TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Target 184-188kn, nakon toga korekcija i retest proboja pa se ne zaboravite iskrcati.
Da ne bi kasnije kolega Sandokan pisao kako, zašto, kako znate,…
[thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Da, macd kaze iskrcaj uskoro..

"Na burzi je sve moguće - čak i ono što je logično." Andre Kostolany


Target 184-188kn, nakon toga korekcija i retest proboja pa se ne zaboravite iskrcati.
Da ne bi kasnije kolega Sandokan pisao kako, zašto, kako znate,…
[thumbsup]

pih, ja se danas iskrco na 178 – 179, požurio se brže bolje a kad ono ide na 184

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Hvala Ing, ja sam kupio. [thumbsup]

Samo se iskrcavajte, čekam još nešto novaca od fonda pa ne bi htio da mi prerano ode…

sad prodavati TISK je glupo, pred 2 mjeseca TISK se tržio po 240 kn…. a za mjesec dana će opet biti na toj cijeni…pa vi sada samo prodajte skupa s HFP-om, oni su vam stvarno mjerodavni za ulaganje [bye]

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!


sad prodavati TISK je glupo, pred 2 mjeseca TISK se tržio po 240 kn…. a za mjesec dana će opet biti na toj cijeni…pa vi sada samo prodajte skupa s HFP-om, oni su vam stvarno mjerodavni za ulaganje [bye]

Kolega, HFP ne prodaje nego dodjeljuje.



Tisak u gubitku 15,7mil a dionica raste, društvima koja posluju s dobiti i djele dividendu dionice padaju kojom logikom se povode investitori

kad naučiš čitati između redaka, onda se ne budeš pitao ovakve gluposti. evo, moj d.o.o. je u gubitku već godinama pa i dalje posluje odlično.
[/quote]
Mogu mislit kako tvoj d.o.o. posluje odlično, a s gubitkom, sve je to na kratke staze, a između redaka čitam da su u Tisku troškovi osoblja 227.583.688 kn a imaju uposlenih 3.288 pa vidite tko od dobrog poslovanja Tiska profitira , radnici i dioničari sigurno nisu, već samo špekulanti, vrlo dobro poznajem računovodstvene politike i mogućnosti prikazivanja pozitivnog i negativnog rezultata jasno mi je da i rezerviranja u iznosu od 77mil su poslužila u svrhu skrivanja dobiti .Samo se pitam gdje ste svi bili kad se u 12.mj.2010. mogao kupovati daleko povoljnije.

Uvijek je loše kad jedan veliki prodaje.- to je distribucija

A kad se mali nakupe pa krene naopako- to je rasprodaja.

Da li netko veći tisak kupuje? – to bi bila akumulacija.

LEAVE THE WORLD BEHINED

Ovaj na Tisku koji prodaje mi ide na živce. Nek stavi svu količinu koju prodaje i netko bu ju skinul. Ako neće nitko drugi onda budem ja. Obećajem.


Ovaj na Tisku koji prodaje mi ide na živce. Nek stavi svu količinu koju prodaje i netko bu ju skinul. Ako neće nitko drugi onda budem ja. Obećajem.

Ma koci i rusi cijenu, a niko se ne zeli s njim igrat! 🙂

"Na burzi je sve moguće - čak i ono što je logično." Andre Kostolany



Target 184-188kn, nakon toga korekcija i retest proboja pa se ne zaboravite iskrcati.
Da ne bi kasnije kolega Sandokan pisao kako, zašto, kako znate,…
[thumbsup]

pih, ja se danas iskrco na 178 – 179, požurio se brže bolje a kad ono ide na 184

[thumbsup]
[/quote]

Kako stvari stoje na K/P čini mi se da ću se ja zahvaliti kolegi Lojtri što je jučer kupio od mene.

ps Evidentno je da potporu na kupnji drži jedan kupac koji se želi iskrcat.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close