TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa ja očekujem fazu pretjerivanja za 2-3 godine,ali ako se zna da ćes u 2-3 godine imati najmanje 100% prinosa,onda kupiš i zaboraviš,kad krene likvidnost,krenut će i dionica,bez obzira na rezultate koji nikad i nisu bili loši..stvar je samo tehničke prirode,ako 2012. uđemo u eu,onda nema zime,tada će se i desiti eu-forija…



Ova dionica je postala prava monotonija, imam već neko vrijeme prodajni nalog na 285 kn i nalog za kupnju na 260 kn (dio od onih 144), a Tisak ni gore ni dolje, već se drži u zlatnoj sredini. Vjerujem da vrijedi puno više od trenutne cijene, ali pitam se koliko će vremena proći dok to tržište ne prepozna. Čini mi se da ću prije kupiti još dionica na 260 kn, nego prodati po 285, ali i jedna i druga opcija mi odgovara, jer dokup na ovim razinama je i po meni poklon, ali opet, ako i prodam, vjerujem da ću negdje drugdje moći kratkoročno ostvariti ipak veći prinos nego ovdje, tako da mislim da sam u svakom slučaju u win-win situaciji ovdje [yawn]

kad bi ovakvi poput tebe skinuli svoje naloge ispod 300 kuna, možda bismo ih prije preskočili. ovako, ti i tebi slični držite nam cijenu tu gdje je. a kad tad uvijek se prepozna kvaliteta pa će tako biti opet ovdje. prvo lagano na 300, pa 400 pa 500, pa ulazimo u fazu pretjerivanja i krećemo prema 900 i u obaranje ATH. naravno, ovo ne treba biti u kratkom vremenskom okviru, no sigurno je da će doći ako se držimo kostolanyjevih postavki. pitanje je kada ćemo ući u željenu fazu pretjerivanja…nadam se unutar idućih 3-5 godina sigurno barem jednom…tada bi crobex trebao biti barem 200% jači nego je danas.
[/quote]
Da, a onda je svizac zamotao čokoladu i ….

26.11.2010 - Dan D

smoto je svizac nešto drugo meni se čini …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

i onda je svizac smotao dionicu od tiska..pa je dobio utisak da ga nešto stiska..prema dole

Stvarno se umrtvio tisk iako ima i gorih. Osobno ću se pobrinuti idućih dana da se to promijeni nabolje, ovako dalje ne može!

ja cu ako ovako nastavim uci cu brzo u top 10


ja cu ako ovako nastavim uci cu brzo u top 10


Ni meni ovo nije jasno pa da nema nitko zainterisiran a tako mali broj slobodnih dionica na tržištu a k tome ADRIS bi ovo mogao čak i preuzeti pa mi nije jasan ovako slab odaziv kupava.

fakat,nevjerovatno,ali dobro,kad tad,sve dodje na svoje,meni je drago da kupujem intezivno na ovim razinama,ipak je tisak defenzivni sektor,a to što je nasa burza debilna,to je vec nesto drugo..teski debilizam..


Stvarno se umrtvio tisk iako ima i gorih. Osobno ću se pobrinuti idućih dana da se to promijeni nabolje, ovako dalje ne može!

bolje se pobrini kako da zbrišeš van iz HDEL-a dok ti je je vrijeme [bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ja zbriso fala bogu dok je bila na 350 [cool]

Muju është nëna u betua se gambled se ekstraktuar



Stvarno se umrtvio tisk iako ima i gorih. Osobno ću se pobrinuti idućih dana da se to promijeni nabolje, ovako dalje ne može!

bolje se pobrini kako da zbrišeš van iz HDEL-a dok ti je je vrijeme [bye]
[/quote]
Da zbrišem? A što, TI bi kupovao?! Pa napisao sam tamo, uzmi ovih 19 dok su još tu. Ja neću zbrisati ni iz hdel ni iz tisk jer znam zašto sam tu.
Mogu izaći s jednim dijelom pa ga opet dokupiti ali ostajem unutra dok ne dođe hdel na 400 a tisk na 500.
Onda ću razmišljati o izlasku. Ne zamjeri.

Nema ovdje boljih dana sve dok se maloprodaja ne počne oporavljati. Uz ovakav trend rasta nezaposlenosti ne može maloprodaja očekivati ništa dobro-otud i slab interes za takvu dionicu.

New Report

Close