TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kaj nije adris kupoovo po 200, prije puno godina?

I'LL BE BACK


kaj nije adris kupoovo po 200, prije puno godina?

U fin. izvještajima Grupe se udio u Tisku vodi kao ulaganje u pridruženo društvo (ono u kojem ima značajan utjecaj ali nema kontrolu) primjenom "metode troška", i tu ovdje u iznosu od 61.723 tisuća kn (od 2001. godine) a što čini 25,6 % udjela u temeljnom kapitalu spomenutog društva. To je očito 100 kn po dionici.

TISK-R-A
Nominalna vrijednost dionice: 100 kn.

Toliko o Vašoj teoriji kolega.


TISK-R-A
Nominalna vrijednost dionice: 100 kn.

Toliko o Vašoj teoriji kolega.


Ne znam što želiš reći time. Nominala jeste 100 kn, po toj “nominali” je stjecan taj udio… (što je tada bilo puno više od book-a obzirom na akumulirane gubitke koji su pojeli kapital, pa možda nije svima izgledalo tako jeftino), Tisak je bio u to doba dužan svima do grla, potraživanja su se pretvorila u vlasničke udjele – normalno da po nominali, i to je tada "izgledalo skupo" obzirom o kakvom se nelikvidnom gubitašu radilo! No… pokazuje se da je to bio dobar posao 😉

ok Lynx, u relativnom smislu, tj. po fundamentalnim pokazateljima tada, Tisak po 100 kuna bilo je puno skuplje nego 250 kuna danas. Iz tog razloga ne znam zašto to uopće spominješ i opet navlačiš na Adris između redaka kako su "pametni". Svako tko kupi tisak danas po 250 kuna _fundamentalno_ je pametniji nego je Adris bio tada.

I'LL BE BACK


ok Lynx, u relativnom smislu, tj. po fundamentalnim pokazateljima tada, Tisak po 100 kuna bilo je puno skuplje nego 250 kuna danas. Iz tog razloga ne znam zašto to uopće spominješ i opet navlačiš na Adris između redaka kako su "pametni". Svako tko kupi tisak danas po 250 kuna _fundamentalno_ je pametniji nego je Adris bio tada.

Kolega nemojte se ljutiti ali moram Vas ispraviti sutra neće biti Tiska po 250 kuna a kako ste napisali danas se više nemože kupiti.

No dobro, bit će ga sutra po 280 kuna naravno ne puno i zato svi koji žele imati tisak moraju biti marljvi i skupljati ga sve to 730kn.

I još nešto, jako je bitna vještina i brzina jer taj Tisak zna i bježati a kad bježi….,bježi jako brzo!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Kolega Media, znam taj gorak osjećaj kad prodaja uzmakne a vi bi barem 200 komada kupili, a ono nema. Srećom, pretpostavljam, pa ste se vi na vrijeme opskrbili i pokupili od kamikaza pa sad nemate takvih briga. [wink]

I'LL BE BACK


Kolega Media, znam taj gorak osjećaj kad prodaja uzmakne a vi bi barem 200 komada kupili, a ono nema. Srećom, pretpostavljam, pa ste se vi na vrijeme opskrbili i pokupili od kamikaza pa sad nemate takvih briga. [wink]

Da upravu ste kolega kao i uvijek, svih onih tmurnih i crnih dana kada se mislilo da više nitko nekupuje novine i nitko neželi male kućice s finim i umiljatim gospođama koje su uvijek na usluzio
ja sam se borio sa vjetrenjačama i bio marljiv.

Čak sam toliko uspio u svome naumu i svoju gospođu uspio uvjeriti da je dovoljno da ide samo jedan put tjedno na frizuru umjesto dva puta. I tako sam za svaku njenu frizuru koja košta 440 kuna kupio po dva Tiska.

Da bila su teška vremena al sad kad vam fali još samo 50 komada da uđete u top10 veseli čovjeka!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Kolega Media, znam taj gorak osjećaj kad prodaja uzmakne a vi bi barem 200 komada kupili, a ono nema. Srećom, pretpostavljam, pa ste se vi na vrijeme opskrbili i pokupili od kamikaza pa sad nemate takvih briga. [wink]

Nego kolega zaboravio sam vas pitati da li ste i vi uspjeli nešto skupiti onda kad ste mi na privat rekli da će te se odreči porotejina na mjesec dana i umjesto njih kupovati Tisak?Znam da vi puno protejina tošite!Da li ste uspjeli?

LEAVE THE WORLD BEHINED

Kolega Media, iz osobnog iskustva vam govorim da nije pametno blinkati u top 10 tiska jer onda osice gledaju što vi radite i vedre i oblače prema tome, tako da bi možda bilo dobro da pola dionica prenesete (ugovorom oprijenosu na SDA) na svoju gospođu tako da se nebi doveli u situaciju da svojom pojavom u top 10 utječete na gomilu, a i možete u miru i dalje skupljati od kamikaza na dva računa. Koristite recept ostalih mangupa koji su izakumulirali tisak, vidite da nitko ne blinka. Pojavit će se vrijeme i za to, ali tada će već biti neka druga priča i neka druga cijena[wink]. keep the low profile [thumbsup]

I'LL BE BACK

a što se tiče protejina,nisam ih se odreko al sam se odreko dijela sladoleda. Umjesto 8 Kingova dnevno jedem samo dva a za ostatak sam kupovao Tisak u ove dvije godine. Prihodi leda svejedno neće pasti zbog toga jer sam navuko sve koje poznajem i sad su ovisni o sladoledu.

I'LL BE BACK


Kolega Media, iz osobnog iskustva vam govorim da nije pametno blinkati u top 10 tiska jer onda osice gledaju što vi radite i vedre i oblače prema tome, tako da bi možda bilo dobro da pola dionica prenesete (ugovorom oprijenosu na SDA) na svoju gospođu tako da se nebi doveli u situaciju da svojom pojavom u top 10 utječete na gomilu, a i možete u miru i dalje skupljati od kamikaza na dva računa. Koristite recept ostalih mangupa koji su izakumulirali tisak, vidite da nitko ne blinka. Pojavit će se vrijeme i za to, ali tada će već biti neka druga priča i neka druga cijena[wink]. keep the low profile [thumbsup]

Pa ja sam mislil da vi mene poznajete pa ja svoju Žosefinu volim najviše na svjetu.Pa nisam ja toliko pohlepan pa ja sam pol odmah njoj prebacil.
Gospon guverner pa jasam računal skupa.A kaj vi svojoj ženici nikaj niste kupili pa tisak vam ima škrinje i tamo se isto liže ledo?

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close