TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ROE na frejmu od zadnjih 4 dostupna kvartala je 8,8%. A na prosjeku prethodne 4 godine oko 24%.

Za usporedbu.. ROE HDEL-a za zadnjih 4 dostupna kvartala je 2,6%, a na prosjeku prethodne 4 godine oko 3,3% s time da ima polugu od 1:3 (kapital vs dug), dok tisak ima polugu 1:1.

Što se tiće izvješća, Članice Agrokor-a uobičajeno šalju GFI krajem 3.mjeseca. nadmo se da će se ove godine "požuriti".

Gledam vlasničku strukturu dioničara, loše,potpuno loše. Dva vlasnika i Hfp, ostalo kikiriki. Nedovoljno da bi se itko ozbiljniji zainteresirao.nešto ko Zaba. I onda se ja čudim da ne miče. Koji sam ja pacijent

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

evo mene opet na bidu sutra,ovo je daleko najpovoljnija kupnja na zse


evo mene opet na bidu sutra,ovo je daleko najpovoljnija kupnja na zse

Mozda na bidu ne bude srece

Nije bolest sve što boli

možda ne,ali ja ovu cijenu smatram kao poklon,bogom dan

eto,popravio sam portfelj,sad je sve u lkpc i tisk,dvije rakete,jedna je danas ispaljena,a brzo će i druga-


možda ne,ali ja ovu cijenu smatram kao poklon,bogom dan

Možda si u pravu kolega ALT333.
Pozitivna divergencija, slijedi nagli skok cijene.
Nešto sam kupio neki dan po 269,xx nek se nađe

pa ja kupujem ima par dana,i danas sam na bidu,na 269,xx,a i sutra ću tamo biti,tj. svaki dan sam na bidu,i skupljam ko vjeverica..

ide to up … znam iz jedne pouzdane metode … kad razmišljam lupiti po asku ili čekati na bidu a razlika 1% onda uvijek, ali uvijek odleti … pozz svima i sretno … nadam se da griješim, no metoda je do sada bila nepogrešiva

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


pa ja kupujem ima par dana,i danas sam na bidu,na 269,xx,a i sutra ću tamo biti,tj. svaki dan sam na bidu,i skupljam ko vjeverica..

Ja samo razmišljam da li da iskrcam na 310kn ili 330kn ili 350kn. To mi je jedina nedoumica sada.


Ja samo razmišljam da li da iskrcam na 310kn ili 330kn ili 350kn. To mi je jedina nedoumica sada.

Ovako gnjusno drukanje je mogao pisati samo jedan korisnik, koji je promiejnio nekoliko nickova na ovom forumu:

Baron

Kako vas nije sramota?

lp i zdravi i vesli bili

[/quote]
Nadalje, kad kolega Delux javno kaže kako je utopio HDEL-R-A na 360kn, vrlo vjerovatno i dokupio na 210-220kn onda je to ok što se tebe tiče? Kolega PLAVI za razliku od tebe i Deluxa ja dajem targete koje vas 2 čuvate samo za sebe!
Konkretno očekujem Tisak opet na 350kn i vrlo je vjerovatno da ću ga prodati točno tu sa nekih 30-34% zarade. Jer burza je ipak igra valova,a vi se tu baš i ne snalazite.
Ma u principu vi i ne smijete prodati LKPC-R-A jer ste kupovali po 6400kn.

e moj split009..
..ti razmisljas da se iskrcas iznad 300..
..ja isto razmisljam da sto vise ukrcam do 320 …(sad mi je prosjek 286)..i to počmem iskrcavat iznad 1000..
..vjerujte ulaskom u EU bit ce nam svima ove razine smijesne..

New Report

Close