TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ideš koliko ljudi iskrcava, ima li netko informaciju šta se dešava ???

62 170,09
200 172,00
38 173,00
420 173,92
500 173,93
14 173,95
362 173,98
15 175,00
39 175,96
321 175,98

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Mislimda je to sve jedan prodavač, hfp.

Ne vjerujem, ako fond bude prodavao past ćemo na 50 kn.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Mislimda je to sve jedan prodavač, hfp.

Da ponovimo još jednom (ovo je stvarno zadnji put) za one koji su retardirani pa ne shvaćaju ili jednostavno samo drukaju za pad dionice kako bi dokupili količinu.
HFP nije prodao ni jedan komad na burzi. HFP je otpuštao HRVima po stupnju invalidnosti.
U zadnje vrijeme više ne otpušta TISK-R-A, nego je počelo otpuštanje LKRI-R-A. Over and out.

Ove naloge na prodaju postavlju Gekko i slični koji drukaju za pad na forumu. No nek malo pripaze što rade, jer HANFA je počela ozbiljno kotrolirati pokušaje manipulacije i uskoro će krenuti i sankcije.

Gates, nit sam retardiran niti drukam. Iznio sam svoje mišljenje i ako smatraš da je krivo reci to normalno.

Kaj se tiče drukača nadam se da će se nasukati na morski greben.

Kaj je tebi Bill, navedi mi kaj sam ja to drukal. Sve šta sam napisal se obistinilo. Vjerovatno nemaš za dokup pa si sada nervozan.

Bojim se samo kaj bu bilo sutra ak je ovako danas skliznulo, a evidentno je da je velika količina na iskrcavanju a slab je interes za ulaz.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Gates, nit sam retardiran niti drukam. Iznio sam svoje mišljenje i ako smatraš da je krivo reci to normalno.

Kaj se tiče drukača nadam se da će se nasukati na morski greben.

A onda se ubuduće malo potrudi pa pročitaj i koju stranicu iza. Nisam imao namjeru nikoga uvrijediti, ali ne mogu vjerovati da netko iskreno iz dana u dan piše da HFP prodaje ili će prodavati na dionice na burzi. Istina, nickovi se mijenjaju…

Nešto smo tihi kolege danas.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Nešto smo tihi kolege danas.

Takav je dan…..promatram ,kalkuliram…uživam……..

Dok se vi prepucavate došli neki novi klinci u grad, ostalo vam do 200 jos 950 komada na prodaji a uskoro ni toliko…hihi…


Bojim se samo kaj bu bilo sutra ak je ovako danas skliznulo, a evidentno je da je velika količina na iskrcavanju a slab je interes za ulaz.

Još se bojiš jako ili ne? [lol]

Evo jedan grafic ako koga interesira. Tiskom se prije 2007 (prije balona) trgovalo na cca 400 kn, sada je već 3 godine debelo ispod te razine. Oporavkom tržišta to je minimalna razina do koje se će se vratiti osim ako ne propadne firma a to se neće dogoditi sigurno. RGD je ovdje nebitan po meni jer je on takav kakav odgovara Agrokoru i Adrisu. Ukoliko Todi zatreba keša radi poljepšanja bilance opstoji velika vjerojatnost da bi mogli ponovno gledati 2007. godinu 🙂 Čitam da je nedavno odbio ponudu švicaraca za Ledo…Ovdje je samo bitno čim jeftinije se nakrcati i čim duže izdržati unutra. Uspjeh je zagarantiran [rolleyes]

New Report

Close