TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


samo vi cekajte,načekat ćete se jedno desetak godina

ja bih rekao da to neće više nikad dočekati, osim ako na cijenama od 10-20000 kuna po dionici todorić napravi split dionica kao kad je konzum došao sa 1800 na 120.000 kuna pa je napravljen split da se po takvim cijenama lakše proda. jedino tada bi mogli kupovati po 200 i niže kuna. ja mislim da će malo tko uspjeti prigrabiti ispod 250 kuna pristojnu količinu, ali sve je moguće. smiješno je što neki govore ovdje da bi cijena trebala rasti ako je to ovako dobra dionica. upravo obratno, sada je akumulacija na djelu i nitko nije lud da digne cijenu. cijena će rasti, dečki moji edigs i split, kad vi počnete od nas kupovati a vi ćete ovo kupovati na cijenama iznad 1000 kuna jer vam je mentalitet takav. vi mislite da je 99% ljudi u pravu, a ja mislim da samo 1% može biti u pravu a ostali u krivu. uživajte u cash-u. oročite lovu. kamate već padaju pa dobijete čak 5% godišnje.

...povijest se ponavlja...



samo vi cekajte,načekat ćete se jedno desetak godina

ja bih rekao da to neće više nikad dočekati, osim ako na cijenama od 10-20000 kuna po dionici todorić napravi split dionica kao kad je konzum došao sa 1800 na 120.000 kuna pa je napravljen split da se po takvim cijenama lakše proda. jedino tada bi mogli kupovati po 200 i niže kuna. ja mislim da će malo tko uspjeti prigrabiti ispod 250 kuna pristojnu količinu, ali sve je moguće. smiješno je što neki govore ovdje da bi cijena trebala rasti ako je to ovako dobra dionica. upravo obratno, sada je akumulacija na djelu i nitko nije lud da digne cijenu. cijena će rasti, dečki moji edigs i split, kad vi počnete od nas kupovati a vi ćete ovo kupovati na cijenama iznad 1000 kuna jer vam je mentalitet takav. vi mislite da je 99% ljudi u pravu, a ja mislim da samo 1% može biti u pravu a ostali u krivu. uživajte u cash-u. oročite lovu. kamate već padaju pa dobijete čak 5% godišnje.
[/quote]

Dobar post.

Long play a ne daily kokošarenje! [cool]

Lipo je ovo kad se vrati živost na forum TISK.
Vjerujem da moj osjećaj zadovoljstva ne dijeli svi,
jer nemaju svi 500+ kom. Tiska [proud]
pa je sad malo stiska,
pa bi me htjeli uvjeriti da je 20% zarade dosta,
društvo, samo 100%++ me budi iz sna … i tek tad ću početi razmišljati o opcijama.
A dotad, idemo dalje igrati ovu igru…

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.


Lipo je ovo kad se vrati živost na forum TISK.
Vjerujem da moj osjećaj zadovoljstva ne dijeli svi,
jer nemaju svi 500+ kom. Tiska [proud]
pa je sad malo stiska,
pa bi me htjeli uvjeriti da je 20% zarade dosta,
društvo, samo 100%++ me budi iz sna … i tek tad ću početi razmišljati o opcijama.
A dotad, idemo dalje igrati ovu igru…

ma vidi ih samo kako se guraju na kupnji ti isti što priželjkuju 220 kuna. kao da im ovo nije dovoljno jeftino. pa za koju godinu cijena će biti debelo iznad ATH-a a oni se tu cjenkaju za par postotaka gore-dolje. bijedno. nisu dostojni velikog prinosa. nikad neće iz 10.000 eura napraviti 200.000 jer su strašljivci.

