TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To je samo za tvoj račun.

klodovik


neki su spominjali velpro, no tisak i dalje vrši vlastitu distribuciju i od velpro-a kupuju manji dio asortimana po ultrapovoljnim cijenama, dok su im s druge strane marže enormne. ono što u konzumu košta 3,99 ili 4,29 kod tiska košta 5 ili 6 kuna. tu je ogromna para u igri i nema šanse (ok 99,9%) da će tisak izaći iz ruku todorića. pa i sam je izjavio da bi tisak posljednji prodao kao i da će vrijeme tiska doći za 2 godine (to je rečeno prošle godine)…dakle, treba pričekati da vidimo na što je mislio.

Kolega, Vi znate tko je vlasnik Velpro-a? Nema logike.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Kolega, Vi znate tko je vlasnik Velpro-a? Nema logike.

Ima logike, pa isto tako Konzum ostvaruje veliku dobit nauštrb Belja, PIK Vrbovca i drugih kompanija unutar Agrokora koje mu svoju robu daju uz malu maržu a onda je Konzum taj koji pokupi vrhnje. Todorić je očito odlučio koncentrirati dobit na par ključnih tvrtki unutar svog carstva. Ako je ovo istina što kaže kolega Delboy, onda je i Tisak jedna od tih core tvrtki Agrokora.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort



Ako se ne varam,to vam je PBZinvestor,a koliko znamo ,spomenuti investor od 01.siječnja polako investitorima(koji to požele) prebacuje dionice na njihov račun(sa skrbničkog) te se tako povećava broj vlasnika,a usitnjava količina na skrbničkom računu PBZ investora.Znači mi neznamo da li se s toga računa trguje ili ne. Ispravite me ,ako griješim.

Nisam siguran jer koliko se sjećam, piše da će se transfer napraviti 29.01.
Ili je to samo za moj račun datum prijenosa?
[/quote]

To je samo za tvoj račun.

PBZ je s akcijom prebacivanja svojih klijenata s skrbničko-brokerske na čistu brokersku uslugu počeo još 18.12.2009. i na nekim top10 to je bilo brzo vidljivo.



logično je da adrs kupi tisak,da bi zaštitio svoje proizvode od mogućeg ataka stranaca,ali sigurno ne po ovoj cijeni..


logično je da adrs kupi tisak,da bi zaštitio svoje proizvode od mogućeg ataka stranaca,ali sigurno ne po ovoj cijeni..

Kolega nego po kojoj cijeni?
Možda po 700k ?
[/quote]

Ali jedna druga stvar je još zanimljivija….ne mogu vjerovati da postoje imbecili koji daju ocjenu 1% čovjeku što je samo dao svoje logično mišljenje ,bez druka Pa zar doista postoje likovi koji misle da svojim kvazi-drukanjem mogu utjecati na cijenu dionica? Svašta…

Ajde, ove gluposti ponavljaju već šest mjeseci, nebi im ni ja dao više od jedinice. Ostavite se Adrisa i ostalih gluparija, preuzimanja neće biti i gotovo. Usredotočite se na poslovanje i povećani interes za ovom dionicom.
Evo najednom i ja imam dobar osjećaj u vezi Tiska možda vam se priključim u sljedećih par dana. [rolleyes]

Svaka cast Antiša , ja sam zapoceo ovu temu prije par dana ali vidim da nigdje ne vodi!
Ko ce danas kupiti ozbiljniju firmu kada nitko nema love a Todoricu je potrebam cash.
Hebes trampe!


Svaka cast Antiša, ja sam zapoceo ovu temu prije par dana ali vidim da nigdje ne vodi!
Ko ce danas kupiti ozbiljniju firmu kada nitko nema love a Todoricu je potrebam cash.
Hebes trampe!

Žorž, nema zime, budi malo pokeraš… a ne ziheraš….
Doći će i naše vrijeme, jedina je razlika, što će moj TISK doći do 200-300% a tvoj 20-30%.
Imadosmo različit osjećaj za timing, i različito vrijeme stjecanja ulagačkog kapitala. [thumbsup]

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.



Svaka cast Antiša, ja sam zapoceo ovu temu prije par dana ali vidim da nigdje ne vodi!
Ko ce danas kupiti ozbiljniju firmu kada nitko nema love a Todoricu je potrebam cash.
Hebes trampe!

Žorž, nema zime, budi malo pokeraš… a ne ziheraš….
Doći će i naše vrijeme, jedina je razlika, što će moj TISK doći do 200-300% a tvoj 20-30%.
Imadosmo različit osjećaj za timing, i različito vrijeme stjecanja ulagačkog kapitala. [thumbsup]
[/quote]
Jeli me to malo prcas?
Kad mogi svi mozes i ti!
Pozdrav


Kolega, Vi znate tko je vlasnik Velpro-a? Nema logike.

Ima logike, pa isto tako Konzum ostvaruje veliku dobit nauštrb Belja, PIK Vrbovca i drugih kompanija unutar Agrokora koje mu svoju robu daju uz malu maržu a onda je Konzum taj koji pokupi vrhnje. Todorić je očito odlučio koncentrirati dobit na par ključnih tvrtki unutar svog carstva. Ako je ovo istina što kaže kolega Delboy, onda je i Tisak jedna od tih core tvrtki Agrokora.
[/quote]

Kakva istina!? Onda ste mogli i napisati da ce mozda Belje kupiti Tisak. Simply doesn`t make any sense! Buducnost ce pokazati tko je u pravu. Kakav Velpro!

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Kakva istina!? Onda ste mogli i napisati da ce mozda Belje kupiti Tisak. Simply doesn`t make any sense! Buducnost ce pokazati tko je u pravu. Kakav Velpro!

Moram priznati da ne znam odakle ste izvukli ovakav zaključak iz mog posta, kolega ali možda mi mozak više ne radi jer mi je dan bio dug… Možete mi malo objasniti?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

dionica tiska će doći do izražaja u vrijeme burzovne euforije,a ne sada,ali sada je tisak jeftin u odnosu na druge dionice,pa neću valjda kupovati dionicu ht-a po 300,kad mogu kupiti tisak po 285,00..ja sam ga kupio i zaboravio na tu dionicu,ako se naljutim,kupit ću još 100 komada i zaboraviti,puno je dionica tiska kupovano po 1000 kuna,ja sam uvjeren u roku od 2 godine da će dosegniti tu vrijednost,ako ne fundamentalno,onda svakako špekulativno,ali mene to nije briga

New Report

Close