TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas sam se sa preostalom(manjom količinom) oprostio od Tiska.
Sretan sam što sam kupio samo 320 komada po prosječno 250 kuna.
Izgubio sam oko 6000 kuna.
Mislim da će to još dolje.Iznad 200 kuna više ne kupujem.
Sva sreća da sam većinu novca od KORF-a prebacio(i realizirao dobit)) u LRH.
Inače bih puno izgubio,a gadno sam se dvoumio.
Pozdrav


Danas sam se sa preostalom(manjom količinom) oprostio od Tiska.
Sretan sam što sam kupio samo 320 komada po prosječno 250 kuna.
Izgubio sam oko 6000 kuna.
Mislim da će to još dolje.Iznad 200 kuna više ne kupujem.
Inače bih puno izgubio,a gadno sam se dvoumio.
Pozdrav

Je, baš ti vjerujem da si prodao.
Tvoja priča nije koncepcijski usuglašena s profilom ulagača za kojeg se izdaješ.
Ako treba pasti, past će, ali ne zbog tvog posta, nego zbog igre malo većih riba.
DbGd se zagrcali.

"Malo" sam subjektivan, ipak imam 400 "zaboravljenih" komada.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Naravno kolega "Metuzalem" da neće cijena pasti zbog ičijeg posta na ovom forumu.
Prodao jesam i izgubio jer sam procjenio da mogu izgubiti kratkoročno znatno više.
Meni je cilj kao i vjerujem svim forumašima zaraditi na burzi ili što manje izgubiti ako to
nije moguće.
Ne znači da se neću pokušati vratiti ako bude moguće na znatno nižim razinama.
Mislim da je sad bolje biti u cashu.
Pozdrav


Naravno kolega "Metuzalem" da neće cijena pasti zbog ičijeg posta na ovom forumu.
Prodao jesam i izgubio jer sam procjenio da mogu izgubiti kratkoročno znatno više.
Meni je cilj kao i vjerujem svim forumašima zaraditi na burzi ili što manje izgubiti ako to
nije moguće.
Ne znači da se neću pokušati vratiti ako bude moguće na znatno nižim razinama.
Mislim da je sad bolje biti u cashu.
Pozdrav

prijo, mislim da si uranio jer trend se okreće. ameri se zelene ko livada, a po TA taj trend će biti nastavljen, a onda i europske burze. tisak prati crobex u određenim momentima pa će i on porasti a ti ćeš ga kupiti skuplje nego si ga prodao. premda ja dvojim da ti uopće imaš tisak. prije da bi ga želio imati ali za male pare. legitiman cilj, ali metode su pokvarene i stoga osuđene na propast na kraju svega. zaradit ćeš ti, ali ćeš se jednom i zaigrati i ostati bez svega. to ti je prirodna ravnoteža. inače tisak nema nikakvih razloga da košta ispod 500 kuna, ali kad su igrači tako odlučili neka onda kolo vode.

...povijest se ponavlja...

ovo je debeli oversold, pa prihodi su narasli 10% u Q1, očekuje se dobra turistička sezona, a u jeku propasti svijeta u proljeće 2009 cijena je bila stabilna na 220, ako izuzmemo kratkotrajan izlet ispod. Uz završen ciklus restrukturiranja i plasiranje Tisak medije mene zaista čudi da ovdje već nije na GS-u bio prijedlog o otkupu vlastitih dionica. Sam Tisak d.d. bi itekako mogao zaraditi na tome, uzevši u obzirom HFP

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


ovo je debeli oversold, pa prihodi su narasli 10% u Q1, očekuje se dobra turistička sezona, a u jeku propasti svijeta u proljeće 2009 cijena je bila stabilna na 220, ako izuzmemo kratkotrajan izlet ispod. Uz završen ciklus restrukturiranja i plasiranje Tisak medije mene zaista čudi da ovdje već nije na GS-u bio prijedlog o otkupu vlastitih dionica. Sam Tisak d.d. bi itekako mogao zaraditi na tome, uzevši u obzirom HFP

Mislim da bi dionica Tiska mogla uskoro na 200 kuna.
Ako "probije" 200 kuna,mogla bi pasti na 150-175 kuna.
To su prihvatljive cijene za dokup u ovim okolnostima.
Pozdrav

Da li tko iz uprave vidi na kojoj razini im je cijena dionice ??? [angry] [angry]


Da li tko iz uprave vidi na kojoj razini im je cijena dionice ??? [angry] [angry]

Gleda Toda samo mu se tlaka brljaviti za 500kom.

26.11.2010 - Dan D

Cijeli dan držim postavljene naloge kupnje između 202 i 210kn i opet nitko da proda.
Pa to je strašno!

26.11.2010 - Dan D

Nešta se dešava….. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Nešta se dešava….. [cool]

dešava se to da će cijena debelo zaronit ispod 200 kn,ako nastave ovakvim tempom.


Cijeli dan držim postavljene naloge kupnje između 202 i 210kn i opet nitko da proda.
Pa to je strašno!

Jel bolje danas [undecid] [shocked] [cry]

New Report

Close