TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kada cijena bude 700k neces vise tako razmišljati!

splite,
ti bolje kužiš TA pa reci kaj misliš o ovoj sličici … kak smo preskočili 300 tak bumo i 400 … možete me popljuvati ali kad krene spektakl kroz koji dan svi bu se htjeli stiskati … pozz svima

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Koji se ovo intelektualac istreso po 271 [bye]

LEAVE THE WORLD BEHINED

imam osjećaj daje bilo još kupnje iznad blokade da bi još potegao. ako je gospodin ovdje neka napiše koliko treba staviti na bid da mu bude dovoljno.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Castro, 21.09.2009. u 10:36
Koji se ovo intelektualac istreso po 271

Mislim da nije kraj tome, nazalost.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

hvala neznanom prodavatelju za drugi krug.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

brankica, ne istresaš se valjda ti da dođemo na 220 pa da možeš reći "sam vam rekla, bik mamicu" [shocked] [lol]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Bill Gates, 21.09.2009. u 12:53
Koji se ovo intelektualac istreso po 271

Mislim da nije kraj tome, nazalost.
[/quote]

Kako sad izgleda, mislim da je gotovo sa istresanjem. Nego, jel to Jozo riješio svoju količinu do kraja?



governor, 21.09.2009. u 12:57
Koji se ovo intelektualac istreso po 271

Mislim da nije kraj tome, nazalost.
[/quote]

Kako sad izgleda, mislim da je gotovo sa istresanjem. Nego, jel to Jozo riješio svoju količinu do kraja?

[/quote]

ne, još 2500 komada, a para mi da je ovih soma bilo njegovo.

I'LL BE BACK

uh, što nas ima na bidu svi u očekivanju famoznih 2500 komada [pray]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


uh, što nas ima na bidu svi u očekivanju famoznih 2500 komada [pray]

gospon Jozo ja sam na 278,01. Dajte i do mene to riješite u jednoj transakciji, odustao sam od liparenja s kolegama, zaista su agilni i tvrdoglavi [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

tko je od vas ovo s 800kom na 18 mjestu što se lipari cijelo jutro? ne lipari se na 18. mjestu ako se ne očekuje istresanje točnog broja dionica unaprijed.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close