

Close