TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


James, pa kaj tu radiš??? Ti si samo na visokoprofitnim i visokobuđetnim dionicama —–!?

Sve ste rekli kolegice…. ovo je itekako visokoprofitna dionica ako sad ulazite….

26.11.2010 - Dan D

Ajmo zaba šta se čeka skupilo se bida šta vas briga pa vi ste to plaćali po 1500 što ne bi rodali po 150 pa to je samo 10 puta manje pa to ionako nije vaša lova, brzo po bidu.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Ajmo ZABA sjajna prilika na bidu da se riješite TISKA ili vam se ovo možda ne sviđa, izgleda da vam netko želi pomrsiti račune, pa jutros prije otvaranja ste stavljali naloge i po 130 kuna ste nudili, jel ima u ovoj državi regulator koji nadgleda kako se pokušava manipulirati tržištem.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

….ima li iko info kade će se prodat 13 hfp…?..
..dobro dok je ovako..još malo dokupit po 160-170 i to je to..čekat isamo čekat..pa šta bog dade


….ima li iko info kade će se prodat 13 hfp…?..
..dobro dok je ovako..još malo dokupit po 160-170 i to je to..čekat isamo čekat..pa šta bog dade


dokup i cekanje….strategija 90% crobexasa [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

S čim Vi stalno dokupljujete ???? Pa, otkuda Vam stalno lova za dokup?

Ja mogu dokupiti, samo s onim novcem – koje prodam unutar portfelja… znači- prodam najbolju dionicu-
da ne napravim minus i kupim – perspektivnu ? –

Ili, kako- posudim si novce za dokup- napumpam dionicu na kupnji- i onda kako Bog dade???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ja kupujem, kupujem….cijela se lijepo diže….fakini se odmah iskrcavaju…kad dođem do iznosa
za prodaju….svi se posakrivaju u mišju rupu…više nikoga nema…

Znači- za takvo bildanje- treba NOVAC I EKIPA… Podiže se sa dijalom kapitala, iskcava zainteresiranim
kupcima… opet se cijena održava sa malim količinama, penje se , penje…. što se više penje..
to se promet na kupnji pojačava….. i onda….tko se zadnji skrio magarac je bio-

Drugi dio. Sad se mora iskrcati onaj koji se ukrcavao za podizanje cijene…. Evo, to su ipak manje količine…malo glupog teksta, par grafikona…. veselje za one koji su ušli…. i izlazak onog koji je
podizao / partner /…
Igrice za djecu …na nekima bome dugo traju! Hanfa ….ništa?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


S čim Vi stalno dokupljujete ???? Pa, otkuda Vam stalno lova za dokup?

Ja mogu dokupiti, samo s onim novcem – koje prodam unutar portfelja… znači- prodam najbolju dionicu-
da ne napravim minus i kupim – perspektivnu ? –

Ili, kako- posudim si novce za dokup- napumpam dionicu na kupnji- i onda kako Bog dade???


uvijek moraš imat gotovine sa strane, posebno ako ulažeš na duži rok.
nikad ne prodaješ najbolju dionicu, nego najgoru.

takve stvari se nauče u investitorskim jaslicama, odmah nakon abecede i tablice množenja.



S čim Vi stalno dokupljujete ???? Pa, otkuda Vam stalno lova za dokup?

Ja mogu dokupiti, samo s onim novcem – koje prodam unutar portfelja… znači- prodam najbolju dionicu-
da ne napravim minus i kupim – perspektivnu ? –

Ili, kako- posudim si novce za dokup- napumpam dionicu na kupnji- i onda kako Bog dade???


uvijek moraš imat gotovine sa strane, posebno ako ulažeš na duži rok.
nikad ne prodaješ najbolju dionicu, nego najgoru.

takve stvari se nauče u investitorskim jaslicama, odmah nakon abecede i tablice množenja.
[/quote]
Koja je dionica najbolja,a koja najgora?
Zar ne kupujemo dionicu kad mislimo da je "najbolja" obzirom na trenutnu cijenu i perspektivu?
I "najbolja" dionica preskupo plaćena je loša investicija.
Ako je cilj na burzi zaraditi,"najbolja" dionica je ona na kojoj se zaradi na kapitalnoj dobiti.
Tisak je dobra dionica na ovoj cijeni,jer po meni i kratkoročno "nudi" pristojnu zaradu,a
naročito nakon proteka dražbe.
Imam dionice Tiska i razmišljam o dokupu.
Pozdrav

Najbolja dionica je ona koja raste, a najgora ona koja pada.
Tisak pada.


Najbolja dionica je ona koja raste, a najgora ona koja pada.
Tisak pada.

Ne, najbolja je dionica koju jeftino kupiš,a skupo prodaš!
I "najbolja" dionica koja raste je "loša " dionica ako je nemate.
Vidite stvari ipak nisu tako jednostavne kako mislite!
Pozdrav

taj tisak nece pa nece…

chudnovati lovasch

New Report

Close