TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ali ovaj paket u svakom slučaju završava u čvrstim rukama, na ovaj ili onaj način – kakve su to uopće ideje da bi ovo moglo utjecati na cijenu na burzi…

pa ne znam, pitaj joku fuku.

I'LL BE BACK


pa ne znam, pitaj joku fuku.

Pitajte kolega, slobodno.

kolege pogledajte komentare uprave o razlogu poveće stavke rashoda. Neće ni investicijski ciklus trajati vječno, a onda izbijte ovu komponentu rashoda iz ukupnih rashoda pa računajte dobit. Imate u novčanom toku iz investicijskih aktivnosti odljev za "ostale investicijske aktivnosti" pa virnite koliki je. [cool]

I'LL BE BACK

spread skoro 8%. prva kupnja 265,50, a prodaja 286,67

Najveće smeće od dionice na Zagrebačkoj burzi. Poslje Ingre naravno. Za Ingru se bar znade zašto za ovo govno ne.
Dobra firma, mnogo razloga zašto kupiti. Da slažem se. To me i navelo da se spandžam s njom. Većeg dijela sam se na vrijeme rješio, ali mi je jedan dio ostao, nije mi cijeli nalog prošao, pa reko nek stoji 40 komada, neš ti. To za što sam zamijenio je otišlo od 25-30%, ovo ni makac.

E sada mi je previše i tih 40, uzet ću j…. Ingru, ona je jedina gore prošla od TISKA… Možda Vam krene bez mene, to Vam od srca želim

[thumbsup]

I može Švarceneger hvalospjeve pisat i tisku i agrokoru ali je esameterefekt da ovo stoji, i governeru da si bilo šta skuplja osim ovoga govna mogao si se obogatit [huh]

Opet kažem, dabogda Vam bez mene došlo na iljadu kuna odma sutra neće mi biti žao….


Najveće smeće od dionice na Zagrebačkoj burzi. Poslje Ingre naravno. Za Ingru se bar znade zašto za ovo govno ne.
Dobra firma, mnogo razloga zašto kupiti. Da slažem se. To me i navelo da se spandžam s njom. Većeg dijela sam se na vrijeme rješio, ali mi je jedan dio ostao, nije mi cijeli nalog prošao, pa reko nek stoji 40 komada, neš ti. To za što sam zamijenio je otišlo od 25-30%, ovo ni makac.

E sada mi je previše i tih 40, uzet ću j…. Ingru, ona je jedina gore prošla od TISKA… Možda Vam krene bez mene, to Vam od srca želim

[thumbsup]

I može Švarceneger hvalospjeve pisat i tisku i agrokoru ali je esameterefekt da ovo stoji, i governeru da si bilo šta skuplja osim ovoga govna mogao si se obogatit [huh]

Opet kažem, dabogda Vam bez mene došlo na iljadu kuna odma sutra neće mi biti žao….

kolega Crna guja, bez uvrede, ali dok god vi budete držali tisak u portfelju on neće nigdje rasti. što se mene tiče, ja uopće ne želim da raste, rastu mi neke druge dionice, a tisak po mogućnosti neka što dulje ostane ovako…pozz..

I'LL BE BACK

kolega Crna guja, bez uvrede, ali dok god vi budete držali tisak u portfelju on neće nigdje rasti. što se mene tiče, ja uopće ne želim da raste, rastu mi neke druge dionice, a tisak po mogućnosti neka što dulje ostane ovako…pozz..

"što se mene tičeja uopće ne želim da raste, rastu mi neke druge dionice, a tisak po mogućnosti neka što dulje ostane ovako…"

Kolega Arnolde, bez uvrede al ovo je jedna od većih gluposti koje sam čuo. Investitor koji uloži svoje pare u nešto po mome bi trebao očekivati, i nadati se, porastu svoje imovine. Ili se možda varam, biće da sam pohlepnik željan brze zarade, među mnoštvom altruista…

U svakom slučaju, ukoliko misliš da ja sa svojih 40 komada štopam rast dotične dionice, biti će mi zadovoljstvo prepustiti vam je…

kolega, uz svo dužno poštovanje, ali mislim da ne razumijete tisak.

I'LL BE BACK

moram priznati da sam puno puta razmišljao na isti način kao crna guja kad se radi o tisku pa sam ga i prodavao i kupovao tijekom zadnje dvije godine "milion" puta, ali on ima jednu "manu" – kad ga ljudi otkriju nema prodaje ni za lijek … eto ja sam jučer mjenjao malo ingre za još malo tiska iako i sam pretpostavljam da bu ingra brže rasla … skupiti parsto komada je skoro pa nemoguće a i tisak je narastao kojih 15% u ovom rastu kao i ingra za sada pa možemo reći da su isti ako samo to gledamo [thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


kolega, uz svo dužno poštovanje, ali mislim da ne razumijete tisak.

Ne, nikako ga ne razumijem

[angry]

Ali razumijem matematiku
[cool]

Pozz


moram priznati da sam puno puta razmišljao na isti način kao crna guja kad se radi o tisku pa sam ga i prodavao i kupovao tijekom zadnje dvije godine "milion" puta, ali on ima jednu "manu" – kad ga ljudi otkriju nema prodaje ni za lijek … eto ja sam jučer mjenjao malo ingre za još malo tiska iako i sam pretpostavljam da bu ingra brže rasla … skupiti parsto komada je skoro pa nemoguće a i tisak je narastao kojih 15% u ovom rastu kao i ingra za sada pa možemo reći da su isti ako samo to gledamo [thumbsup]

Kolega za ovo od mene stotka, ali ja tih živaca nemam. Ingra jest rasla kao i tisak ali je problem u tome što je po svemu tisak trebao puno više rasti. Svi znamo koje utege INGRA ima oko vrata + bezbroj dionica podijeljenih dobavljačima koji jedva čekaju da ju unovče. A TISK sto put zdraviji a kreće se slično. Svako znade da jedno firma a drugo dionica…

[huh]

Pozz

Tisak je mrtva dionica godinu dana. Cijelo to vrijeme se istresaju oni koji su je kupovali na 1000+.
Tek kad se svi istresu ide se gore. Prosječna cijena u zadnjih 3 godine po kojoj se ulazilo/izlazilo iz Tiska je 866kn. To je limes ove dionice. Oni strpljiviji u jakom bull marketu mogu očekivati i više.

E sad da li se isplati to čekati ili ne?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close