TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

e sad samo treba nastaviti niz visinskih targeta (kojih se ni Stipe Božić nebi posramio) jedan od članova forumske zajednice inače vrlo aktivan na ovom topicu pa da možemo mirnije zaspat ili što već

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Prisjetimo se šta se pričalo prošli tjedan:


Pa ljudi su tek krenuli bježati jer je val na graditeljima,a TISAK ode nazad prema dnu radi RETESTA, bit će ga opet po 250kn. Osim ako 1 hrabri ne žrtvuje svoje dionice u 1 dan. Ovako, idemo polako dolje.

Možda je tako ili nije, al GAN je probijen i idući niži je na 242kn, onaj niži na 220kn.

Samo vi nadokupljujte kolega, samo hrabro….
Ja ipak čekam svoj target, al on je još daleko DOLJE.

a šta danas:


Pozitivna divergencija, slijedi nagli skok cijene.
Nešto sam kupio neki dan po 269,xx nek se nađe

Zanimljivo kako se relativo lako mijenjaju mišljenja i služi jeftinim drukovima. Da pogodim, graf je okrenija i sad ti kaže "kupi me"? Šta je onda s Gannom i targetima na 242 i 220? Neznam zašto, al nekako ti baš i ne virujen da si kupova po 269,xx.
Ja sam pokušava kupovat na ovim razinama, al bez nekog značajnijeg uspjeha. 270kn je vrlo čvrst potpora koja je izdržala pa sad TISK ima veliki potencijal rasta i to uskoro.


e moj split009..
..ti razmisljas da se iskrcas iznad 300..
..ja isto razmisljam da sto vise ukrcam do 320 …(sad mi je prosjek 286)..i to počmem iskrcavat iznad 1000..
..vjerujte ulaskom u EU bit ce nam svima ove razine smijesne..

takva su bila drukanja za stanove ,,ee kad udjemo u europu stanovi ce poskupit 50% i premasili europske cjene prije ulaska….i sto sad????? pozdrav dugorocnima u tisk

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

UHHHHHHHHHH ekipa se nabrijava na tisak!

Svako malo tema zamre na koji mjesec pa onda oživi i tako u krug jedino što dionica uglavnom stoji.

Da se razumjemo Tisak je super firma pa mislim čak da nije ni loša dionica samo treba imat živce!

Svi koji misli ovdje trejdat malo upozorenje to vam je slično nešto kao kad Split trejda MAGMU:

-Jednostavno neide!

Tisak je long-term priča i ako ste spremni OK, a ako ne manite se ćorava posla!

LEAVE THE WORLD BEHINED

media potpuno se slažem imas stotku..
–tisak ostavljam za buducnost..atpl igh i slične za trejdanje

inverter ja ne drukam i ne trejdam s TISKOM
..samo skupljam i za 3-5 godina kad očekujem vrhunac i tada prodajem..
..a sada mi odgovara situacija sto duze na ovim niskim vrijednostima da sto vise novog kapitala ubacim..
..ali svak misli na svoj način..kad bi svi mislili isto trgovine uopce ne bi bilo
..a sad gasimo raćunala..vikend je..uuživajte kolege dioničari..


UHHHHHHHHHH ekipa se nabrijava na tisak!

Svako malo tema zamre na koji mjesec pa onda oživi i tako u krug jedino što dionica uglavnom stoji.

Da se razumjemo Tisak je super firma pa mislim čak da nije ni loša dionica samo treba imat živce!

Svi koji misli ovdje trejdat malo upozorenje to vam je slično nešto kao kad Split trejda MAGMU:

-Jednostavno neide!

Tisak je long-term priča i ako ste spremni OK, a ako ne manite se ćorava posla!


Ako se dobro sjećam na cijeni 56-57kn split009 je pisao o Magmi kao prilici, istina je da je skočila nakon toga 15-20% dok je drugo padalo.
Prema tome ne možeš reći da je čovjek lagao, dapače pogodio je.



UHHHHHHHHHH ekipa se nabrijava na tisak!

Svako malo tema zamre na koji mjesec pa onda oživi i tako u krug jedino što dionica uglavnom stoji.

Da se razumjemo Tisak je super firma pa mislim čak da nije ni loša dionica samo treba imat živce!

Svi koji misli ovdje trejdat malo upozorenje to vam je slično nešto kao kad Split trejda MAGMU:

-Jednostavno neide!

