TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo krenulo čiščenje prema gore

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.


Kolega Split 009
Slobodno navedite i POHVALITE brokera
koji na transakciju od 169 kn uzima samo 0,0025 % provizije ? ?
Moj na žalost nije tako dobar

Brokera neću imenovati,al ako pravite silne promete dobijete diskon i provizija je samo 0,0025% po transakciji neovisno i nema minimalne provizije.

26.11.2010 - Dan D



Kolega Split 009
Slobodno navedite i POHVALITE brokera
koji na transakciju od 169 kn uzima samo 0,0025 % provizije ? ?
Moj na žalost nije tako dobar

Brokera neću imenovati,al ako pravite silne promete dobijete diskon i provizija je samo 0,0025% po transakciji neovisno i nema minimalne provizije.
[/quote]
Onda taj broker radi s minusom..0,15 % od iznosa transakcije ide zse

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




Kolega Split 009
Slobodno navedite i POHVALITE brokera
koji na transakciju od 169 kn uzima samo 0,0025 % provizije ? ?
Moj na žalost nije tako dobar

Brokera neću imenovati,al ako pravite silne promete dobijete diskon i provizija je samo 0,0025% po transakciji neovisno i nema minimalne provizije.
[/quote]
Onda taj broker radi s minusom..0,15 % od iznosa transakcije ide zse
[/quote]
kolega splićo se zanio sa nulama,mislio je 0,25%,





Kolega Split 009
Slobodno navedite i POHVALITE brokera
koji na transakciju od 169 kn uzima samo 0,0025 % provizije ? ?
Moj na žalost nije tako dobar

Brokera neću imenovati,al ako pravite silne promete dobijete diskon i provizija je samo 0,0025% po transakciji neovisno i nema minimalne provizije.
[/quote]
Onda taj broker radi s minusom..0,15 % od iznosa transakcije ide zse
[/quote]
kolega splićo se zanio sa nulama,mislio je 0,25%,
[/quote]
0,25 je nista posebna provizija..nikakva Delux provizija…a pravom trejderu koji hvata valove od 20-30 % je potpuno svejedno jel mu provizija 0,25% ili 1 %..
Oni koje takve stvari zamaraju su nesigurni i rade na ulaze izlaze na +-2%

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ja mislim da ću je ja osobno sutra sa 25komada dignuti do 182, novih 7-8%…

ne izgleda mi baš da je danas naraslo [lol]



Ja mislim da ću je ja osobno sutra sa 25komada dignuti do 182, novih 7-8%…

ne izgleda mi baš da je danas naraslo [lol]
[/quote]

to me podsjeća na onaj danas sveprisutni eufemizam: "negativni prinos"

dakle naraslo je, samo je prinos negativan :-/

Ode Tisak a bio mi je jako drag!

LEAVE THE WORLD BEHINED

od 370 kuna ravno dole

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

A ja ga kupovao na razini 250-280kn [cry] A jednom će i on doći na red…

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

u vrijeme onog ludila 2006e i 2007e je debelo s rastom kasnio za ostalima… sad se probrazio u predvodnika!

na njemu imam najveći gubitak od kad se bavim ulaganjem, više ga ni ne gledam… s 370 na 150 bez i jednog odbijanca – fenomen. al ruku na srce i ne vrijedi više…

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


u vrijeme onog ludila 2006e i 2007e je debelo s rastom kasnio za ostalima… sad se probrazio u predvodnika!

na njemu imam najveći gubitak od kad se bavim ulaganjem, više ga ni ne gledam… s 370 na 150 bez i jednog odbijanca – fenomen. al ruku na srce i ne vrijedi više…

Istina kolega,istina!

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close