TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



A jel ovi moraju dat izvjesce za 1Q?

Izasla izvjesca. I godisnje i 1Q.
[/quote]

godišnje vidim, gdje je 1Q?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.




A jel ovi moraju dat izvjesce za 1Q?

Izasla izvjesca. I godisnje i 1Q.
[/quote]

godišnje vidim, gdje je 1Q?

[/quote]

My bed. Oba su godisnja.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Već sam pomalo nestrpljiv. Do kad oni moraju predat izvješće?

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

ja cu ipak uskoku podnijeti zahtjev jer ovo je više neizdrživo,pa nek oni vide koji to menager vrli iz hfp-a prodaje dionice tiska i kome,potpuno su neopravdano izmasakrirali dionicu koja trenutno vrijedi bar 40% više nego joj je tržišna cijena


ja cu ipak uskoku podnijeti zahtjev jer ovo je više neizdrživo,pa nek oni vide koji to menager vrli iz hfp-a prodaje dionice tiska i kome,potpuno su neopravdano izmasakrirali dionicu koja trenutno vrijedi bar 40% više nego joj je tržišna cijena

..slažem se..ali ne živciraj se sve će to doć na svoje..pa TISAK je zlatna koka..samo cekati i to je to

Evo i 1Q. Makar sam skoro siguran da sam ga i jucer vidio na ZSE. Mozda sam vise lud ili su ga zabunom stavili na kratko. Pozdrav!

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Gubitak u 1Q [sad]

Nije bolest sve što boli


Gubitak u 1Q [sad]

A što si očekivao, da je dobiz cijena bi bila 1000 kn. Detaljno čitajući izvještaj vidi se da je dionica i sada jako podcjenjena. Čekam na bidu ko napeta puška. [thumbsup]

evo ja sam prijavio malverzaciju sa dionicom tiska-pa čisto nek se provjeri ko je masakrira,jer stvarno su pretjerali,onda jaca poziva ulagače na burzu,ma ko će ti doć u ovu sprčvaru i nečiju privatnuu prčiju..

bilanca 1 mlrd. HRK
izvanbilančani zapisi 1,7 mlrd. HRK
vrlo transparentno.

a jeste krenuli rušiti tisak, najbolje se onda postaviti na 200 kn, pa što bude

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

..ciji je ono nalog od 500 komada….

New Report

Close