TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tko je od vas ovo s 800kom na 18 mjestu što se lipari cijelo jutro? ne lipari se na 18. mjestu ako se ne očekuje istresanje točnog broja dionica unaprijed.

Jozo hoće prodati šta skuplje

bit će bolje................

Prodao je

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13 Osnovni račun
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 327.310 13,71 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 11.878 0,50 Skrb. račun
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 6.256 0,26 Skrb. račun
6. FILIPOVIĆ MARIJAN 6.095 0,26 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.527 0,15 Skrb. račun
8. MARKIĆ KAZIMIR 1.696 0,07 Osnovni račun
9. CVETOJEVIĆ SAŠA 1.672 0,07 Osnovni račun
10. PARTNER BANKA D.D. 1.541 0,06 Skrb. račun

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Todorić (Agrokor) prodaje dio Konzuma (Kozmo), a ovdje puno investira, širi Tisak akvizicijama (SD trgovina…), ali i stvara gubitke. Tisak raste, dionica stagnira, a ljudi sve manje kupuju novine (dijelom zbog pada standarda, a dijelom zbog prelaska na druge medije – internet,tv). A tu je i Adris u vlasničkoj strukturi (25,86%) koji sigurno nije zaboravio na Tisak. Kuda će dionica idući tjedan?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Todorić (Agrokor) prodaje dio Konzuma (Kozmo), a ovdje puno investira, širi Tisak akvizicijama (SD trgovina…), ali i stvara gubitke. Tisak raste, dionica stagnira, a ljudi sve manje kupuju novine (dijelom zbog pada standarda, a dijelom zbog prelaska na druge medije – internet,tv). A tu je i Adris u vlasničkoj strukturi (25,86%) koji sigurno nije zaboravio na Tisak. Kuda će dionica idući tjedan?

Niti jedna od tih informacija nije bitna za cijenu dionice, ovo je dionica s malim free floatom i takva nije nikome zanimljiva. Možda je podcijenjena ali ne vjerujem da će nešto ozbiljno napraviti do kraja godine. Ovo je stvarno katastrofa od dionice i jedno veliko razočaranje.


Niti jedna od tih informacija nije bitna za cijenu dionice, ovo je dionica s malim free floatom i takva nije nikome zanimljiva. Možda je podcijenjena ali ne vjerujem da će nešto ozbiljno napraviti do kraja godine. Ovo je stvarno katastrofa od dionice i jedno veliko razočaranje.

Sudeci po ovom postu interesantna je bar jednome, a posto znam i za sebe, vec smo dvoje. Znam tesko se skuplja i najvjerojatnije oboje vjerujemo, da ce do kraja godine napraviti dosta.



Niti jedna od tih informacija nije bitna za cijenu dionice, ovo je dionica s malim free floatom i takva nije nikome zanimljiva. Možda je podcijenjena ali ne vjerujem da će nešto ozbiljno napraviti do kraja godine. Ovo je stvarno katastrofa od dionice i jedno veliko razočaranje.

Sudeci po ovom postu interesantna je bar jednome, a posto znam i za sebe, vec smo dvoje. Znam tesko se skuplja i najvjerojatnije oboje vjerujemo, da ce do kraja godine napraviti dosta.
[/quote]

Osim vas dvojice ja sam treći.Možda ima još kome je interesantna??

LEAVE THE WORLD BEHINED


Osim vas dvojice ja sam treći.Možda ima još kome je interesantna??

Četvrti
[thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.




Niti jedna od tih informacija nije bitna za cijenu dionice, ovo je dionica s malim free floatom i takva nije nikome zanimljiva. Možda je podcijenjena ali ne vjerujem da će nešto ozbiljno napraviti do kraja godine. Ovo je stvarno katastrofa od dionice i jedno veliko razočaranje.

Sudeci po ovom postu interesantna je bar jednome, a posto znam i za sebe, vec smo dvoje. Znam tesko se skuplja i najvjerojatnije oboje vjerujemo, da ce do kraja godine napraviti dosta.
[/quote]

Osim vas dvojice ja sam treći.Možda ima još kome je interesantna??

[/quote]
Ja sam već unutra mjesec dana, ne mislim prodavati po ovoj cijeni ali čim malo skoči inercijom tržišta prodajem, možda jedino pričekam Q3. Ne vidim da ovdje netko skuplja osim malih, a mi nemamo snagu da dignemo dionicu nešto ozbiljnije.

najgore je kad dječurlija poput vas ulazi u neku dionicu. pišete gluposti i slobodno ju prodajte. mi koji imamo puno tiska znamo zašto smo ga kupovali i pošto ćemo ga prodavati, a vi se samo dalje igrajte i nadajte. tek kad vi i vama slični prodate, cijena će znatno gore. ne samo da ćemo tada preći ATH nego ćemo ići na još veće iznose, na opće čuđenje vas i vama sličnim. onda ćete opet kukati. kupili ste i pričekajte 3-5 godina pa ćete biti bogataši, a ovako ćete biti prosječni hrvati a to ne zvuči nimalo dobro.

...povijest se ponavlja...

peti,
caymane nesrećo ,molim Vas nemojte se javljati ,samo donosite pegulu.

klodovik


najgore je kad dječurlija poput vas ulazi u neku dionicu. pišete gluposti i slobodno ju prodajte. mi koji imamo puno tiska znamo zašto smo ga kupovali i pošto ćemo ga prodavati, a vi se samo dalje igrajte i nadajte. tek kad vi i vama slični prodate, cijena će znatno gore. ne samo da ćemo tada preći ATH nego ćemo ići na još veće iznose, na opće čuđenje vas i vama sličnim. onda ćete opet kukati. kupili ste i pričekajte 3-5 godina pa ćete biti bogataši, a ovako ćete biti prosječni hrvati a to ne zvuči nimalo dobro.

Gospodine Delboy, pretpostavljam da ste vi ulazili na Tisak iznad 1000 kn i tada ste dok je padala napadali sve koji pričali o prodaji. Zamislite koju štetu ste im napravili ako su vas poslušali.
Davali ste i neke svoje targete za prodaju od oko 10000 kn za 2-3 godine.
Koja bi to budala platila Tisak 10000 kn i zašto?

Dolazi mi posjeta pa nemam vremena za komentar. Ovaj put TA analiza samo u slici.

New Report

Close