TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jako malo ljudi ga je kupovalo i po 180 pa zašto bi na 260 (još sad se sjećam 500 komada na asku po 170) … samo nek i slijedećih dana naš som jura čeka na 275 možda da se malo i spusti ko neki dan na 267

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Svi bi htjeli dokupiti, al nitko ne udara po ASKU, dakle svi bi htjeli dokupiti jeftinije jer je takav feeling, on kaže DOLJE. E sad nadalje je stvar prometa (kome je koliko dosta), stvar je osobne škrtosti pojedinih investitora. Netko ne voli plaćati ništa preko 1 BV. Dakle takvi čekaji pad dodatnih 25-30%. Potpora postoji na 240-250kn, iduća niža je 220kn, nakon tog čist put do 160kn.

26.11.2010 - Dan D


Svi bi htjeli dokupiti, al nitko ne udara po ASKU, dakle svi bi htjeli dokupiti jeftinije jer je takav feeling, on kaže DOLJE. E sad nadalje je stvar prometa (kome je koliko dosta), stvar je osobne škrtosti pojedinih investitora. Netko ne voli plaćati ništa preko 1 BV. Dakle takvi čekaji pad dodatnih 25-30%. Potpora postoji na 240-250kn, iduća niža je 220kn, nakon tog čist put do 160kn.

Molim te kako si izračunao te potpore? Ako zuriš u mostić i gledaš količinu kupnje i prodaje ništa nečeš shatiti a kamoli izdračunati!

Nadalje na kupnji 1300kom na 250kn, pa kad je tako uvjeren u kvalitetu zašto ne udari po onome na 275kn???? Jednostavno je, onaj na 275kn želi prodati, s 1300kom na kupnji želi uliti samopouzdanje ljudima, al ne uspijeva. Ide ovo ziher dolje!

26.11.2010 - Dan D

baš me zanima tko će prvi popustiti … osim svega kupnja je dosta šuplja, pa ispod 250 nema skoro nikoga … splite, daj te fotke nabaci da se nešto događa

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

ma u inat splitu i ostalim drukerima prema dolje, tisak danas nije popustio a niti će ubuduće. oni su prešli u cash i zeznuli se. vidim da drukaju i na drugim temama, ali to ne pomaže jer idući tjedan bit će u znaku općeg zelenila. dakle, izgubili su cca 10-20% prinosa ti nadobudni dječarci. tisak sigurno neće dobiti jeftinije jer ću mu ja, ako bude potrebno, namjerno držati cijenu na ovim razinama ili čak malo dići letvicu samo da kupe skuplje. vidimo da ga žarko žele i da su škrti. trebali su čekati da ovaj val dođe do vrha pa onda prodati, kad već moraju, i onda opet dokupiti jeftinije. ovako će samo gledati i plakati. a to da tisak zatvara dućane nije ništa novo, ali na jedan zatvoreni dolaze 2 novootvorena na još boljim lokacijama. to vam je split -đunior zaboravio napomenuti.

...povijest se ponavlja...




Nisu p.zdarije činjenice da su profitne marže smanjene!
Dobit se usmjerava u Konzum, a ne ovdje.
Kad-tad Todorić će se Tiska riješiti po solidnoj cijeni jer mu i nije potreban, pogotovo nakon ulaska u EU.

Sad nepričaš p.zdarije sad pričaš gluposti!
[/quote]
Ma kakve gluposti. Ma daj kolega, ne pada cijena bezveze! Trend je negativan i ostat će takav i dalje!
Imam Tisak, al osobno čekam daleko niže razine da dokupim jer opravdano mislim da će dolje i dalje.
Vidjet ćeš izvješće pa će ti biti jasnije uskoro….
[/quote]
Ja da nešto imam, a da znam da će padati, sigurno bih prodao. [wink]

Mislim da si ovom svojom izjavom sve rekao [thumbsup]

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Nevjerovatno iz dana u dan prometa nema, a kao svi zivi zainteresirani, izgleda da tu nesto ne stima?

Bojim se d je forumas Split Jr u pravu, cekam i ja na 220 [wink]

kolega edigs cekaj..čekaj–dok na vrbi rodi grožđe..onda se maši tiska po 220…

Pa cekam to i radim, sto bih drugo? koliko vidim nitko se ne trudi da kupi a svi vicu da je prilika samo takva:::: pa kad je navodno prilika tuci, sto cekas?
ili vi mislite da smo mi drugi vesla sisali.
Meni frend koji se kuzi u tehnicku navjescuje 220, pa ako bude dobro ako ne opet dobro, ne mislim se zaletatvati, cini mi se da ima jake skrivene prodaje


Nadalje na kupnji 1300kom na 250kn, pa kad je tako uvjeren u kvalitetu zašto ne udari po onome na 275kn???? Jednostavno je, onaj na 275kn želi prodati, s 1300kom na kupnji želi uliti samopouzdanje ljudima, al ne uspijeva. Ide ovo ziher dolje!

bravo splico tocna analiza, taj na 250 ceka da ga ja spasim sa svojih 20k kuna [bye]

samo vi cekajte,načekat ćete se jedno desetak godina

New Report

Close