TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa u tome i jest malverzacija-namjerno je cijena oborena da bi se mogla što jeftinije kupiti,mada ni tada ne mogu steći uvjete za sqeeze out..dionica vrijedi barem 400 kuna..u odnosu na iste vani,pa tisak pravi promet od 3 000 000 000 kn godišnje,a cijena pala sa 1600 na 230,ha,ha,ha koji bangladeš..

Katastrofa , malverzacuja , mućka , kriminal…
Sramin se što sam hrvat!


Katastrofa , malverzacuja , mućka , kriminal…
Sramin se što sam hrvat!

Ja sam ponosan što sam Hrvat ali se sramim onih što se tako deklariraju a s kojima ne djelim ama baš nikave vrijednosti. A nekad se govorilo, ne mogu pošteni Hrvati hranit cijelu Jugu, čini mi se da više pošteni Hrvati ne mogu izdržati ni sa svojim jahačima na leđima.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/tomaskovic-nije-istina-da-adris-ima-udjel-u-tisku,77606.html

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

ko tu koga sada ???????!!!!!!!!!!

prejak tekst i naslov … vjerojatno je mudri pisao naslov lijevom rukom a tekst desnom a nezna lijeva što radi desna

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

pukle sve brane ovdje????? [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


..opet onaj isti nalog od 440koma na 200…
..nema zime..držat će ga još 15 minuta i povuć..

…opet ga stavlja svaki dan prije otvaranja , mislim da lagano skuplja što uspije dnevno poplašit.
očito mu cijena od 220-230 super odgovara a za nedaj bože ima veliki nalog na 220 ???
šta ekipa misli ,…..
jer da potegne evo cijene na 260tik tak
lp


Nevjerovatno iz dana u dan prometa nema, a kao svi zivi zainteresirani, izgleda da tu nesto ne stima?
Bojim se d je forumas Split Jr u pravu, cekam i ja na 220 [wink]
Raspon cijene Tiska 255-265kn

Ovo je post star nekih 30 dana. A dobro sad nek mi netko kaže da sam pogriješio.
Koliko ja vidim spasio sam 20% jer nisam brzopleto kupovao.
220kn bi mene kao dugoročnog investitora od 2-3 tjedna itkekako zadovoljilo.
Baš sam se nadao da će onaj sa 400kom ostati na prodaji, no uteče.
Stoga zamolba onima sa HT-a da mu izgase vezu kad stavi idući put takav nalog.
Unaprijed hvala!

26.11.2010 - Dan D



..opet onaj isti nalog od 440koma na 200…
..nema zime..držat će ga još 15 minuta i povuć..

…opet ga stavlja svaki dan prije otvaranja , mislim da lagano skuplja što uspije dnevno poplašit.
očito mu cijena od 220-230 super odgovara a za nedaj bože ima veliki nalog na 220 ???
šta ekipa misli ,…..
jer da potegne evo cijene na 260tik tak
lp
[/quote]

200, 260, 350, 450 – meni svejedno. ja ne dajem ispod 2000 i to je to. znam da ću čekati, ali neću predugo. ovo je slično kao prije todinog preuzimanja. cijena je godinama bila 200-270 a onda u 5 dana sa 270 na 1600. e, tu priču opet ćemo dočekati za par godina tako da me ove razine ne zanimaju niti najmanje. znam što govorim. priča će se ponoviti usprkos nečijim željama da se ne ponovi.

...povijest se ponavlja...

Naravno, da ne bi netko mislio loše, sve najbolje imaocima TISKA.
Osobno mislim da se cijena u 10min može pogurati do 260kn bez većeg kapitala i da su ove vrijednosti potencijalno dno. Al ostaje svejedno vidjeti.

26.11.2010 - Dan D

..vlada će prodat svoje udjele u TISKU..
..može mi tko reć kako će to utjacat na cijenu..
…bit će dobro ako se pojavi treeći kupac(najavljuje Škegro)..
..pa valjda ce nastat norba izmedju TODE i ADRISA i ostalih koji budu zainteresirani…
..mislim da bi mogli na jesen ako dodje do prodaje državnog udjela dohurat do 500kn..
,,šta misli ekipa sa foruma?

New Report

Close