TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ova godina će biti godina preuzimanja,ne bi me čudilo da za 2 godine tisak opet bude na 1000 kuna,ako uđemo u eu 01.01.2012.mali free float,garantira veliki skok,ionako je ova cijena presmiješna,mislim kad krene,da će krenuti žestoko,a kad će to biti-vidjet ćemo..kad je todi bilo povoljno na 430,zašto onda nama ne bi bilo povoljno na 287,00??

ne treba zaboravit da je nakon preuzimanja tiska Toda otkupio i 100 postotno vlasnistvo na Slobodnoj Dalmaciji-trgovini te je sada 100 posto vlasnik svih trafika u drzavi….


ne treba zaboravit da je nakon preuzimanja tiska Toda otkupio i 100 postotno vlasnistvo na Slobodnoj Dalmaciji-trgovini te je sada 100 posto vlasnik svih trafika u drzavi….

Možda u Splitu 90%, u RH sigurno nije 100%.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

U pravu si…mislio sam na trafike tiska,slobodne,borbe i ostalih tvorevina komunizma….naravno privatne su i dalje tu….

logično je da adrs kupi tisak,da bi zaštitio svoje proizvode od mogućeg ataka stranaca,ali sigurno ne po ovoj cijeni..

neki su spominjali velpro, no tisak i dalje vrši vlastitu distribuciju i od velpro-a kupuju manji dio asortimana po ultrapovoljnim cijenama, dok su im s druge strane marže enormne. ono što u konzumu košta 3,99 ili 4,29 kod tiska košta 5 ili 6 kuna. tu je ogromna para u igri i nema šanse (ok 99,9%) da će tisak izaći iz ruku todorića. pa i sam je izjavio da bi tisak posljednji prodao kao i da će vrijeme tiska doći za 2 godine (to je rečeno prošle godine)…dakle, treba pričekati da vidimo na što je mislio.

...povijest se ponavlja...

izlazi br 6iz top 10 u zadnjih mjesec dana prodao je 6000kom

Ako se ne varam,to vam je PBZinvestor,a koliko znamo ,spomenuti investor od 01.siječnja polako investitorima(koji to požele) prebacuje dionice na njihov račun(sa skrbničkog) te se tako povećava broj vlasnika,a usitnjava količina na skrbničkom računu PBZ investora.Znači mi neznamo da li se s toga računa trguje ili ne. Ispravite me ,ako griješim.

klodovik

Još jedna sitnica.U top 10 se pojavila nova pozicija ZABE(8.mjesto-1880 komada),a sve to bez povišenja cijene.Svaka im čast na strpljenju.Treba učiti od ovakvih.Pa vi gospodo ne akumulirajte,nego
mudrujte.

klodovik


logično je da adrs kupi tisak,da bi zaštitio svoje proizvode od mogućeg ataka stranaca,ali sigurno ne po ovoj cijeni..


logično je da adrs kupi tisak,da bi zaštitio svoje proizvode od mogućeg ataka stranaca,ali sigurno ne po ovoj cijeni..

Kolega nego po kojoj cijeni?
Možda po 700k ?



logično je da adrs kupi tisak,da bi zaštitio svoje proizvode od mogućeg ataka stranaca,ali sigurno ne po ovoj cijeni..


logično je da adrs kupi tisak,da bi zaštitio svoje proizvode od mogućeg ataka stranaca,ali sigurno ne po ovoj cijeni..

Kolega nego po kojoj cijeni?
Možda po 700k ?
[/quote]
možda po onoj po kojoj je i prvih 25 %? Šalim se 😀

Mislim da nema potrebe, sa ovih 25 % ima dovoljnu kontrolu… kada bi se pojavio neki novi većinski vlasnik koji ne bi s njim htio surađivati, sa 25 % + 1 dionicu može itekako zagorčavati mu život… dok se on ne udobrovolji biti na istoj strani 🙂


Ako se ne varam,to vam je PBZinvestor,a koliko znamo ,spomenuti investor od 01.siječnja polako investitorima(koji to požele) prebacuje dionice na njihov račun(sa skrbničkog) te se tako povećava broj vlasnika,a usitnjava količina na skrbničkom računu PBZ investora.Znači mi neznamo da li se s toga računa trguje ili ne. Ispravite me ,ako griješim.

Nisam siguran jer koliko se sjećam, piše da će se transfer napraviti 29.01.
Ili je to samo za moj račun datum prijenosa?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

New Report

Close