TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dok vi tu lupetate o lansiranjima HFP vam prodaje 13,71% firme po pocetnoj cijeni od 25 kuna.

želiš reći da je to njihova izračunata fer cijena?
Oni prodaju dionice 166 firmi po 25% odnosno 10% nominale kao početne cijene… ljepo si izvukao kontekst [lol]
Društva se nude po početnoj cijeni od 25% i 10% od nominalne vrijednosti.

Evo ja prodajem svoje za 490, ako će tko dati, a uz to još i darujem Pelikan naliv pero s pozlaćenim pisalom.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



Dok vi tu lupetate o lansiranjima HFP vam prodaje 13,71% firme po pocetnoj cijeni od 25 kuna.

želiš reći da je to njihova izračunata fer cijena?
Oni prodaju dionice 166 firmi po 25% odnosno 10% nominale kao početne cijene… ljepo si izvukao kontekst [lol]
Društva se nude po početnoj cijeni od 25% i 10% od nominalne vrijednosti.
[/quote]

Ajd ne pravi sa pametan, lijepo sam rekao po pocetnoj cijeni.
A na drazbi ce svi jedva cekati da je dignu 10 puta, i da plate 75 milja kuna za taj paket jel? Ono, biti ce guzva jer su ovih dana svi puni casha i nitko nezna di bi sa parama.
Come on.. Ako do stotke dogura, biti ce dobro.
I nadaj se samo da ce to pobrati netko tko je vec masnije unutra, adris ili toda, da ne opali po kupnji po principu daj sta das nabrzaka.


I nadaj se samo da ce to pobrati netko tko je vec masnije unutra, adris ili toda, da ne opali po kupnji po principu daj sta das nabrzaka.

Toda nema para, a Adris… ako kupi onda dolazi u obvezu podnošenja ponude za preuzimanje, zar ne? Fala Bogu nakon te kupnje ne bi ostalo još puno slobodnih dionica pa u slučaju da se s Todom dogovore da on neće prihvatiti ponudu, tih preostalih 6,3 % ne bi bio veliki trošak otkupiti po prosječnoj cijeni zadnja 3 mjeseca ili i većoj i makar se i svi dioničari odazvali.

Toda nema para, Adris ih ne želi trošiti tamo gdje to nije nužno odnoso dovoljno profitabilno. Kupiti po recimo stotinjak kn od HFP-a, po 200-injak od malih dioničara koji baš žele prodavati, to je vjerojatno dovoljno profitabilno 😀 Zato možda čak i nije suluda ideja da bi Adris to poželio kupiti pa makar i upao u obvezu podnošenja ponude za ostatak po 2-3 puta većoj cijeni.

U svakom slučaju vi koji bi prodavali možda u javnoj ponudi navijajte za što nižu cijenu na dražbi, jer je tada cijena koju je spreman platiti u ponudi za preuzimanje tim veća, jer se tako unatoč cijeni "prosjek ulaska" i dalje time održava dovoljno nisko.

Ja svoje nedam ispod 100EURA

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Ja svoje nedam ispod 100EURA

A ja mislio da sam neskroman.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.




Dok vi tu lupetate o lansiranjima HFP vam prodaje 13,71% firme po pocetnoj cijeni od 25 kuna.

želiš reći da je to njihova izračunata fer cijena?
Oni prodaju dionice 166 firmi po 25% odnosno 10% nominale kao početne cijene… ljepo si izvukao kontekst [lol]
Društva se nude po početnoj cijeni od 25% i 10% od nominalne vrijednosti.
[/quote]

Ajd ne pravi sa pametan, lijepo sam rekao po pocetnoj cijeni.
A na drazbi ce svi jedva cekati da je dignu 10 puta, i da plate 75 milja kuna za taj paket jel? Ono, biti ce guzva jer su ovih dana svi puni casha i nitko nezna di bi sa parama.
Come on.. Ako do stotke dogura, biti ce dobro.
I nadaj se samo da ce to pobrati netko tko je vec masnije unutra, adris ili toda, da ne opali po kupnji po principu daj sta das nabrzaka.
[/quote]

ne lupetaj. 166 tickera je na prodaji a prodaju se za prava. Tisak je samo jedan od njih, ali eto ti si se našao pametovat, veze nemaš.

ovo je jedan od glupljih drukova u zadnje vrijeme ali nadam se će barem netko nasjesti jer ovo čekanje na bidu je zaista uspavljujuće [yawn]

I'LL BE BACK

Tako je kolega prodaju se prava…

I postavio bih pitanje koliko je ono Todi ovo platio???

Ma ne oprostite koliko je ono po dionici investirao??

Ma ne,. ne,.ne,,nema on novaca moraon prodati sa diskontom za 25kn.

Uostalom zašto bi prodavao??

LEAVE THE WORLD BEHINED


ne lupetaj. 166 tickera je na prodaji a prodaju se za prava. Tisak je samo jedan od njih, ali eto ti si se našao pametovat, veze nemaš.

ovo je jedan od glupljih drukova u zadnje vrijeme ali nadam se će barem netko nasjesti jer ovo čekanje na bidu je zaista uspavljujuće [yawn]

Da, fakat je glup druk, … ova deranja o lansiranjima to su pametni drukovi.
I to sto je drazba u pravima, to je po tebi plus?



ne lupetaj. 166 tickera je na prodaji a prodaju se za prava. Tisak je samo jedan od njih, ali eto ti si se našao pametovat, veze nemaš.

ovo je jedan od glupljih drukova u zadnje vrijeme ali nadam se će barem netko nasjesti jer ovo čekanje na bidu je zaista uspavljujuće [yawn]

Da, fakat je glup druk, … ova deranja o lansiranjima to su pametni drukovi.
I to sto je drazba u pravima, to je po tebi plus?

[/quote]

nema nikakvih lansiranja, i to su glupi drukovi. kao što nema niti rasprodaje na burzi. emisije HFP nije ništa novo niti imalo utječe na burzovno trgovanje, imo si Belje po 25 kuna i DIOK i JDPL po isto smiješnim cijenama prije par mjeseci, pa su se tečajevi na burzi uduplali.Tisak je samo jedna od 166 tickera na dražbi i nije ni po čemu poseban po tom pitanju. Imaš trenutno puno bolji druk na dolje ako baš hoćeš, razmisli malo…

I'LL BE BACK

ma svejedno, prodaja za prava i ostala sranja, općenito prodavati sad kad je nisko, banana država… šta nisu prodali na burzi po 1k gok je išlo i budale ko ja kupovale…


Ja svoje nedam ispod 100EURA

Ja ispod 200 eura. Platio sam ih 150 eura + inflacija. A vi samo prodajite, možda ja nešto ubodem. [thumbsup]

New Report

Close