TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Takve stvari bi se trebale službeno objasniti ulagačima, radi sprečavanja nagađanja i špekulacija.
Nije 17 mil. udjela u dion. kapitalu i prava glasa u Tisku dječja igra da se time poigrava i mijenja odluka za desetak sekundi.
Jako neozbiljno, prije svega od odgovornih ljudi koji nadziru trgovinu. [angry]


A možda se zahebo umjesto prodajnog naloga trebao biti kupovni pa da počisti sve do 2000kn [lol]
No na kraju se ipak predomislio [lol]

Ta ti je dobra [lol]


A možda se samo brokeru polila kava po tastaturi pa slučajno ispritiskao čudne brojeve dok je brisao [tongue]

Moguće.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

samo kaj do 2000 imaš cca 2000 dionica a ne 59 000

I'LL BE BACK


Takve stvari bi se trebale službeno objasniti ulagačima, radi sprečavanja nagađanja i špekulacija.
Nije 17 mil. udjela u dion. kapitalu i prava glasa u Tisku dječja igra da se time poigrava i mijenja odluka za desetak sekundi.
Jako neozbiljno, prije svega od odgovornih ljudi koji nadziru trgovinu. [angry]

Ali de ti to nekom objasni, vidiš da ovdje radi ko šta hoće. A baš bi volio da nečija takva zezancija završi recimo u vlasništvu nekog stranog fonda…čisto da vidimo šta će biti dalje… [smiley]



A možda se samo brokeru polila kava po tastaturi pa slučajno ispritiskao čudne brojeve dok je brisao [tongue]

Moguće.

[/quote]

A kada Hanfa priupita dotičnog brokera kakvo to s.anje izvodi, on će se onda opravdat:
> Nisam htio majke mi, taman dok sam zadavao 500 naloga da malo uštopam cijenu, jer vidim da raste a još nisam pokupovao, došla Marica i prolila mi kavu po tastaturi. I šta sad, krenuo odmah brisati…

A Hanfa odgovara:
>A dobro, to je onda u redu. Jel sad radi tastatura?




Moj zaključak je da je TDR zainteresiran za kupnju tiska te da na ovakav način koči cijenu i zauzima bolji položaj za pregovore.Možemo očekivati i perfidnije igre, pa ko izdrži u toj igri živaca.

Hm, ali momački izložiti na prodaji crno na bijelo dionica u vrijednosti 17,3 milja kuna je svakako ozbiljna stvar. Isto tako se netko mogao pojaviti i to pokupiti i reći: Hvala, dobar posao. Tako da ne vjerujem da je baš u pitanju blokada cijene. Moglo bi biti igre živaca i status quo pozicije ako se nalog opet pojavi.

A možda se samo brokeru polila kava po tastaturi pa slučajno ispritiskao čudne brojeve dok je brisao [tongue]
[/quote]

zašto nisu ostavili nalog nek stoji?

hangeru, nekak mi smrdi na kavu. sjećam se kak su prije par mjeseci prodavali jadroplov, ali ne cijelu firmu, nego dve
[undecid]

[/quote]

Da, moguće je kava. Sjećate se i Janafa po 129 kn
[wink]

zamalo sam mu oteo per komada iz čiste zahebancije ali sam se previše premišljo .. čisto da vidim da li bi poništili transakciju

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

18 komada po bidu. Klasika.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


18 komada po bidu. Klasika.

Vjerojatno će to biti i zadnja transakcija. Klasika.

S obzirom da se moglo komodno kupovati na 230, to je 20% plusa ili u prevodu u 800-tinjak kunića Iliti 20-tak čevapa s kajmakom i pivom. Netko će se dobro udebljati.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Lijepo čišćenje aska pred kraj [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Evo nas na 300 [yawn] [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close