Tisak je long-term priča i ako ste spremni OK, a ako ne manite se ćorava posla!


Ako se dobro sjećam na cijeni 56-57kn split009 je pisao o Magmi kao prilici, istina je da je skočila nakon toga 15-20% dok je drugo padalo.
Prema tome ne možeš reći da je čovjek lagao, dapače pogodio je.
[/quote]

Nisam rekao da je Split lagao! Kad je napisao da je kupio magmu cijena je bila cca58-59 kuna a cijena je otišla na na 62 kune.Prvo nije naraslo 15-20% već 7-8% a o volumenu nebi ni govorio.

Ono što svakako treba reć da se tisak i magmu nemože nikako uspoređivati niti u najmokrijim snovima!

Ono što je bio moj komentar je to da postoje likvidnija izdanja i ukoliko ste ŠUGA TREJDERSKA -kao i ja; smatram da tisak nije pogodan za isto.

NO u prethodnom postu sam rekao TISAK je ok/ovisno o ulagačkoj strategiji!

LEAVE THE WORLD BEHINED

ja se ne slažem,tisak je idealan za sitne trejdere,tj trejdere sa sitnijom lovom,jer mu je spread jako velik,samo je pitanje kako pogoditi samo dno,eeee to je ono..

I’m back! Pisao sam o kupnji Magme na 56 i prodaji na 60 i ponovnoj kupnji na 57-58 i prodaji na 62,xx. Dok su drugi padali ja sam ovdje okrenuo 15% doduše s malim dijelom portfelja.
No dobro, nije trenutno to bitno. Bitno je da smatram da će Tisak gore.
Nadalje, svi mi trejdamo, netko često, netko rjeđe. Onaj tko je ušao pa čeka mogao je biti na gubitku ili svome, a onaj tko je tredao definitivno je mogao napraviti plus.
Moj portfelj u 2010.g. je snažniji 26%. Na temelju trejdanja!
Ako se prisjetim cijena prije 1.1.2010.g. onda bi sad bio na svome ili sitni plus da nisam ništa dirao.
Dakle isplati se.
Ispada da svi koji kupuju Tisak čekaju 1000kn. Ne vjerujem.
Valovi su valovi, ovdje to radi par profesionalaca, a to se može primjetiti da kad stavljate nalog kupnje ili prodaje uvijek netko dođe lipu iznad ili ispod.
Nedavno je Tisak bio na 350kn, tko je prodao i sad kupovao mogao je imati 20% dionica više.
To je imati osjećaj za burzu, trend i trejd. I sam smisao burze.
Tko to ne shvaća i nije mu mjesto na burzi.

26.11.2010 - Dan D


I’m back! Pisao sam o kupnji Magme na 56 i prodaji na 60 i ponovnoj kupnji na 57-58 i prodaji na 62,xx. Dok su drugi padali ja sam ovdje okrenuo 15% doduše s malim dijelom portfelja.
No dobro, nije trenutno to bitno. Bitno je da smatram da će Tisak gore.

30.01.10. | 15:50
Lijepo sam rekao da sam kupio Magmu i da ide gore. Dapače 66-67kn je TOPS jer tu se puni GAP. Kad se popuni ode Magma debelo dolje. Svejedno, kupnja 56, prodaja 59, kupnja 56 prodaja 61 daju 14%.

Otvorija si novi nick, ali stare navike ostaju, opet lažeš!
A ne osvrćeš se na nedavne jeftine drukove kako se prodaju samo tri kutije cigareta na kisoku dnevno i kako će cijena prema 200kn…

ja sam od nove godine napravio prometa 350 000 kuna,sa 60000,a prošlu sam godinu bio u plusu 75%,od početka ove sam u plusu 3%,a inače otkad sam na burzi sam u minusu 2%..to sve smatram uspjehom jer sam ušao na burzu kad je crobi bio na 4600 bodova,otkada sam na burzi brokerima sam zaradio oko 80 000 kuna,zato mi šalju autograme sa poljupcima za svaku novu godinu,dakle,da nema naknada ovako visokih,ja bi bio u plusu 135%…unatoč činjenici da sam ušao na 4600 a sad je crobi 2170…i to uz napuhani ht,inu,podr…istina je da je tisku pala prodaja,ali neće to vječno trajat,doduše uvjeren sam 100% da će tisak biti prodan u roku od godinu dana..

New Report

Close