TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jedino što će ovdje istisnuti Toda je prišt.

koji bijedni pokušaji utjecanja na ljude. kao da čitaju vaše bijedne postove pravi ulagači. dobro je netko rekao da se ovdje brutalno akumulira i čeka se eksplozija cijene kroz par mjeseci. a vi i dalje pričajte o istiskivanju. pa čovjek ima 60% tiska a vi spominjete istiskivanje. baš da vidimo kako li će istisnuti HFP i adris, a čak i da su mu te dionice, falit će mu par postotaka, a to je dovoljno da se cijena nabije na 5000 kuna, a ne na 1000 kuna. ne budite škrti, tisak jedva da je odradio pola rasta ostalih, dakle narast će kroz neko vrijeme sa vama ili bez vas. ionako vaših par dionica ili kunica ne čini nikakvu bitnu stavku u rastu tiska. a vidjet ćete da sam uvijek u pravu.

...povijest se ponavlja...



JA NEKUZIM STA SI TIME HTIO RECI

htio je reći da druka na dolje sa glupostima prežvakanim na ovoj temi valjda 50 puta u zadnjih godinu dana.

što je dosta dobro… ja volim to. [wink]
[/quote]

U tisku sam s 50% portfelja, srednji ulaz mi je znatno iznad sadasnje cijene… koji je dakle moj interes da drukam na dolje?

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

kupnja jos dionica a sta ti to znaci srednji ulaz

Ajd priznajte tko je od vas danas stavljao naloge na kupnji od 291 kn, ali onako potiho. [lol]


kupnja jos dionica a sta ti to znaci srednji ulaz

Ovo necu ni kometirat, nekad se iz postavljenih pitanja puno vidi o znanju…

Zar 50% izlozenosti nije dovoljno, neg jos da kupujem…

BTW, ne mora nuzno znacit ak se postavi neko pitanje npr squeeze out, da je rijec o druku… mozda sam zelio uzburkati vodu i cuti sto vise razlicitih misljenja o tom, kao sto sam i naveo, za to i sluzi forum… ako postoji i 1% sanse za squeeze out mene to onda zanima jer su moje pare u igri… ne znam cemo odmah neko optuzivanje… evo, bilo je kvalitetnih komentara u argumentaciji zasto nece doci do squeeze outa… mozda sam bas to zelio cuti…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Takodjer, meni je nakon svih ovih godina itekako jasno da se ne moze utjecati na cijenu dionice drukovima ovdje, cak i na ovakvoj dionici… Vidim da ste vi snupy korisnik od 2007. kako vama to jos nije jasno? NHF i cheers… Rasti, rasti naš TIŠĆE! (Sad cete protumacit da sam se nakrco dovoljno, jel?) Kakva farsa…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Dajte molim vas g-dine troter.
Kad ste već toliko izloženi tisku,proučite što možete više činjenica vezanih uz poslovanje,pokušajte preko njih projicirati budućnost(ona je svjetla), zatim gledajte tko se pokušava krcati dionicama i još x
drugih stvari, pa ako vas to ne zadovoljava onda napustite ovo jato ili ako vas zadovoljava ostanite.
Međutim nitko vam ne može garantirati visinu i rok kapitalizacije ove dionice.Možda će vam neka druga dionica donijeti viši i brži prinos ,ali bez strpljenja i jakih živaca nema uspjeha.Ostavite se squeeze outa (iako je on svugdje moguć,no ovdje teško) ima puno zanimljivijih tema na tisku.
Molim vas da shvatite moj post kao dobronamjeran
Pozdrav

klodovik

big brother je danas kupovao,ah ta pohlepa…


Dajte molim vas g-dine troter.
Kad ste već toliko izloženi tisku,proučite što možete više činjenica vezanih uz poslovanje,pokušajte preko njih projicirati budućnost(ona je svjetla), zatim gledajte tko se pokušava krcati dionicama i još x
drugih stvari, pa ako vas to ne zadovoljava onda napustite ovo jato ili ako vas zadovoljava ostanite.
Međutim nitko vam ne može garantirati visinu i rok kapitalizacije ove dionice.Možda će vam neka druga dionica donijeti viši i brži prinos ,ali bez strpljenja i jakih živaca nema uspjeha.Ostavite se squeeze outa (iako je on svugdje moguć,no ovdje teško) ima puno zanimljivijih tema na tisku.
Molim vas da shvatite moj post kao dobronamjeran
Pozdrav

Na zalost moj upit je shvacen kao da ja na neki nacin podmecem i insinuiram da ce doci do squeeze outa… Stvarno ne znam zasto se doslo do takvih zakljucaka… Sto se tice izlozenosti, sigurno se ne bi toliko izlozio da ne vjerujem u svjetlu buducnost… a strpljenja ne manjka… na burzi sam od 2005. g i dozivio sam sve sto mozete i ne mozete zamisliti… Tak da mi strpljenja ne manjka…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Tisak je ok!

Al što vi ovde trabunjate zadnjih par dana-KATASTROFA!

Nisam mogao više!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Netko opako dijeli jedinice što znači čisti buy signal. Dajte malo priče i o mogućem stečaju. [lol] [lol] [lol]

idem se danas još malo podebljat,da ga naguram na 45% portfelja,to će biti o.k.primjetan buy signal…

New Report

Close