TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ ING
Koji iskrcaj ovo će do ljeta na 300 kn, ovo je najjeftinija dionica na ZSE.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

s400

Vjerujem u TISAK, znam o njemu dota toga, al trenutno samo promatram K/P, i nekako mi se čini da će 180 malo teže probit. Ukoliko nerazljutim kupca!

ps Uvijek se sjetim one prodaje na 1280 kn prije kraha-ha-ha

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Znači slažete se da će TISK ubrzo na 300??

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Znači slažete se da će TISK ubrzo na 300??

Ubrzo – NE

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Inace, medika je najjeftinija dionica na burzi.. 🙂

"Na burzi je sve moguće - čak i ono što je logično." Andre Kostolany


@ ING
Koji iskrcaj ovo će do ljeta na 300 kn, ovo je najjeftinija dionica na ZSE.

sto i tu si zaglibio??? [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ovi što se iskrcavaju, pa pošto su kupovali da im je ovo dovoljno? nisu ovo neki prometi gdje bi se moglo puno zaraditi, ali za burek ili golfa jedinicu može se zaraditi u tjedan-dva, a očito su na ZSE prisutni oni koji se zadovoljavaju malim, tako da velikog niti nisu dostojni. mislim na prinos naravno, ali se može primjeniti i na ostale prigode. čuvajte tisak. bit će i 1000 kuna. a i 5000 kuna. a tada ćete kosu čupati što ste prodavali prije.

...povijest se ponavlja...


Inace, medika je najjeftinija dionica na burzi.. 🙂

Nije nego Pounje!

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

@ Hugo
Ovisno da li gledaš apsolutno ili relativno 😉

Iskreno ne vidim razloga zašto bi kao TISK trebao imati problema sa probijanjem granice od 180 kn. Iz aviona je vidljivo da ovo radi želja za dokupom. Netko se boji da bi mu cijena mogla pobjeći. No Delboj ovaj put ima pravo. U knjizi piše da se trenutno događa pozicioniranje "velikih" dečki [cool]

Trenutačno Tisak ima trž. kapitalizaciju kao neki građevinar, najjeftinije na tržištu tvrdim.
@ inverter
Kolega važa zloba je poznata, tako da se neću spuštat na vašu razinu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


@ Hugo
Ovisno da li gledaš apsolutno ili relativno 😉

Iskreno ne vidim razloga zašto bi kao TISK trebao imati problema sa probijanjem granice od 180 kn. Iz aviona je vidljivo da ovo radi želja za dokupom. Netko se boji da bi mu cijena mogla pobjeći. No Delboj ovaj put ima pravo. U knjizi piše da se trenutno događa pozicioniranje "velikih" dečki [cool]

kako misliš ovaj put imam pravo…pa ja sam uvijek u pravu, samo što to još niste shvatili tj. nije prošlo dovoljno vremena da se pokaže da sam u pravu.

...povijest se ponavlja...

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/s_p-stavio-na-razmatranje-kreditni-rejting-agrokora%2c-prognoza-negativna,109226.html

E pa došlo je vrijeme da se proda sve što nije core business. Dogodit će se to sa TISKom prije ili kasnije [thumbsup]

New Report

Close