TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sandokan,znači misliš da Tisku slijedi uzlet? To bi bilo odlično,i ja navijam za to ali nekako mi je puuuno naivaca koji izgleda jedva čekaju da ga se riješe…
Količina koja je danas ostala u prvih deset ponuda za prodaju bi dostajala za proteklih osam trgovačkih dana!
I kad bi se sve to rasprodalo došli bismo tek na 290 kn!
Nadam se da će ljudi doći do pameti i povući te naloge a ne prodavati jeftino da bi ušli u nešto što će vjerojatno rasti idućih par dana.
Njihov problem ako tako naprave.

Cemu zahvaliti za ovaj potop?

Nije bolest sve što boli


Cemu zahvaliti za ovaj potop?

Pad od 2,53% je stvarno velik potop. Još je ostvaren i promet od 56 tisuća kn. Dosta sam razmišljao o ovome, zaista. Kad sam odvagnuo sve varijable, sve dostupne informacije i kozmička kretanja ostao je samo jedan logičan zaključak – neki mali investitor je prodao svoje dionice. [rolleyes]

When speculation has done its worst, two and two still make four.



Cemu zahvaliti za ovaj potop?

Pad od 2,53% je stvarno velik potop. Još je ostvaren i promet od 56 tisuća kn. Dosta sam razmišljao o ovome, zaista. Kad sam odvagnuo sve varijable, sve dostupne informacije i kozmička kretanja ostao je samo jedan logičan zaključak – neki mali investitor je prodao svoje dionice. [rolleyes]
[/quote]
Možda je tako ili nije, al GAN je probijen i idući niži je na 242kn, onaj niži na 220kn. Al ok, dugoročne dioničare koji čekaju da prodaju na 1000 i više kuna ne trebaju se zamarati s ovim padom.

Možda je tako ili nije, al GAN je probijen i idući niži je na 242kn, onaj niži na 220kn. Al ok, dugoročne dioničare koji čekaju da prodaju na 1000 i više kuna ne trebaju se zamarati s ovim padom.

Ajde to nacrtaj, baš me zanima koji je Gann probijen [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

pošto su maškare preuzele ključeve mnogih gradova,mislim da bi bio red da preuzmu i ključeve zagrebačke burze,krajnje je vrijeme..u biti maškare su već odavno na ovoj burzi,samo se ne zna tko se krije ispod maski..


Možda je tako ili nije, al GAN je probijen i idući niži je na 242kn, onaj niži na 220kn. Al ok, dugoročne dioničare koji čekaju da prodaju na 1000 i više kuna ne trebaju se zamarati s ovim padom.

Ajde to nacrtaj, baš me zanima koji je Gann probijen [lol]
[/quote]
Samo vi nadokupljujte kolega, samo hrabro….
Ja ipak čekam svoj target, al on je još daleko DOLJE.

Samo vi nadokupljujte kolega, samo hrabro….
Ja ipak čekam svoj target, al on je još daleko DOLJE.

Ja sam kupovao davno, slobodno potraži na što smo tržili. Sam si se pohvalio gannom, nije valjda da nemaš neku analizu gotovu i pričaš napamet, jer između tih razina koje si naveo postoji još nekoliko otpora. Pa sam pomislio da si se možda zabunio. Šta ćeš, nitko nije savršen…

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Šta je ovo? Čitav todex up samo nam nešto tisak šteka. pa bio bi red da i ove mizerne cijene podignemo. a evo počelo malo i po asku..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Šta je ovo? Čitav todex up samo nam nešto tisak šteka. pa bio bi red da i ove mizerne cijene podignemo. a evo počelo malo i po asku..

Pa naravno da se ne miče kad se nema što niti kupiti. Iole ozbiljniji kupac mora dići cijenu za 10% jednom transakcijom. Vidjet ćemo koliko će izdržati ova skulirana potražnja prije nego što bukne.A pitanje je dana… S druge strane, naslikavanje na bidu je najgluplje što potencijalni kupac može napraviti i činio bi si medvjeđu uslugu. vrlo nezahvalno… Očekujem likvidnost tek preko 300 kuna.

Pa naravno, na igh likvidnost najveća bila na 3300 [lol] neki nikad neće shvatit.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Čuj, tko je bio pametan – iskoristio je.


@gubernator

pa ne misliš valjda da su ona dva po 100 komada na bidu nalozi za slikanje? to je 50k kn…

New Report

Close