TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega Crna Guja, nemojte se ljutiti, ali vi kao da ste zalutali u investiranje. prvo gdje piše da sve dionice moraju rasti istom brzinom i u isto vrijeme? neke se dionice čekaju i po nekoliko godina da se pokrenu, neke i po cijelo desetljeće, a neke skoče odmah nakon što ih kupite. Vi ste revoltirani zato jer vam tisak nije skočio kao i ostale dionice… pa kad bi to bilo tako da sve raste isto onda poptuno gubi smisao imati portfelj. onda fino kupite jednu dionicu i baš vas briga. To što vam "samo" tisak nije "odradio" a sve ostale dionice jesu možete se smatrat sretnikom… zamislite da vam je tisak jedino odradio a ostale ne… ne razumijem vas ljudi da možete biti toliko pohlepni… kad pada ne valja, a kad vam portfelj raste opet nevalja, jer eto jedna dionica se ipak nije uduplala. nema od toga ništa, kad se na taj način počne razmišljati onično slijedi kazna jer burza kažnjava pohlepu. I opet vam kažem.. dok god vi ne prodate tisak, tisak neće rasti. prodajte ga da raste. Da sam ja toliko revoltiran nekom dionicom, nema teoretske šanse da bih ju dalje držao.

I'LL BE BACK


kolega Crna Guja, nemojte se ljutiti, ali vi kao da ste zalutali u investiranje. prvo gdje piše da sve dionice moraju rasti istom brzinom i u isto vrijeme? neke se dionice čekaju i po nekoliko godina da se pokrenu, neke i po cijelo desetljeće, a neke skoče odmah nakon što ih kupite. Vi ste revoltirani zato jer vam tisak nije skočio kao i ostale dionice… pa kad bi to bilo tako da sve raste isto onda poptuno gubi smisao imati portfelj. onda fino kupite jednu dionicu i baš vas briga. To što vam "samo" tisak nije "odradio" a sve ostale dionice jesu možete se smatrat sretnikom… zamislite da vam je tisak jedino odradio a ostale ne… ne razumijem vas ljudi da možete biti toliko pohlepni… kad pada ne valja, a kad vam portfelj raste opet nevalja, jer eto jedna dionica se ipak nije uduplala. nema od toga ništa, kad se na taj način počne razmišljati onično slijedi kazna jer burza kažnjava pohlepu. I opet vam kažem.. dok god vi ne prodate tisak, tisak neće rasti. prodajte ga da raste. Da sam ja toliko revoltiran nekom dionicom, nema teoretske šanse da bih ju dalje držao.

ODLIČAN ODGOVOR! TISAK ČEKA SVOJE VRIJEME, KUPNJA PO OVIM CIJENAMA KAD TAD ĆE SE MASNO NAPLATITI! OSOBNO NEMAM PUNO TISKA, AL GA NE PRODAJEM!


[
ODLIČAN ODGOVOR! TISAK ČEKA SVOJE VRIJEME, KUPNJA PO OVIM CIJENAMA KAD TAD ĆE SE MASNO NAPLATITI! OSOBNO NEMAM PUNO TISKA, AL GA NE PRODAJEM!

Aha …tamo pišeš da crobex ide dolje, ali tisak ne prodaješ???
Nemoj se ljutiti ali ako dionice idu dolje,a to i misliš, onda si glup ako ostaješu njima

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Tisak najslabije raste te je očigledno da imaju problema koji još nisu poznati javnosti [huh]


Tisak najslabije raste te je očigledno da imaju problema koji još nisu poznati javnosti [huh]

Istina je, imaju problema nikako da se dogovore oko cijene ovaj traži previše. [kiss]

