TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja iskreno ne bih htio da padne jel me od minusa već boli duša [lol]

Onaj na 250kn i 275kn isti tip! Poslao sam HANFI zahtjev da se ispitaju ta 2 naloga i dotična osoba kazni! Tisak ima niži target, ipak na 240kn.

26.11.2010 - Dan D


Molio bi ako je tko od kolega na bidu sa ovih 900kom da se malo makne , možda se još netko po malo otrese [wink]

Po mogućnosti da se pomakne na 220kn jer vara se ako misli da će povećat promet postavljanjem ova 2 naloga! Uostalom neće se smijati kad dobije kaznu od HANFE!

26.11.2010 - Dan D

ah ta ljudska pohlepa,sad bi oni tisak po 220,00 eh,budite malo realniji..doduse na ovakvoj seoskoj burzi je sve moguće,..

splite, da se za svaki istovremeni nalog na kupnji i prodaji kažnjava, pol foruma bi zatvorilo … neka je njih tu nek stoje

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


ah ta ljudska pohlepa,sad bi oni tisak po 220,00 eh,budite malo realniji..doduse na ovakvoj seoskoj burzi je sve moguće,..

evo ja bi dao i 240 dosad sam 2x kupovao na toj cijeni i pokazalo se kao pogodak.

bit će bolje................

mislim da će vrlo brzo todorić ponuditi malim dioničarima tiska,neku pristojnu cijenu,i tako zatvoriti free float,novca ima,a mercator je propao..pa mislim da će ojačavati pozicije,i čistiti male dionicare uz premiju naravno


mislim da će vrlo brzo todorić ponuditi malim dioničarima tiska,neku pristojnu cijenu,i tako zatvoriti free float,novca ima,a mercator je propao..pa mislim da će ojačavati pozicije,i čistiti male dionicare uz premiju naravno

Da pored njegovog udjela, udjela od adrisa i HFP-a može skupiti još 6.3%, daj molim te, pričaš da ne kažem što!!!

Možda, ako popije SINTOL!

LEAVE THE WORLD BEHINED

eh deca deca. vi bi tisk po 220 ?! ak je to tak onda bi i ostale dionice morale još dosta pasti a i crobi naravno. a veliju da je "skoro" pa dotaknuto dno.



mislim da će vrlo brzo todorić ponuditi malim dioničarima tiska,neku pristojnu cijenu,i tako zatvoriti free float,novca ima,a mercator je propao..pa mislim da će ojačavati pozicije,i čistiti male dionicare uz premiju naravno

Da pored njegovog udjela, udjela od adrisa i HFP-a može skupiti još 6.3%, daj molim te, pričaš da ne kažem što!!!

Možda, ako popije SINTOL!
[/quote]

ako se po HG spotu može pisat da kupci prodavačima doplaćuju još love, a da je to na berzi fiktivno, da cijena ostane dolje, onda može i ovaj maštat kako će Todorić otkupit dionice od malih po soma kuna. [lol] [lol]
neki bi zaista trebali odmorit od burze

Frankly my dear, I don't give a damn!


eh deca deca. vi bi tisk po 220 ?! ak je to tak onda bi i ostale dionice morale još dosta pasti a i crobi naravno. a veliju da je "skoro" pa dotaknuto dno.

tko veli da je skoro dotaknu dno-i zašto bi morali gledati koliko će pasti druge dionice i crobi-
što ako ode ispod 180-200 kn.


splite, da se za svaki istovremeni nalog na kupnji i prodaji kažnjava, pol foruma bi zatvorilo … neka je njih tu nek stoje

jedno je to raditi sa 40-50kom a jedno je to raditi ciljano sa 1000kom. Nije isto, burek ne smije biti kažnjiv, ovdje se radi o skuterima…..

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close