TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Po mojoj pretpostavci, temeljenoj na čudno tempiranoj prodaji nekih dioničara, "vanjski suradnici" vjerojatno raspolažu sa 5000 – 8000 komada dionica u svrhu spuštanja cijene.
E sad, oni koji žele ući, imaju raspon ulaza od 150 kn do ????. Ako ih je malo kupit će povoljnije, ako ih je više, onda malo skuplje.
A onda nakon prodaje udjela od HFP-a, počinju se zeleniti izvješća o poslovanju, i forum će bit’ pun onih koji će vikati kako je prava prilika za ulaz, pa makar to bilo 200 kn, 300 kn, ….

Je , je sve su ludi samo zbrajaju gubitke s burze iz dana u dan.

Tu smo, ali nam je muka gledati a i pisati 🙁

Ja ga kupovao po 1050..vidim vi svi po 200-300 kn. A gdje su oni koji su kupovali po 1200-1600 od HP-e?
[/quote]


Tu smo, ali nam je muka gledati a i pisati 🙁

Ja ga kupovao po 1050..vidim vi svi po 200-300 kn. A gdje su oni koji su kupovali po 1200-1600 od HP-e?


..projatelju izdrži jos 3-4 godine i bit ce ces na svome..možda štogod i zaradiš

[/quote]


…. izdrži jos 3-4 godine i bit ce ces na svome..možda štogod i zaradiš

[/quote]

A jesi ga utješio…. [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Tu smo, ali nam je muka gledati a i pisati 🙁

Ja ga kupovao po 1050..vidim vi svi po 200-300 kn. A gdje su oni koji su kupovali po 1200-1600 od HP-e?

[/quote]
na koliko je vama stop loss ? -80% [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Tu smo, ali nam je muka gledati a i pisati 🙁

Ja ga kupovao po 1050..vidim vi svi po 200-300 kn. A gdje su oni koji su kupovali po 1200-1600 od HP-e?

[/quote]

Kolega nadokupi , poplovi ulaz i izgasi računalo na 2-3god i ugodno češ se iznenaditi!

[cool]


Kolega nadokupi , poplovi ulaz i izgasi računalo na 2-3god i ugodno češ se iznenaditi!
[cool]

Kolega Žorž, nismo se tako dogovorili, ja svaki dan po malo "gric", a od Vas ni glasa.
Nije valjda da lovu čuvaš u madracu ili još plašljivije na oročenju uz 5%.
Treba malo svakodnevno strvinarit’ na burzi. Grickati onemočale, pod krizom posustale.
I za razliku od tvog savjeta, ovdje će zarada biti brža od 2-3 godine.
Ili čekaš da ti neki altruist iskrca 1000 do 2000 komada po 100 kn ???

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.



Kolega nadokupi , poplovi ulaz i izgasi računalo na 2-3god i ugodno češ se iznenaditi!
[cool]

Kolega Žorž, nismo se tako dogovorili, ja svaki dan po malo "gric", a od Vas ni glasa.
Nije valjda da lovu čuvaš u madracu ili još plašljivije na oročenju uz 5%.
Treba malo svakodnevno strvinarit’ na burzi. Grickati onemočale, pod krizom posustale.
I za razliku od tvog savjeta, ovdje će zarada biti brža od 2-3 godine.
Ili čekaš da ti neki altruist iskrca 1000 do 2000 komada po 100 kn ???
[/quote]

Kolega volio bih ga dobiti po toj cijeni , mislim da je to utopija. Ali nikad se nezna! Možda 120?

Pozdrav [pray]

I ja "grickam" po malo.Jučer kupio 31 kom. oko 144.Najniža cijena, mislim.
Treba kupovati polako bez znatnog dizanja cijene,po meni.
Ako padne niže,pojačati ću naloge.
Očekujem ovdje znatnu zaradu već za 6 mjeseci do godinu dana.
Pozdrav

..slažem se bisakovi..ali mislim prava zarada na ovoj dionici tek za 3-4 godine…

Ja jučer prodao onih 50 što sam kupio neki dan na 150, vidim da sam s time usrećio barem dvoje ljudi na dva foruma. U svakom slučaju sretno! [smiley]

molim K/P za TISK (ne radi mi Prva Generacija)

New Report

Close