TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lojtra nije pretjerao niti lipe. tisak jedva da je ikada koštao manje nego sada, a posluje bolje i stabilnije nego ikad u povijesti postojanja (nakon pretvorbe vjesnika čiji je bio dio maloprodaje). nikada nije imao tolike prihode, toliki broj prodajnih mjesta, toliko fiksnih prodajnih mjesta a niti je bome imao lanac knjižara i media-centara. ne zaboravite da se u knjižarskom biznisu u RH vrti 5.000.000.000,00 kuna godišnje, a da je Znanje u većinskom vlasništvu agrokora i pod direktnom upravom tiska koji proizvode znanja distribuira svim knjižarama, a dio prodaje u tisak-media centrima. tisak-media pretendira preuzeti najveći dio prodaje školske opreme i knjiga za školu u idućih 10 godina. taj biznis vrijedi još toliko. e sad vi fino računajte jel lojtra pretjerao ili je bio skroman. mi kupujemo budućnost a ovo košta sada manje nego u doba stečaja. pametnomu dosta.

...povijest se ponavlja...


Tisak će vrijediti za 2 godine 3000-5000 kn. Spremite si ovaj post.
LP
P.S. Imam jako malo Tiska jer nemam više novaca da kupim….

I prije 3 god. mnogi su tvrdili da će ovo vrijediti 5000 kn.



Tisak će vrijediti za 2 godine 3000-5000 kn. Spremite si ovaj post.
LP
P.S. Imam jako malo Tiska jer nemam više novaca da kupim….

I prije 3 god. mnogi su tvrdili da će ovo vrijediti 5000 kn.
[/quote]

pa i trebalo je vrijediti. a onda je došla svjetska kriza i planovi su odgođeni za poslije krize. a ti si vjerojatno znao da će doći svjetska kriza….bit će tisak i preko 5000. samo kad ljudi shvate što znači 3 milijarde kuna prihoda bez tisak medije i znanja d.d.

...povijest se ponavlja...

Kolega Delboy, radi se ne o 3 već 3,2 milijarde prihoda u krizi… pitam se kakav će prihod biti nakon toga, možda 7-9 milijardi???? K tome one 2 sumnjive stavke troškovi od 90milja su savršeni ako želite sakriti dobit i koliko ovo vrijedi,a zašto? Jer treba pokupiti od HFP-a.
Kupujem Tisak, imam ga obilno, zasad stao s kupnjom, da padne na 130kn kupio bi još par stotica.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Tisak dd Godišnje izvješće 1Y revidirano nekonsolidirano

http://www.svijet-dionica.net/forexforex/13193-tisak-dd-godinje-izvjee-1y-revidirano-nekonsolidirano-

da li bi preuzimanje Merkatora značilo išta za TISAk???

više bi značilo preuzimanje fonda za privatizaciju

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


više bi značilo preuzimanje fonda za privatizaciju

A kako je krenulo HFP će brzo prodati što ima,a onda izbijanje kupljenog po 320kn i miran nastavak rasta. Ovdje je zarada 100% u roku 6mjeseci.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



više bi značilo preuzimanje fonda za privatizaciju

A kako je krenulo HFP će brzo prodati što ima,a onda izbijanje kupljenog po 320kn i miran nastavak rasta. Ovdje je zarada 100% u roku 6mjeseci.
[/quote]
kad je u pitanju ZSE ništa nije sigurno pa tako ni to.čisto sumnjam u takav scenarij



Tisak će vrijediti za 2 godine 3000-5000 kn. Spremite si ovaj post.
LP
P.S. Imam jako malo Tiska jer nemam više novaca da kupim….

I prije 3 god. mnogi su tvrdili da će ovo vrijediti 5000 kn.
[/quote]
jesu ali nisu precizirali kao gospon lojtra kad ce vrediti
pofuk




Tisak će vrijediti za 2 godine 3000-5000 kn. Spremite si ovaj post.
LP
P.S. Imam jako malo Tiska jer nemam više novaca da kupim….

I prije 3 god. mnogi su tvrdili da će ovo vrijediti 5000 kn.
[/quote]
jesu ali nisu precizirali kao gospon lojtra kad ce vrediti
pofuk
[/quote]

Evo ti 100tka za ovu izjavu!

[thumbsup]

Jel ovo krenuo odbijanac? Do koliko to ide? 400kn?

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

New Report

Close