TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

još kad se ekipa počne seliti iz ingre i ostalog da vidiš kak ne vrijedi no to je uvijek tak … zašto kupovati po 230 kad se može i po 300

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Ako stoji poslovica, da su mediji treca grana vlasti onda ce biti velike guzve, pogotovo kad se govori o mijenjanju trenutacno najveceg vlasnika. Bit ce guzve i borbe za sam kontrolni dio. Vlast je vlast, bas me zanima tko je ne zeli, i to u bilo kakva vremena (krizna ili nekrizna)?

Mislim, da ce biti divlje voznje ovdje, jako divlje, nemojte se voziti bez sigurnostnog pojasa.


Za divlju vožnju treba pokrenuti motore, nadam se da ćemo počet sutra s onih 900 kom na 285kn.

Inače Tisak nema direktne veze s medijima, ovo je najveći maloprodajni lanac kioska i vodeći distributer tiskovina i duhanskih proizvod. Odlična firma, loša dionica, ali jeftina.
Vlast ima Todorić i ako bude prodavao bojim se da će kupac diktirati cijenu. Ne treba dramatizirati oko toga, niti treba komentirati sve što pišu novine, pogotovo Business.hr jer to je smeće od portala.


Za divlju vožnju treba pokrenuti motore, nadam se da ćemo počet sutra s onih 900 kom na 285kn.

Inače Tisak nema direktne veze s medijima, ovo je najveći maloprodajni lanac kioska i vodeći distributer tiskovina i duhanskih proizvod. Odlična firma, loša dionica, ali jeftina.
Vlast ima Todorić i ako bude prodavao bojim se da će kupac diktirati cijenu. Ne treba dramatizirati oko toga, niti treba komentirati sve što pišu novine, pogotovo Business.hr jer to je smeće od portala.

Tisak nema direktne veze s medijima, osim toga, da jos malo pa neces moci kupiti tiskani medij nigdje drugdje. Interes za kontrolu ovakve firme bit ce sa svih strana. Bio bi vani, a vjerujem, da ce biti i doma.

A sto se tice komada na 285, ja cu svoj dio micat na siguran nivo i lovit ispod sto ce ispadat po eksponentnoj liniji.

Antiša: kojih 900kom na prodaji? [thumbsup]

Konačno je vidljivo da bi i tisak mogao ozbiljnije porasti! Isparilo je onih 900 kom na 285. Do 300 je ostalo još samo 150 kom…

K:
272,00 2
265,05 50
265,00 130
262,15 38
262,11 6
262,00 45
260,10 115
260,02 4
259,03 45
259,00 60
Top ask CIJENA KOLIČINA
289,97 52
289,98 48
289,99 40
290,00 7
297,00 5
300,00 13
308,88 10
309,98 47
310,00 200
320,00 10

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Bilo je i vrijeme da krenemo

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

povukli se svi sa prodaje… frka, ha? [proud]

I'LL BE BACK

-Prodaja je šuplja ko’ Hajdukova obrana
-Jučer se sa par komada po bidu pokušava rušit zadnja cijena (uvijek dobar znak)
-Dionica je banani duže vrijeme, riječnikom fizike: energija se nakupljala i prije ili kasnije će doći do njenog oslobađanja
-Moguća prodaja

Tko je propustio adpl i ingru neka baci oko ovdje. Iako će sada teško skupit veću količinu.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


-Prodaja je šuplja ko’ Hajdukova obrana
-Jučer se sa par komada po bidu pokušava rušit zadnja cijena (uvijek dobar znak)
-Dionica je banani duže vrijeme, riječnikom fizike: energija se nakupljala i prije ili kasnije će doći do njenog oslobađanja
-Moguća prodaja

Tko je propustio adpl i ingru neka baci oko ovdje. Iako će sada teško skupit veću količinu.

skupit će kitu babinu

I'LL BE BACK

59.670 ?

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

nije više šuplja prodaja. ima jedan sa 59.670 komada. cca 17,3mil

Tko ima ovoliko dionica?

Zar ovo ne bi trebalo ići kroz blok a ne direktno na burzi?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close