LEAVE THE WORLD BEHINED


kolega Crna Guja, nemojte se ljutiti, ali vi kao da ste zalutali u investiranje. prvo gdje piše da sve dionice moraju rasti istom brzinom i u isto vrijeme? neke se dionice čekaju i po nekoliko godina da se pokrenu, neke i po cijelo desetljeće, a neke skoče odmah nakon što ih kupite. Vi ste revoltirani zato jer vam tisak nije skočio kao i ostale dionice… pa kad bi to bilo tako da sve raste isto onda poptuno gubi smisao imati portfelj. onda fino kupite jednu dionicu i baš vas briga. To što vam "samo" tisak nije "odradio" a sve ostale dionice jesu možete se smatrat sretnikom… zamislite da vam je tisak jedino odradio a ostale ne… ne razumijem vas ljudi da možete biti toliko pohlepni… kad pada ne valja, a kad vam portfelj raste opet nevalja, jer eto jedna dionica se ipak nije uduplala. nema od toga ništa, kad se na taj način počne razmišljati onično slijedi kazna jer burza kažnjava pohlepu. I opet vam kažem.. dok god vi ne prodate tisak, tisak neće rasti. prodajte ga da raste. Da sam ja toliko revoltiran nekom dionicom, nema teoretske šanse da bih ju dalje držao.

Kolega Governeru, vaši odgovorI tipa gdje piše da sve dionice rastu jednako zaista nemaju nikakvog smisla. Ovdje sam iznio neke činjenice od Tisku a vi me optužujete za nezanje, nerazumijevanje i sl. a na kraju i pohlepu, što je u najmanju ruku ružno, ali ne govori ništa o meni već o Vama.
A kada smo već kod toga termin " dobra firma a smeće od dionice" naučio sam od Vas osobno, na PM sjetiti ćete se, a rječ je bila o ATPL.
A ogorčeni ste prije Vi nego ja jer planete ko šibica na svaki negativan post o Vašem dragom TISKU ili LEDU…
I složiti ćete se da više nema smisla da se prepucavamo, ovo već počinje sličiti na svađu dviju babetina…

I kako kaže kolega pofuk

Ugodan dan želim



kolega Crna Guja, nemojte se ljutiti, ali vi kao da ste zalutali u investiranje. prvo gdje piše da sve dionice moraju rasti istom brzinom i u isto vrijeme? neke se dionice čekaju i po nekoliko godina da se pokrenu, neke i po cijelo desetljeće, a neke skoče odmah nakon što ih kupite. Vi ste revoltirani zato jer vam tisak nije skočio kao i ostale dionice… pa kad bi to bilo tako da sve raste isto onda poptuno gubi smisao imati portfelj. onda fino kupite jednu dionicu i baš vas briga. To što vam "samo" tisak nije "odradio" a sve ostale dionice jesu možete se smatrat sretnikom… zamislite da vam je tisak jedino odradio a ostale ne… ne razumijem vas ljudi da možete biti toliko pohlepni… kad pada ne valja, a kad vam portfelj raste opet nevalja, jer eto jedna dionica se ipak nije uduplala. nema od toga ništa, kad se na taj način počne razmišljati onično slijedi kazna jer burza kažnjava pohlepu. I opet vam kažem.. dok god vi ne prodate tisak, tisak neće rasti. prodajte ga da raste. Da sam ja toliko revoltiran nekom dionicom, nema teoretske šanse da bih ju dalje držao.

Kolega Governeru, vaši odgovorI tipa gdje piše da sve dionice rastu jednako zaista nemaju nikakvog smisla. Ovdje sam iznio neke činjenice od Tisku a vi me optužujete za nezanje, nerazumijevanje i sl. a na kraju i pohlepu, što je u najmanju ruku ružno, ali ne govori ništa o meni već o Vama.
A kada smo već kod toga termin " dobra firma a smeće od dionice" naučio sam od Vas osobno, na PM sjetiti ćete se, a rječ je bila o ATPL.
A ogorčeni ste prije Vi nego ja jer planete ko šibica na svaki negativan post o Vašem dragom TISKU ili LEDU…
I složiti ćete se da više nema smisla da se prepucavamo, ovo već počinje sličiti na svađu dviju babetina…

