TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo nalog na asku, to prodaje ili toda ili država ili adris. trećeg nema

I'LL BE BACK

evo neko vam izvadio labana i maše [lol]
17 milijona na asku …neviđeno…
zamjerili ste se nekome dečki, nije baš tako šupalj ask…tj. šupalj je al moćan 🙂

Više ga nema.

Koje su ovo gluposti?

Zar transakcije preko 5 milja ne idu kroz blok?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


evo nalog na asku, to prodaje ili toda ili država ili adris. trećeg nema

Rekli ste da toda neće prodavati prije 500 kn/ share. Pretpostavljam niti adris, jel moguće da ipak hoće? Mislim koji bi bili razlozi da su nekaj platili 2x skuplje i sad to prodaju? Pranje love?


Više ga nema.

Koje su ovo gluposti?

Zar transakcije preko 5 milja ne idu kroz blok?

Mogu al ne moraju.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Moj zaključak je da je TDR zainteresiran za kupnju tiska te da na ovakav način koči cijenu i zauzima bolji položaj za pregovore.Možemo očekivati i perfidnije igre, pa ko izdrži u toj igri živaca.

klodovik

To ne bi dopustila Agencija za zaštitu trž. natjecanja, a upitno je i preuzimanje kioska Slobodne zbog monopola.

Kako god, sve je jasnije da su ovdje neke kombinacije u igri. Mislim da treba imati Tisk u portfelju.

I'LL BE BACK


Moj zaključak je da je TDR zainteresiran za kupnju tiska te da na ovakav način koči cijenu i zauzima bolji položaj za pregovore.Možemo očekivati i perfidnije igre, pa ko izdrži u toj igri živaca.

Hm, ali momački izložiti na prodaji crno na bijelo dionica u vrijednosti 17,3 milja kuna je svakako ozbiljna stvar. Isto tako se netko mogao pojaviti i to pokupiti i reći: Hvala, dobar posao. Tako da ne vjerujem da je baš u pitanju blokada cijene. Moglo bi biti igre živaca i status quo pozicije ako se nalog opet pojavi.

A možda se samo brokeru polila kava po tastaturi pa slučajno ispritiskao čudne brojeve dok je brisao [tongue]



Moj zaključak je da je TDR zainteresiran za kupnju tiska te da na ovakav način koči cijenu i zauzima bolji položaj za pregovore.Možemo očekivati i perfidnije igre, pa ko izdrži u toj igri živaca.

Hm, ali momački izložiti na prodaji crno na bijelo dionica u vrijednosti 17,3 milja kuna je svakako ozbiljna stvar. Isto tako se netko mogao pojaviti i to pokupiti i reći: Hvala, dobar posao. Tako da ne vjerujem da je baš u pitanju blokada cijene. Moglo bi biti igre živaca i status quo pozicije ako se nalog opet pojavi.

A možda se samo brokeru polila kava po tastaturi pa slučajno ispritiskao čudne brojeve dok je brisao [tongue]
[/quote]

zašto nisu ostavili nalog nek stoji?

hangeru, nekak mi smrdi na kavu. sjećam se kak su prije par mjeseci prodavali jadroplov, ali ne cijelu firmu, nego dve
[undecid]

I'LL BE BACK

Ili je netko dobio toliko dionica za štopanje cijene, malo po malo, a likson je sve odjednom stavio na prodaju.
Može bit svašta.




Moj zaključak je da je TDR zainteresiran za kupnju tiska te da na ovakav način koči cijenu i zauzima bolji položaj za pregovore.Možemo očekivati i perfidnije igre, pa ko izdrži u toj igri živaca.

Hm, ali momački izložiti na prodaji crno na bijelo dionica u vrijednosti 17,3 milja kuna je svakako ozbiljna stvar. Isto tako se netko mogao pojaviti i to pokupiti i reći: Hvala, dobar posao. Tako da ne vjerujem da je baš u pitanju blokada cijene. Moglo bi biti igre živaca i status quo pozicije ako se nalog opet pojavi.

A možda se samo brokeru polila kava po tastaturi pa slučajno ispritiskao čudne brojeve dok je brisao [tongue]
[/quote]

zašto nisu ostavili nalog nek stoji?

hangeru, nekak mi smrdi na kavu. sjećam se kak su prije par mjeseci prodavali jadroplov, ali ne cijelu firmu, nego dve
[undecid]

[/quote]

A možda se zahebo umjesto prodajnog naloga trebao biti kupovni pa da počisti sve do 2000kn [lol]

No na kraju se ipak predomislio [lol]

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close