TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tisak u gubitku 15,7mil a dionica raste, društvima koja posluju s dobiti i djele dividendu dionice padaju kojom logikom se povode investitori

kad naučiš čitati između redaka, onda se ne budeš pitao ovakve gluposti. evo, moj d.o.o. je u gubitku već godinama pa i dalje posluje odlično.

...povijest se ponavlja...

Ma to je ova ekipa bez ikakvog poduzetnickog iskustva, kaj misli da se sve odbija od pdv-a.. 🙂

"Na burzi je sve moguće - čak i ono što je logično." Andre Kostolany

Koja šteta što nisam pratio TISAK, pa ovo je bilo po 1200 kn, a sada je tržišna kapitalizacija pri ovoj cijeni samo 55 milja Eura. Koja šteta što ovo nisam pratio prije, sutra uzimam.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Kolega ako mislite da neka ekipa navlači ovu dionicu razmislite na koliko čete uči nutra. Čudan skok a nikakve objave, očito se radi o nečijem izlasku pa je malo cijenu potjerao prema gore.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Ma to je ova ekipa bez ikakvog poduzetnickog iskustva, kaj misli da se sve odbija od pdv-a.. 🙂

ma ne mora on imati iskustva, ali neka ne pametuje. čudi me kakvi sve ljudi ulažu novac na burzi a da ne poznaju makar osnove računovodstva. ali evo i njemu malo za razmišljanje: 3.200.000.000,00 kuna prihoda. neka mi nađe firmu s takvim prihodom u regiji, a da u to nije uključena multimedia i knjige. pa ljudi moji – tisak ne živi od kioska i novina nego od DISTRIBUCIJE bonova i cigareta. To je primarno. Oni vrše DISTRIBUCIJU tiskovina , bonova i cigareta po maloprodaji koja nije uvijek njihova. Znate li vi što znači DISTRIBUCIJA? Mislim da većina niti ne sanja koliko se tu para obrne. PA jedan onaj iveco kombi od tiska vrijedi 500.000 eura, a vi razmislite zašto (a plaćen je 40.000 eura)….

...povijest se ponavlja...

Kako Todorić dopušta da je cijena ovako nisko, zato je i prijetio s delistiranjem s ZSE prije koju godinu.
Ovo je besramno jeftino.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Kako Todorić dopušta da je cijena ovako nisko, zato je i prijetio s delistiranjem s ZSE prije koju godinu.
Ovo je besramno jeftino.

nije on prijetio delistiranjem nego je to lagao business.hr. todorić je to demantirao, ali je i rekao da je cijena smiješno niska- a tada je bila 300 kn. ovo je i više nego besramno jeftino za firmu sa preko 3 milijarde prihoda bez tisak-medie i znanja.

...povijest se ponavlja...



Ma to je ova ekipa bez ikakvog poduzetnickog iskustva, kaj misli da se sve odbija od pdv-a.. 🙂

ma ne mora on imati iskustva, ali neka ne pametuje. čudi me kakvi sve ljudi ulažu novac na burzi a da ne poznaju makar osnove računovodstva. ali evo i njemu malo za razmišljanje: 3.200.000.000,00 kuna prihoda. neka mi nađe firmu s takvim prihodom u regiji, a da u to nije uključena multimedia i knjige. pa ljudi moji – tisak ne živi od kioska i novina nego od DISTRIBUCIJE bonova i cigareta. To je primarno. Oni vrše DISTRIBUCIJU tiskovina , bonova i cigareta po maloprodaji koja nije uvijek njihova. Znate li vi što znači DISTRIBUCIJA? Mislim da većina niti ne sanja koliko se tu para obrne. PA jedan onaj iveco kombi od tiska vrijedi 500.000 eura, a vi razmislite zašto (a plaćen je 40.000 eura)….
[/quote]

Ma jasno mi je sve.. Minus je jako dobra stvar ako je dobit konstantno ulozena u razvoj i ako je to iskljucivo razlog gubitka.. Bolje od ikakve dividende..

"Na burzi je sve moguće - čak i ono što je logično." Andre Kostolany



Kako Todorić dopušta da je cijena ovako nisko, zato je i prijetio s delistiranjem s ZSE prije koju godinu.
Ovo je besramno jeftino.

nije on prijetio delistiranjem nego je to lagao business.hr. todorić je to demantirao, ali je i rekao da je cijena smiješno niska- a tada je bila 300 kn. ovo je i više nego besramno jeftino za firmu sa preko 3 milijarde prihoda bez tisak-medie i znanja.
[/quote]

Zasto ne prikazuju tu i ovo dvoje? Zar nije to sve pod tiskom dd?

"Na burzi je sve moguće - čak i ono što je logično." Andre Kostolany




Kako Todorić dopušta da je cijena ovako nisko, zato je i prijetio s delistiranjem s ZSE prije koju godinu.
Ovo je besramno jeftino.

nije on prijetio delistiranjem nego je to lagao business.hr. todorić je to demantirao, ali je i rekao da je cijena smiješno niska- a tada je bila 300 kn. ovo je i više nego besramno jeftino za firmu sa preko 3 milijarde prihoda bez tisak-medie i znanja.
[/quote]

Zasto ne prikazuju tu i ovo dvoje? Zar nije to sve pod tiskom dd?

[/quote]

Pisalo je u objavi izvješća da je politika Agrokora da izvješća firmi-kćeri pojedinih članova koncerna ne prikazuje više u izvješću članica koncerna nego zasebno uz kompletno izvješće agrokora koje je dostupno na web-u samo uz registraciju. A dobro znamo da su Tisak-media i Znanje u 12 mjesecu oborili sve rekorde maloprodajne mreže agrokora. Sve je to politika. Kad požele prikazati Tisak poželjnim, onda će i Tisak media i Znanje, uz ostale tvrtke konsolidacije , prikazati uz tisak. A to tek kad se "igrači" natrpaju dionicama tiska. Zato polako akumulirati i čekati 1500 kn za početak kroz koju godinu, a možda čak i prije. Puno prije.

...povijest se ponavlja...

Pa morali su srusit cijenu da jeftinine preuzmu dionice od hfp-a…

"Na burzi je sve moguće - čak i ono što je logično." Andre Kostolany


pa ljudi moji – tisak ne živi od kioska i novina nego od DISTRIBUCIJE bonova i cigareta. To je primarno. Oni vrše DISTRIBUCIJU tiskovina , bonova i cigareta po maloprodaji koja nije uvijek njihova. Znate li vi što znači DISTRIBUCIJA? Mislim da većina niti ne sanja koliko se tu para obrne. PA jedan onaj iveco kombi od tiska vrijedi 500.000 eura, a vi razmislite zašto (a plaćen je 40.000 eura)….

Definitivno ,Tisak ima ogromnu snagu u distribuciji i upravo je u završnoj fazi asortiman koji je više nego zanimljiv i visokoobrtajan ,a nemojte ni sumnjati da, između ostalih, sve Konzumove poslovnice neće imati upravo taj asortiman.
Ovo su vremena za odlikaše….a Tisak će dokazati da to oni upravo jesu !
Da se razumimo i lako je bit odlikaš,kad je iza tebe netko kao Agrokor.
Opet,živimo u čudnoj državi i trgujemo na još čudnijoj burzi,tako da poslovni rezultat ne garantira siguran pomak ni u kom smjeru.

New Report

Close