TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gdje ima dima ima i vatre to ja kazem


najmrtvija dionica pored diokija na zse….steta…firma sve 5

Dajte kolega budite ozbiljni…….
Po čemu je ovo odlična firma???? Bojim se da ste potpuno u krivu, tu je situacija u poslovanju jako loša, novinski izdavači su pred bankrotom, prodaja duhana je pogođena novim vladinim mjerama protiv pušača i pušenja, a ostatak asortimana se gotovo u pravilu kupuje u velikim diskontima a ne u tim prčvarnicama od kioska.
Ma hajte molim vas……shvatite život je okrutan………..
Mislim da će uz vas zadnji u dionici ostati kolega Gobernator, on uvijek završi sa fenjerom u ruci.

Nadam se da prijatelj Kajman neće ponoviti grešku kao sa Lolom Ribarem [pray]

http://www.kucilooro.webs.com/



najmrtvija dionica pored diokija na zse….steta…firma sve 5

Dajte kolega budite ozbiljni…….
Po čemu je ovo odlična firma???? Bojim se da ste potpuno u krivu, tu je situacija u poslovanju jako loša, novinski izdavači su pred bankrotom, prodaja duhana je pogođena novim vladinim mjerama protiv pušača i pušenja, a ostatak asortimana se gotovo u pravilu kupuje u velikim diskontima a ne u tim prčvarnicama od kioska.
Ma hajte molim vas……shvatite život je okrutan………..
Mislim da će uz vas zadnji u dionici ostati kolega Gobernator, on uvijek završi sa fenjerom u ruci.

Nadam se da prijatelj Kajman neće ponoviti grešku kao sa Lolom Ribarem [pray]
[/quote]

kolega, unatoč padu naklade tiskovina (što jest činjenica i tu ste u pravu) prihodi Tiska su u kontinuiranom porastu. pa sad… toj činjenici unatoč, ako prihodi rastu, reći da je firma loša je u najmanju ruku neumjesno. Mislim da je upravo suprotno. Dobit u zadnjeg dostupnog kvartala na ZSE (Q3) 25 mil kuna nakon poreza i amortizacije.



najmrtvija dionica pored diokija na zse….steta…firma sve 5

Dajte kolega budite ozbiljni…….
Po čemu je ovo odlična firma???? Bojim se da ste potpuno u krivu, tu je situacija u poslovanju jako loša, novinski izdavači su pred bankrotom, prodaja duhana je pogođena novim vladinim mjerama protiv pušača i pušenja, a ostatak asortimana se gotovo u pravilu kupuje u velikim diskontima a ne u tim prčvarnicama od kioska.
Ma hajte molim vas……shvatite život je okrutan………..
Mislim da će uz vas zadnji u dionici ostati kolega Gobernator, on uvijek završi sa fenjerom u ruci.

Nadam se da prijatelj Kajman neće ponoviti grešku kao sa Lolom Ribarem [pray]
[/quote]
nisam imao dionice tiska od negdje pocetkom 2008 kad sam pobjegao van na ravno 1000 kn..s gubitkom od nekih 50 tak kn po dionici..od tada niti jednu nisam kupio….nelikvidna je i dosadna dionica….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

sta je ekipa osjetili ste krv pa bi i jeftinije od ove jade po kojoj se trzi

pohlepnici ocrnjuju ovu predobru firmu ne bi li se ukrcali na vlak koji tek što nije krenuo. nije im dovoljno ući na ovim razinama pa misle da će drukanjem do većih količina ispod ovih razina. samo se nadajte dječaci. gledajte i dalje na 500 ili 1000 kuna kroz par godina i sjetite se što ste pisali. i ne budite baš tako škrti. opalite po ask-u i uzmite ovu kvalitetnu robu dok je ima jer kad jednom ode, neće više biti jeftinog tiska ni u snovima. vidite da predugo tavorimo na ovim bijednim razinama. ovo naprosto jednom mora brutalno prema gore.

...povijest se ponavlja...

baš je čudno što tisak i dalje stoji na ovako niskim razinama,možda žele prvo potpuno umrtvit male,pa onda naglo krenit prema gore,ne znam,ali znam da je ova cijena po meni čisti zicer..


pohlepnici ocrnjuju ovu predobru firmu ne bi li se ukrcali na vlak koji tek što nije krenuo. nije im dovoljno ući na ovim razinama pa misle da će drukanjem do većih količina ispod ovih razina. samo se nadajte dječaci. gledajte i dalje na 500 ili 1000 kuna kroz par godina i sjetite se što ste pisali. i ne budite baš tako škrti. opalite po ask-u i uzmite ovu kvalitetnu robu dok je ima jer kad jednom ode, neće više biti jeftinog tiska ni u snovima. vidite da predugo tavorimo na ovim bijednim razinama. ovo naprosto jednom mora brutalno prema gore.

kolega opali po asku-ako si tako samouvjeren,dali je dobra sadašnja razina to će vrijeme pokazat.

nitko ne osporava da je firma dobra-ali gledajući na opće stanje u HR-nema potrebe za žurbom…

dobro jutro forumaši…
-mislim nesto love ubaci–pa se mislim.
ili TISAK ili ULPL….?
volija bi čut komentar forumasa

tisak – niska cijena – nelikvidna u zadnje vrijeme
ulpl – moguca dividenda uskoro

Nije bolest sve što boli

TISK

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

ulpl više, tisk manje

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close