...povijest se ponavlja...

bravo kolega DELBOY..slažem se u potpunosti..bolje da je ovako kako je da mogu jos stogod novog novca ubacit u tisak..najbolje bi bilo da ovako ostane cilu 2010..pa 2013-2014 omastit brk i sve to pribacit u HT za dividendu-PENZIJA


bravo kolega DELBOY..slažem se u potpunosti..bolje da je ovako kako je da mogu jos stogod novog novca ubacit u tisak..najbolje bi bilo da ovako ostane cilu 2010..pa 2013-2014 omastit brk i sve to pribacit u HT za dividendu-PENZIJA

Očit dokaz danas, lik koji je kupio 113kn automatski stavlja prodaju istih na 265 i 267kn.
Po meni ovdje nema interesa kupnje, loše izvješće koje slijedi i eto Tiska na 220kn ili 240kn.

26.11.2010 - Dan D


bravo kolega DELBOY..slažem se u potpunosti..bolje da je ovako kako je da mogu jos stogod novog novca ubacit u tisak..najbolje bi bilo da ovako ostane cilu 2010..pa 2013-2014 omastit brk i sve to pribacit u HT za dividendu-PENZIJA

ja neću u HT staviti ni kune jer kroz par godina ta firma ne da neće dobro poslovati nego je upitno hoće li uopće biti dividende. bolje mi je oročiti nego to kupovati. ali da imam HT, sigurno bih ga sada prodao i kupio tisak pred kojim je znatniji rast. HT je svoje odradio za ovu godinu a nakon dividende cijena će opet pasti. ali, tko voli nek izvoli. ja ću ovdje biti još najmanje 3 godine.

...povijest se ponavlja...



bravo kolega DELBOY..slažem se u potpunosti..bolje da je ovako kako je da mogu jos stogod novog novca ubacit u tisak..najbolje bi bilo da ovako ostane cilu 2010..pa 2013-2014 omastit brk i sve to pribacit u HT za dividendu-PENZIJA

Očit dokaz danas, lik koji je kupio 113kn automatski stavlja prodaju istih na 265 i 267kn.
Po meni ovdje nema interesa kupnje, loše izvješće koje slijedi i eto Tiska na 220kn ili 240kn.
[/quote]

sanjaj prijatelju, samo sanjaj. o kakvom ti izvješću pričaš? tko to još čita. osim toga, izvješće će biti jako dobro, dapače, odlično i iznad očekivanja tako da se ne nadaš previše. bolje nam se pridruži nego da tih 10% pada očekuješ kao ozebli sunca jer to nećeš dočekati. što te briga jesi li kupio po 260 ili 220 ili 240 kad će za par godina cijena biti najmanje 5x veća od sadašnje? Kupi i zaboravi, ako si uopće to u stanju. nije valjda da djeci kruha ne kupuješ da bi uzeo dionice…

...povijest se ponavlja...


što te briga jesi li kupio po 260 ili 220 ili 240 kad će za par godina cijena biti najmanje 5x veća od sadašnje?

Po čemu si ti tako siguran da će biti 5x veća? Možda BEAR market potraje do 2015-2016.g. Dakle ne znaš! Nadalje meni nije svejedno hoću li nešto pretplatiti ili ne. Dapače, radije kupim po 220kn nego po 265kn. Ako netko kupi 113kom i stavlja odmah iste ne prodaju samo razbijene u 2 naloga, meni je to sasvim jasno, nema interesa kupnje, ulagači misle da je cijena veća nego je potrebno.
Ovdje i dalje ostajem pri padajućem trendu, dugoročno iskreno nemam pojma šta će biti.

26.11.2010 - Dan D

tisak se akumulira bez imalo pompe i žurbe,a samo slijepi investitor ne vidi perspektivu na ovim razinama,no pošto me prošlost naučila da budem oprezan,ostavio sam novca i za razine od 260 i 250,nikad ne znaš..rekao je jedan poznati investitor-NIKAD NEMOJ PODCIJENITI LJUDSKU GLUPOST..

Stotka od mene kolega, al svejedno ostajem na onoj tvrdnji o ljudskoj gluposti.
Zanimljiv podatak na temi što smo tržili danas.

26.11.2010 - Dan D

Oni koji znaju TA vide šta se ovdje sprema jasan buy signal.

New Report

Close