I kako kaže kolega pofuk

Ugodan dan želim

[/quote]

kolega Crna Guja, ja vas ništa ne razumijem… Pa ja sam upravo napisao da dionice _ne rastu sve jednako_ a ne da _rasu sve jednako_. Hehe, ne optužujem vas ja ni za što, di ste to pročitali? vi sami sebi to činite. Vi ste revoltirani time da van Tisak ne raste i tu plačete po forumu… pa prodajte dionicu za boga miloga, šta će vam dionica koja ne raste??… Ne sjećam se da sam sa vama ikad komunicirao na PM jer komuniciram sa jako puno kolega pa sam možda zaboravio… Istina je da mislim da je ATPL vrhunska firma i jedno vrijeme je bila loša dionica (neovisno da li raste ili pada) jer se unutar vlasničke strukture događala masovna distribucija i izlazak velikih subjekata. Dionica je ostala u rukama mora malih ulagača i profitt sellera koji su ju kupovali i po 40 kuna prije samo 4 godine. sada kad su fondovi van ATPL ona je u rukama "tržišta" i ponaša se vrlo dobro… ne pratim stanje ispod top 10 na ATPL već neko vrijeme, tako da ne znam kakva je situacija sada…možda se čak i akumulira.. ne znam..

i opet, zašto jednostavno ne prodate Tisak nego plačete? Budite muško i donesite odluku "danas prodajem tisak", ne budite neodlični cmizdravac, nema od toga ništa.

I'LL BE BACK

g. Governer, samo da Vam kažem da se više gubite na mene svoje dragocjeno vrijeme jerbo Vaš posljednji post uopće nisam pročitao [bye]

Niti imam namjeru…

I nisam ja taj koji vam je zalijepio jedinicu…

Adio…

kolega crnaguja, nadam se ovih 40 na 260,98 nisu Vaši [thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Ovdje više nitko ništa ne piše, prepostavljam da su svi razočarani. Kupnja je nešto ojačala 660 kom u prvih deset kupnji u rasponu od 6kn, već dugo nije bilo tako. Iako nije bilo nekog kupovnog signala imam osjećaj da bi se nešto moglo početi zbivati i ovdje.
Ima i promjena u top 10:
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13%
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86%
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 327.310 13,71%
4. PBZ D.D. 11.629 0,49%
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 6.256 0,26%
6. FILIPOVIĆ MARIJAN 6.095 0,26%
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.527 0,15%
8. STOJIĆ JOZO 2.811 0,12%
9. INGRA D.D. 1.739 0,07%
10. MARKIĆ KAZIMIR 1.696 0,07%
– ušla INGRA.


Ovdje više nitko ništa ne piše, prepostavljam da su svi razočarani. Kupnja je nešto ojačala 660 kom u prvih deset kupnji u rasponu od 6kn, već dugo nije bilo tako. Iako nije bilo nekog kupovnog signala imam osjećaj da bi se nešto moglo početi zbivati i ovdje.
Ima i promjena u top 10:
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13%
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86%
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 327.310 13,71%
4. PBZ D.D. 11.629 0,49%
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 6.256 0,26%
6. FILIPOVIĆ MARIJAN 6.095 0,26%
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.527 0,15%
8. STOJIĆ JOZO 2.811 0,12%
9. INGRA D.D. 1.739 0,07%
10. MARKIĆ KAZIMIR 1.696 0,07%
– ušla INGRA.

Ingra je otprije poznata kako dio financijske imovine iz bilance vrti po tržištu kapitala i to nije ništa novo niti čudno i vjerojatno im dionice Tiska nisu jedine pozicije u portfelju. Ingra je ispala iz top 10 prije nekih 14 mjeseci kada je brojala sličan broj komada kao i sada po ovom novom stanju TOP 10 u SDA. Tada je cijena dionice bila oko 900 kuna. Prema novom stanju u top 10 izgleda da se Ingra vratila u pozicije tiska koje je otpustila prije 14 mjeseci u cjenovnom kanalu od 850do 950 kuna. Hoće li još kupovati ili će stati ostaje a vidimo. Po ovome što vidimo, mogu samo reći…vrlo mudro.

I'LL BE BACK

Dugovi do grla
Todorić kreće s rasprodajom tvrtki

Susret Kosor – Pahor: Opet pala pusa!

Ukoliko krene u prodaju, TISAK je po mišljenju prvi kandidat.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close