TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a ja na sve ovo samo mogu reci..idemo dalje..u novu kupovinu..ja imam neograniceno povjerenje u ovu dionicu,bas zato sto trenutno nikoga ne zanima..i tako dođe danas čovjek u moju trgovinu i kaže:daj mi sok koji ti slabo ide…rekao bi jedan kolega..pametnom dosta..ali ja neću drukati na gore,zato što znam da treba vremena da dionica krene,a šta mi onda preostaje nego je kupovati,kupovati…malo po malo..neprimjetno


da bas neprimjetno raste cjena [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Za koji dan krećem u kupovinu ove dionice, koliko sam primjetio na temi ŠTO SMO TRŽILI, barbastari je prodao svojih 130kom i sad napokon više neće nitko ovo blokirati.
Dokup i samo dokup!

26.11.2010 - Dan D

kada budu sposobni izdati izvjesce za 4q, pa mozda i naraste [sad] sto se tice 1q pretpostavljam da ce biti negativan.

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Tko to izlazi iz Tiska s nalogom od preko tisuću komada? Ovakav nalog na asku nisam već dugo vidio, a ovu dionicu pratim već jako dugo. Sumnjam da je za zaplašivanje i spuštanje cijene za dokup s obzirom da je bilo danas već značajnog istresanja po bidu.

evo i mene k vama

za sada na bidu.pa ako uvale , hvala im

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


evo i mene k vama

za sada na bidu.pa ako uvale , hvala im

evo tebe ponovo pa se najaviš kad uđeš a u tišini izađeš………..stara igra…….


Tko to izlazi iz Tiska s nalogom od preko tisuću komada? Ovakav nalog na asku nisam već dugo vidio, a ovu dionicu pratim već jako dugo. Sumnjam da je za zaplašivanje i spuštanje cijene za dokup s obzirom da je bilo danas već značajnog istresanja po bidu.

neka on slobodno proda tih 1000 i kusur komada….naravno da je to za plašenje. probaj čistiti i malo gricnuti u njegov nalog pa da vidiš kako će ga maknuti. a nije isključeno i da nekom trebaju novci i čini klasičnu grešku…prodaje na niskim cijenama da bi kupac nakon kupnje tolike količine digao cijenu barem za 50% da se osigura. ima svega.
i nemojte molim vas našeg deluxa napadati. to je dobar dečko.

...povijest se ponavlja...

slažem se sa DELBOY…kad je faca neka postavi na 250 pa da vidimo koliko će dugo stat……

aha..ne mora na 250…neka stavi na 260..ajde ajde..


slažem se sa DELBOY…kad je faca neka postavi na 250 pa da vidimo koliko će dugo stat……

Trajat ce ko led na rostilju

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

uostalom, ako mu se ja zainatim, kupit ću mu ja tih bijednih 1100 komada jer ovo je jedina od likvidnih dionica koja još ništa nije odradila. ovo dosad ne može se nazvati rastom, a posluju izvanredno. dakle, kad tad će i ovo eksplodirati tako da je ovome bolje da miče taj nalog…

...povijest se ponavlja...



slažem se sa DELBOY…kad je faca neka postavi na 250 pa da vidimo koliko će dugo stat……

Trajat ce ko led na rostilju
[/quote]

Neki su rekli i neki da neće biti količina ispod 300 kuna.
Sad već i neki govore da bi to ispod 250.
A nedavno je bila 350???

New Report

Close