TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma daj kolega budi pametan, vise zarade čistaka dva prosjaka u zg na semaforu nego sve njegove kapunjere zajedno….ako se i malo razumis u trgovinu onda bi trebao znati da su to artikli s mizernom marzom i treba masu prodaje da bi bio na nuli.,a o zaradi da i ne govorim.a sto se tice nasih ulagaca valjda je tisuce ulagaca iz cjele zemlje i okolo pametnije od par nadobudnih pojedinaca,a za zaradu tiska malo ces pricekati bolja vremena…


Ako tisak ovo dobije, bit će apsolutni monopolist u regiji središnje i južne Dalmacije. Ne znam koliko primječujete kad šetate Splitom, jedan kiosk je Tisak, jedan je Slobodna, i tako svakih 50 metara.
Brutala [thumbsup]

A što je veći market share, udavača ima veće sise [thumbsup]


brutala,,da da a moze bit i u negativnom smislu,,,trafika svakih 50 metara a dobiti nigdje…vise zaradi onaj sto cisti cipele cuceci…a kad krene u minus taj sto cuci malo gubi a vidit ces kako ovaj svakih 50 metara u minus pa zbrajaj…to ti je isto kao i kad bilder prestane uzimati anabolike,,znas sam gdje svrsi…



Ako tisak ovo dobije, bit će apsolutni monopolist u regiji središnje i južne Dalmacije. Ne znam koliko primječujete kad šetate Splitom, jedan kiosk je Tisak, jedan je Slobodna, i tako svakih 50 metara.
Brutala [thumbsup]

A što je veći market share, udavača ima veće sise [thumbsup]


brutala,,da da a moze bit i u negativnom smislu,,,trafika svakih 50 metara a dobiti nigdje…vise zaradi onaj sto cisti cipele cuceci…a kad krene u minus taj sto cuci malo gubi a vidit ces kako ovaj svakih 50 metara u minus pa zbrajaj…to ti je isto kao i kad bilder prestane uzimati anabolike,,znas sam gdje svrsi…
[/quote]

kolega, čitamo li mi ista izvješća? dobit Tiska u 2008 nakon poreza i amortizacije je 43 mil kuna. Ili ste i vi još jedan od onih koji na osnovu poslovanja jednog ili dva kvartala neke kompanije je već stručnjak za poslovanje. E sad… ako ovi kaj čiste cipele čučeći zarade 43 milijuna kuna onda idem se i ja time baviti. ja glupan radim to što radim umjesto da čistim cipele i zaradim 43 milijuna kuna.

kolega uozbiljite se.

I'LL BE BACK

guverneru, pusti ih. nek pišu gluposti. pa oni komentiraju izvješća od prošle godine a mi smo već na pola puta do 2010 godine, i to zato jer su sada vidjeli zapisnik sa skupštine. uz to, oni su očekivali u razvojnom ciklusu dividendu. vidiš da od takvih nema vajde. neka oni fino prodaju po 200 kuna i bit će svima bolje.

...povijest se ponavlja...



Ako tisak ovo dobije, bit će apsolutni monopolist u regiji središnje i južne Dalmacije. Ne znam koliko primječujete kad šetate Splitom, jedan kiosk je Tisak, jedan je Slobodna, i tako svakih 50 metara.
Brutala [thumbsup]

A što je veći market share, udavača ima veće sise [thumbsup]


brutala,,da da a moze bit i u negativnom smislu,,,trafika svakih 50 metara a dobiti nigdje…vise zaradi onaj sto cisti cipele cuceci…a kad krene u minus taj sto cuci malo gubi a vidit ces kako ovaj svakih 50 metara u minus pa zbrajaj…to ti je isto kao i kad bilder prestane uzimati anabolike,,znas sam gdje svrsi…
[/quote]
ja se baš spremam na anabolike, a nemam iskustva s tim, moš mi objasnit kaj bu mi bilo kad prestanem

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Tisak je dobra dionica za kupiti kad fondovi spavaju i prodati kad su budni.

izašlo nam izvješće saveznika/konkurenta Inovina, mali minus gubitak, obzirom na investicije koje su imali super izvješće. Ali, pogledajte stavku Prihodi od prodaje: uvećani 27% u odnosu na 2008. Pa sad analogno to prebacite na tisak [cool]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

stiglo izvješće http://zse.hr/UserDocsImages/financ/TISK-fin2009-1H-NotREV-N-HR.pdf

Gubitak 10 milja kuna u Q2, ukupno 14 milja minusa za tekuću godinu.
Rast prihoda od 12% što je najbitnije. Minus zbog povećanih materijalnih troškova koji su povećani za 14% u ovom tromjesečju. Izgleda da je obnova i restrukturiranje pri kraju, a uz dolazak Q3 i sezone možemo očekivati snažan rast dobiti u naredonm tromjesječju [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ako nije tajna, zbog čega možemo očekivati snažan rast dobiti?
Ja sam i za ova dva protekla kvartala očekivao dobit a kad tamo gubitak!

http://www.kucilooro.webs.com/

zato što su materijalni troškovi 70 milijuna kuna veći nego prethodno tromjesječje, a to je direktno ulaganje u nove kioske i prostore tisak medie i sl. što misliš kolika će dobit biti kada završe s tim razvojnim ciklusom?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


stiglo izvješće http://zse.hr/UserDocsImages/financ/TISK-fin2009-1H-NotREV-N-HR.pdf

Gubitak 10 milja kuna u Q2, ukupno 14 milja minusa za tekuću godinu.
Rast prihoda od 12% što je najbitnije. Minus zbog povećanih materijalnih troškova koji su povećani za 14% u ovom tromjesečju. Izgleda da je obnova i restrukturiranje pri kraju, a uz dolazak Q3 i sezone možemo očekivati snažan rast dobiti u naredonm tromjesječju [thumbsup]

Kako i ne bi bio gubitak kad je ljudima puna kapa crnila u novinama pa se novine sve manje prodaju!
Evo ja i moje društvo već mjesecima ne čitamo novine uz jutarnju kavu u kafiću.
Kada se u tisku pojavi razumna doza optimizma bit će love.


Ako nije tajna, zbog čega možemo očekivati snažan rast dobiti?
Ja sam i za ova dva protekla kvartala očekivao dobit a kad tamo gubitak!

a tu dobit si ocekivao na temelju file ispred kioska tiska?guzva ne mozes doci na red.

New Report

Close