TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lijepo čišćenje aska.

Moguć scenarij kao na ingri uskoro.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Dok sam ovo pisao pobrstila je prva brana na 268. Sljedeća veća je na 285.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

evo mene s godišnjeg. vidim svašta ste pisali. netko je rekao da je ingra prodala svoj tisak na 900 kuna i da su ga sada opet kupili. to je krivo. naime, čim su ušli u top 10, prodali su 35 komada i opet se spustili na 11 mjesto, da bi potom pali na 14 jer su još malo prodali. nikada nisu sve prodali, a sada opet kupuju jer znaju što slijedi. po nekim informacijama, vrlo će brzo krenuti povratak na iznad 1000 kuna, a tu su još i špekulacije o izvajanju medie iz tiska i prodaje zasebno ili sa tiskom, u kojem slučaju cijena niti neće biti ispod 950 kuna po dionici. kupaca za tisak uvijek će biti, u to ne morate sumnjati. a sad vi kako znate.

...povijest se ponavlja...


evo mene s godišnjeg. vidim svašta ste pisali. netko je rekao da je ingra prodala svoj tisak na 900 kuna i da su ga sada opet kupili. to je krivo. naime, čim su ušli u top 10, prodali su 35 komada i opet se spustili na 11 mjesto, da bi potom pali na 14 jer su još malo prodali. nikada nisu sve prodali, a sada opet kupuju jer znaju što slijedi. po nekim informacijama, vrlo će brzo krenuti povratak na iznad 1000 kuna, a tu su još i špekulacije o izvajanju medie iz tiska i prodaje zasebno ili sa tiskom, u kojem slučaju cijena niti neće biti ispod 950 kuna po dionici. kupaca za tisak uvijek će biti, u to ne morate sumnjati. a sad vi kako znate.

Ne pametuj bez veze do prije 2 mjeseca imali su 839 komada i bili su 24.mjestu i u zadnja dva mjeseca su kupili 900.

LEAVE THE WORLD BEHINED


evo mene s godišnjeg. vidim svašta ste pisali. netko je rekao da je ingra prodala svoj tisak na 900 kuna i da su ga sada opet kupili. to je krivo. naime, čim su ušli u top 10, prodali su 35 komada i opet se spustili na 11 mjesto, da bi potom pali na 14 jer su još malo prodali. nikada nisu sve prodali, a sada opet kupuju jer znaju što slijedi. po nekim informacijama, vrlo će brzo krenuti povratak na iznad 1000 kuna, a tu su još i špekulacije o izvajanju medie iz tiska i prodaje zasebno ili sa tiskom, u kojem slučaju cijena niti neće biti ispod 950 kuna po dionici. kupaca za tisak uvijek će biti, u to ne morate sumnjati. a sad vi kako znate.

ne laži!

dobro ti je media napisao, izgleda da si prodao po 200, a sjecam se dasi na 1500 kad si kupovao pisao da ti je cilj uci u top 20 e moj krokodilu

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



evo mene s godišnjeg. vidim svašta ste pisali. netko je rekao da je ingra prodala svoj tisak na 900 kuna i da su ga sada opet kupili. to je krivo. naime, čim su ušli u top 10, prodali su 35 komada i opet se spustili na 11 mjesto, da bi potom pali na 14 jer su još malo prodali. nikada nisu sve prodali, a sada opet kupuju jer znaju što slijedi. po nekim informacijama, vrlo će brzo krenuti povratak na iznad 1000 kuna, a tu su još i špekulacije o izvajanju medie iz tiska i prodaje zasebno ili sa tiskom, u kojem slučaju cijena niti neće biti ispod 950 kuna po dionici. kupaca za tisak uvijek će biti, u to ne morate sumnjati. a sad vi kako znate.

ne laži!

dobro ti je media napisao, izgleda da si prodao po 200, a sjecam se dasi na 1500 kad si kupovao pisao da ti je cilj uci u top 20 e moj krokodilu
[/quote]

vidim i dalje ste isti. ***obrisano*** znam što govorim jer poznajem onoga tko daje naloge, a uz to ne pada mi na pamet da ulazim u top 20 ili 30 u vrijeme ovakve krize. samo sjedi i gledaj iduće mjesece. naravno da nisam prodao, ali budem i to vama na cijenama većim od 1000. tek tada budete uzimali. sretno i vama. ***obrisano***

...povijest se ponavlja...

