TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ga kupovao po 1050..vidim vi svi po 200-300 kn. A gdje su oni koji su kupovali po 1200-1600 od HP-e?

..ima san sriće da sam tek počeja kupovat tISAK ima 5-6 mjeseci..prosjek oko 200..

ja sam na 180 uzeo pedeset komada kao početak budućeg ulaza i mislio super prošao. dobro da nisam više. neka stoji sad to i čeka bolje dane ako isti uopće ikada dođu. nedostaje mi delboy sa svojim projekcijama 1500-2000 kroz koju godinu [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

15.11.10. | 09:42

inverter | privatna poruka | profil
korisnik od: 15.05.2008.

ocjena poruke
65%
zajednica

moderatori
splite .okani se ovog ,,ovo ce jos jako dugo bit puran na tk.
100 kn je previse za ovo

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Hmmm

Pad od 1.92% sa puno večim prometom od prosjeka zadnjih mjeseci.
Šta vi mislite jeli vrijeme dokupa ili još čekati? [embarass]

sam si odgovorio …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Kolega Žorž, očigledno je vrijeme za akciju. Samo ne za sve.
Pogledaj samo koja se elita danas pojavila sa komentarima, a spavanac je trajao mjesecima…
Koji pesimizam i defetizam šire, ne vidjeh ga ni u filmovima…
Nešto se iza brda valja …
Da sutra kupimo po 200-300 komada. k’o prošle godine ?

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Danas kupio 75 kom. na razini 150-151.
Sutra se pridružujem na kupnji sa 100-200 kom na 150.
Mislim da su ovo prihvatljive razine za akumulaciju.
Pozdrav


Hmmm

Pad od 1.92% sa puno večim prometom od prosjeka zadnjih mjeseci.
Šta vi mislite jeli vrijeme dokupa ili još čekati? [embarass]

je, puno veći je promet, ali sve po bidu….znači da je na djelu distribucija i da bi lako cijena mogla još jače dolje. najbolja kupnja bit će tamo gdje već dugo čeka onaj veliki nalog, tj. oko 100 kn [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


Danas kupio 75 kom. na razini 150-151.
Sutra se pridružujem na kupnji sa 100-200 kom na 150.
Mislim da su ovo prihvatljive razine za akumulaciju.
Pozdrav

..slažem se kolega ..i ja bi ali trenutno nema keša… za 15 tak dana stiže lova pa ti se pridružim…

Nebi se htel mešat ali ovi na 100-105 kn misliju da bu danas roknulo 30% na njihov nalog
i fino super extra profit.
Malo mi je to smješno ak smijem spomenit, teško da budete bez muke i znojenja zaradili.
Hm nema kaj kod nas bi svi na balkanski način do love.
P.S. nemam dionicu.

Po mojoj pretpostavci, temeljenoj na čudno tempiranoj prodaji nekih dioničara, "vanjski suradnici" vjerojatno raspolažu sa 5000 – 8000 komada dionica u svrhu spuštanja cijene.
E sad, oni koji žele ući, imaju raspon ulaza od 150 kn do ????. Ako ih je malo kupit će povoljnije, ako ih je više, onda malo skuplje.
A onda nakon prodaje udjela od HFP-a, počinju se zeleniti izvješća o poslovanju, i forum će bit’ pun onih koji će vikati kako je prava prilika za ulaz, pa makar to bilo 200 kn, 300 kn, ….

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

New Report

Close