TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Daj bog onda da ga proda pa da nekaj i prodam s dobitkom



Koja je logika da proda Tisak za manje nego što ga je kupio

kolega, otkud vam je to uopće palo na pamet? Todorić je plaćao tisak 430 kuna,doveo ljude, uložio u bussiness, smanjio dugoročne obveze, restrukturirao poslovanje (koje još uvijek nije gotovo), pogledajte poslovne rezultate prošle godine… Pa nije on kamikaza da ga uz sve to prodaje za jeftinije nego ga je kupio…(ako ga upće i misli prodavati).
[/quote]

Evo da se i ja pripicoknem, neznam niš o ovom o čemu pričate, ali znam nešto drugo.

Zašto se nešto puno plaća i onda poslije jeftino prodaje?
Jeste li što naučili iz povijesti?
Pranje love…

Ako budem vam morao crtati kako i zašto, a mislim da ne budem jer gubica mi se čini ko razuman investitor koji barata bolje terminologijom nego ja pa izvolte…

kolege na prodaji, želite li prodati ili ne? ne razumijem zašto se stalno predomišljate? prvo morate odlučit što zapravo želite, tek onda to možete i ostvariti…

i zapamtite, dok god vi ne stavite svoje na prodaju, rasti niti ne možemo. zato lijepo stavite to što imate i ne predomišljajte se previše. ili još bolje… stucite po bidu.

I'LL BE BACK

Tisak bi mogao u Adrisove ruke,to radnici jedva cekaju,a vjerujem i dionicari.
Tu treba bit strpljiv ,brzo bi mogao na 300-350,a ni to nije lose.

HAHAHHAHAHAHAH

Ako Adris uzme Tisak ide javna ponuda sa cijenom sigurno debelo preko 300 kn koliko iznosi ponderirani prosjek svih cijena zadnja 3 mjeseca, dakle 20%-30% prinosa ne gine.

Hogar vozi Volvo


Ako Adris uzme Tisak ide javna ponuda sa cijenom sigurno debelo preko 300 kn koliko iznosi ponderirani prosjek svih cijena zadnja 3 mjeseca, dakle 20%-30% prinosa ne gine.

Ajde nemoj tako. Ne misliš valjda da bi Toda to prodavao budzašto. Ukoliko se ovakav scenarij i dogodi sigurno će za dioničare biti puno povoljnija cijena po kojoj bi to transakcija prodaje išla, tako da bi cijena na burzi ostala irelevantna.

ma kolege šta vam je..ako do prodaje dođe… kakvi mrtvi prosjeci? Toda je trgovac i na ovome će zaraditi. Ispod 600 kuna nema šanse da ide ovo prodavati i to sad usred recesije. kažem… ako ga uopće misli prodavati. Tisak ima 70% tržišta kiosaka i to se mora platiti.

I'LL BE BACK



Ako Adris uzme Tisak ide javna ponuda sa cijenom sigurno debelo preko 300 kn koliko iznosi ponderirani prosjek svih cijena zadnja 3 mjeseca, dakle 20%-30% prinosa ne gine.

Ajde nemoj tako. Ne misliš valjda da bi Toda to prodavao budzašto. Ukoliko se ovakav scenarij i dogodi sigurno će za dioničare biti puno povoljnija cijena po kojoj bi to transakcija prodaje išla, tako da bi cijena na burzi ostala irelevantna.
[/quote]
Prosječna je u ovom trenutku oko 275 kn, mislim ako bude prodaje transakcija će ići iznad 300 kn. Nemojte se zavaravati da će biti više jer nije situacija, ako Todoriću toliko treba lova dati će on diskont.

pa kad je sve tak super zakaj nitko ne kupi ovo malo sirotinje na asku ?

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


ma kolege šta vam je..ako do prodaje dođe… kakvi mrtvi prosjeci? Toda je trgovac i na ovome će zaraditi. Ispod 600 kuna nema šanse da ide ovo prodavati i to sad usred recesije. kažem… ako ga uopće misli prodavati. Tisak ima 70% tržišta kiosaka i to se mora platiti.

Kolega slažem se da će ići debelo iznad 300 međutim ja sam dao samo prognozu najniže ispod koje ne može ići ali 600 mi se čini ipak malo previše, riječi vam se pozlatile

Hogar vozi Volvo

Šanse da Todorić proda TISAK jednake su šansama za invaziju čudnovatih kljunaša na Jupiter….


Šanse da Todorić proda TISAK jednake su šansama za invaziju čudnovatih kljunaša na Jupiter….

dobro, možda nekakve minimalne šanse u koje ja ne vjerujem postoje, ali sam i ja zaista prije par dana čuo da će prodati tisak. jedan izvor spominje cijenu od 725 kuna po dionici, a drugi čak 850 kuna. da sam todorić, tisak bih zadnje prodao, ali tko zna. nisam ni sanjao da bi sanader otišao pa je otišao. adris je definitivno i uvijek zainteresiran, ali tu su još neki igrači spremni da reagiraju i preuzmu ga jer to je živa lova. Vidjet ćemo u idućim danima i mjesecima što će biti. imam ga puno, teško da bi me zadovoljilo i 900 kuna po dionici, ali vidjet ćemo koliko će todorića zadovoljiti, ako se ova vijest pokaže istinitom. napominjem da su mi izvori vrlo pouzdani, no moguće da su i oni od nekog čuli, no kunu se da se o tome priča u agrokoru i adrisu već par tjedana.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close