TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po meni ovdje će se odigrati klasičan scenarij, u jednom trenutku počinje kupovina i lansiranje na razine oko 250 kn, jer i te cijene su preniske a kamoli sadašnje uzimajući u obzir TISAK kao tvrtku.


Ja ga nisam gricnuo. Ja sam se dobro najeo. [lol]

Izgleda da više nema gladnih. Šteta.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Nelikvidnost će upropastit Hrvatsku, možeš držat cijenu s 500 kom, ova burza je presmiješna. Međutim mišljenja sam da će Todorić prodat Tisak ako preuzme Mercator pa će trebat i brzo dignit cijenu. O cijeni preuzimanja bolje da ni ne govorim.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Zašto bi prodao TISK?
Čuo si nešto ili samo drukaš?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Mora da je netko jutros kupio zgužvane novine ????

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Zašto bi prodao TISK?
Čuo si nešto ili samo drukaš?

To su sve samo nagađanja i naše želje, ali logike ima. TISK Todi u svakom slučaju nije Core business, a cijeli koncern je defitivno prenapregnut što se zaduženja tiče. Vidiš da povremeno čisti bilancu sa Sale&Leaseback objekata Konzuma. Ukoliko stvarno i dođe do kupnje Mercatora definitivno će morati riješiti nešto kapitalno da bi se cijela financijska konstrukcija mogla zatvoriti.
Bilo kako bilo, ja u dobru budućnost ove dionicu ne sumnjam.

Ljudi spustite bid na 120kn, vidite da indijancima nema kraja. Izgleda da će hfp svih 252.000 istovariti… [shocked]


Ljudi spustite bid na 120kn, vidite da indijancima nema kraja. Izgleda da će hfp svih 252.000 istovariti… [shocked]

Ne pričaj gluposti. Već duže vrijeme nije bilo otpuštanja. U zadnjem krugu branitelji su dobivali LKRI-R-A i VPIK-R-A. Već par dana po Asku šeće jedan te isti igrač. Ostalu mu još 123 komada [cool]

Iznad 170 na kupnji više od 2000 komada [rolleyes]

Ma kakvih 2000. Kakve dezinformacije šrite ako sutra iskrcaju prek 1000 komada bojim se da bi mogla opet skliznuti ispod 170.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Postavite se sutra na 160 kn na kupnji, možda prođe, HA HA.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Zar niste danas vidjeli pri kraju trgovanja da je na kupnji bilo preko 4300 komada?
Mislim, ništa ne znači, samo kažem..

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

New Report

Close