Tisak nesumnjivo vrijedi daleko više od ovih skromnih 259,02kn.
Svejedno niska likvidnost mu brani rast iako vjerujem da će uskoro i on krenuti prema gore snažnije.
Barem grafovi tako vele!


Tisak nesumnjivo vrijedi daleko više od ovih skromnih 259,02kn.
Svejedno niska likvidnost mu brani rast iako vjerujem da će uskoro i on krenuti prema gore snažnije.
Barem grafovi tako vele!


kojim grafovima se Vi sve sluzite i kojim tehnikama
pofuk
unaprijed hvala

Evo tjedni graf Tiska, definitivno ulazak u presijecanje MACD-a, nešto što su brodari odavno napravili već napravili! E pa uskoro je red i na Tisak. Zanimljivo kako vani odrađuju retailari jako kvalitetno u zadnje vrijeme. Dakle nešto što naši moraju odraditi , jer definitivno ova dionica uz još par njih koje neću navoditi kasni za drugima! Ingra hvata priključak, slijedi idući ADUT. Pogodite koji!


evo mene s godišnjeg. vidim svašta ste pisali. netko je rekao da je ingra prodala svoj tisak na 900 kuna i da su ga sada opet kupili. to je krivo. naime, čim su ušli u top 10, prodali su 35 komada i opet se spustili na 11 mjesto, da bi potom pali na 14 jer su još malo prodali. nikada nisu sve prodali, a sada opet kupuju jer znaju što slijedi. po nekim informacijama, vrlo će brzo krenuti povratak na iznad 1000 kuna, a tu su još i špekulacije o izvajanju medie iz tiska i prodaje zasebno ili sa tiskom, u kojem slučaju cijena niti neće biti ispod 950 kuna po dionici. kupaca za tisak uvijek će biti, u to ne morate sumnjati. a sad vi kako znate.

Nije mi nikako draga ta priča o prodaji Tiska jer ne vjerujem da će Todorić postići cijenu veću od 400 kn, bar ne ove godine. Za Tisak i za dioničare je puno bolje da ostane pod okriljem Agrokora.
Što se tiče cijene na burzi, znamo da na to utječu isključivo veliki igrači koji kad odluče mogu ga dignuti u tjedan dana na 1000kn i vratiti idući tjedan na 300kn ako žele. Ovo je jedna od najeftinijih dionica na burzi trenutno, koja samo čeka da eksplodira. Jako me veseli ovo rušenje u zadnjih par minuta s 10 komada, jer to je samo potvrda da se ovdje sprema nešto lijepo za nas dioničare.

Nije mi nikako draga ta priča o prodaji Tiska jer ne vjerujem da će Todorić postići cijenu veću od 400 kn, bar ne ove godine. Za Tisak i za dioničare je puno bolje da ostane pod okriljem Agrokora.
Što se tiče cijene na burzi, znamo da na to utječu isključivo veliki igrači koji kad odluče mogu ga dignuti u tjedan dana na 1000kn i vratiti idući tjedan na 300kn ako žele. Ovo je jedna od najeftinijih dionica na burzi trenutno, koja samo čeka da eksplodira. Jako me veseli ovo rušenje u zadnjih par minuta s 10 komada, jer to je samo potvrda da se ovdje sprema nešto lijepo za nas dioničare.

Dugovi do grla
Todorić kreće s rasprodajom tvrtki

Susret Kosor – Pahor: Opet pala pusa!

Ako stoji poslovica, da su mediji treca grana vlasti onda ce biti velike guzve, pogotovo kad se govori o mijenjanju trenutacno najveceg vlasnika. Bit ce guzve i borbe za sam kontrolni dio. Vlast je vlast, bas me zanima tko je ne zeli, i to u bilo kakva vremena (krizna ili nekrizna)?

Mislim, da ce biti divlje voznje ovdje, jako divlje, nemojte se voziti bez sigurnostnog pojasa.

New Report

Close