TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

priznajem da sam ugodno iznenađen. ovu zakonsku mogućnost vrlo je malo d. d.-a iskoristilo zadnjih desetak godina. zaista se neke stvari poboljšavaju u transparentnosti kod tiska. čestitke, makar neuspjelo, barem za trud. inače, novost je Tisak-print news – u poslovnicama tisak medije možete printati preko 450 svjetskih novina na originalnom formatu. to je netko u istri već imao u ponudi, a sad će to tisak razraditi. lijepo.

...povijest se ponavlja...

kolka je plaća, radno vrijeme, GO…..?


kolka je plaća, radno vrijeme, GO…..?

Ma to su nebitne činjenice. Pa mi smo vlasnici, što više tlačimo zaposlenike i lošije ih plaćamo, bolje nama. Produktivnost raste, a rashodi opadaju. [rolleyes]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


kolka je plaća, radno vrijeme, GO…..?

dođeš na sjednicu, nešto pojedeš, ukradeš klamericu i čekaš da sjedne naknada

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

ode ispod 220, granice od koje je krenuo zadnji bull.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ovog vraga još čuvam ali mi se čini da je onih 160 iz prošle godine vjerojatnijih nego 200 iz ove ako nastavi ronjanje .. nekako smo prebrzo dojurili do tu .. no, možda tako i odletimo nazad .. chi sa

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

pozdrav zna li tko sto ce biti s dionicarima ako todoric odluci delistirati tisak i ostale s burze tj kako cemo prodati dionice. ?


pozdrav zna li tko sto ce biti s dionicarima ako todoric odluci delistirati tisak i ostale s burze tj kako cemo prodati dionice. ?

hehe, uvijek ista pitanja u vrijeme kad je crvenilo na burzi. Kolega zašto se ne informirate na pravim mjestima, npr. nazovete hanfu ili odete na skupštinu Tiska… ili Leda… ili Zvijezde… pa pitate? A ako se bojite, uvijek možete prodati… po bidu [cool]

I'LL BE BACK



pozdrav zna li tko sto ce biti s dionicarima ako todoric odluci delistirati tisak i ostale s burze tj kako cemo prodati dionice. ?

hehe, uvijek ista pitanja u vrijeme kad je crvenilo na burzi. Kolega zašto se ne informirate na pravim mjestima, npr. nazovete hanfu ili odete na skupštinu Tiska… ili Leda… ili Zvijezde… pa pitate? A ako se bojite, uvijek možete prodati… po bidu [cool]
[/quote]

Bilo bi im kao i svim diončarima ukoliko njihovi većinski valsnici odluče delistati dionice s burze. Znači prodavali bi preko Malog oglasnika.

To bi bio klasični autogol, zato ne vjerujem taj scenarij. Agrokor nije zatvoreni, samodovoljni sustav, već ovisi kako o domaćim partnerima i puku, tako i o stranim kreditorima.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

malo sam pogledo bilancu za 1Q 2009. jeste primjetili smanjenje dugoročnih obveza sa 99 milijuna krajem 2008 na svega 36 milijuna u 1Q 2009?. Istovremeno, manje su i kratkoročne obveze sa 286 na 262 milijuna. Od kraja 2006. dugoročne obveze smanjene sa 180 milijuna na 36. Kratkoročne obveze su 260 milja (većinom prema dobavljačima) a financijska imovina + potraživanja preko 300 milja. jedna od jačih/stabilnijih bilanci na ZSE.

I'LL BE BACK

@ guverner

Čekamo 2q izvješće. Tu će se lomiti koplja na mnogim drugim dionicama, tako i na ovoj.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


@ guverner

Čekamo 2q izvješće. Tu će se lomiti koplja na mnogim drugim dionicama, tako i na ovoj.

mislim da se neće ništa lomiti na tim izvješćima, kao što se ništa na njima lomilo nije ni u 2008. kad su bila ponajbolja a sve je padalo ko kruška. Onaj tko očekuje dobra 2Q izvješća najbolje nek rasproda sve što ima već sad. pa zato i jesu cijene za 80% manje nego prije 2 godine. Mislim da kod nas niti jedna izlistana firma neće pobijediti rezultate iz 2008, a ako i hoće to će biti rijetki petci.

I'LL BE BACK

New Report

Close