TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



hehe mister jozo

što je tom čovjeku? kupovao je po 300 a prodaje po 250…ajde dobro. zanimljiv lik u svakom slučaju. takvi čine 90% ulagača na zse, a ovaj se razlikuje jedino po tome što ima malo više love od ostalih. onda se čudimo nelikvidnosti. kako bi je i bilo kad neki kupuju skuplje a prodaju jeftinije…
[/quote]
možda zna neš kaj ti neznaš….kad su ubijali krobex na 4000 i naniže isto ste se svi čudili i ne shvačali a bogami i zanimljivo vam je bilo [lol] [lol]

možda zna neš kaj ti neznaš….

mister jozo jedini zna tajnu velike moći

I'LL BE BACK

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13 Osnovni račun
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 327.310 13,71 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 11.118 0,47 Skrb. račun
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 6.256 0,26 Skrb. račun
6. FILIPOVIĆ MARIJAN 6.095 0,26 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.590 0,15 Skrb. račun
8. STOJIĆ JOZO 3.000 0,13 Osnovni račun
9. MARKIĆ KAZIMIR 1.696 0,07 Osnovni račun
10. CVETOJEVIĆ SAŠA 1.672 0,07 Osnovni račun
Ukupno: 95,11

bome stao Jozo. Razočarao me jer sam mislio da je ozbiljnija kamikaza. nema veze, bit će drugih, ne brinem se ja za njih. [cool]

I'LL BE BACK

Nego kad je taj Jozo kupovao? Duže vrijeme je unutra ili je friški?


Nego kad je taj Jozo kupovao? Duže vrijeme je unutra ili je friški?

dugo je u top 20, a dokupljivao je zadnjih mjeseci vrlo marljivo.

...povijest se ponavlja...



hehe mister jozo

što je tom čovjeku? kupovao je po 300 a prodaje po 250…ajde dobro. zanimljiv lik u svakom slučaju. takvi čine 90% ulagača na zse, a ovaj se razlikuje jedino po tome što ima malo više love od ostalih. onda se čudimo nelikvidnosti. kako bi je i bilo kad neki kupuju skuplje a prodaju jeftinije…
[/quote]

Dobro je procjenio.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.




hehe mister jozo

što je tom čovjeku? kupovao je po 300 a prodaje po 250…ajde dobro. zanimljiv lik u svakom slučaju. takvi čine 90% ulagača na zse, a ovaj se razlikuje jedino po tome što ima malo više love od ostalih. onda se čudimo nelikvidnosti. kako bi je i bilo kad neki kupuju skuplje a prodaju jeftinije…
[/quote]

Dobro je procjenio.
[/quote]

nije nego je to slučajnost. da je dobro procijenio ne bi prodao 200 komada nego svih 3000. slučajno se poklopilo, kao i većini nas tijekom prošlih godina kad smo zarađivali masne pare.

...povijest se ponavlja...

Zašto jucer takav pad nije mi jasno.. Mislim razumio bi 4-5% sanader efekt al ipak 13%..

Ništa, dokup.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Zašto jucer takav pad nije mi jasno.. Mislim razumio bi 4-5% sanader efekt al ipak 13%..

Ništa, dokup.

I meni nije jasno zašto tako brzo pada indeks. Ali kad je sve čudno onda se to može malo održavati i na ZSE. Uglavnom u ovim trenutku gdje bi morala biti vlada stabilna i pokazati strateške poteze za rešavanje situacije, njen šef otišano. Nije to najbolja diplomatska, politična i koligialna poteza.
Brzo se postavila panika i pitanje oko tzv. krvne analize vašega gospodarstva. Puno se priča o tome (mogli smo vidjeti i nekim vašim medijama), ali Hrvatsko (i neke ostale države) postavljajo u grupo koja bi mogla doživjeti tzv. Gospodarski zlom (kako se to dogodilo Mađarski, Islandiji).

Na temelju članka 255. st. 3. Zakona o trgovačkim društvima i članka 28. stavak 2. Statuta društva Tisak d.d. Zagreb, Slavonska avenija 2, (dalje u tekstu: Društvo), uprava Društva objavljuje

POZIV dioničarima
za podnošenje prijedloga za biranje
tri člana Nadzornog odbora

Pozivaju se dioničari Društva da podnesu prijedloge za izbor tri člana Nadzornog odbora Društva.
Pravo predlaganja članova Nadzornog odbora Društva imaju dioničari koji pojedinačno ili skupno raspolažu s najmanje 3% dionica s pravom glasa (ovlašteni predlagatelji).
Rok za dostavu prijedloga je 15 dana od dana objave poziva.

Prijedlog mora sadržavati ime i prezime kandidata, njegovu adresu, kratki radni životopis, zanimanje i školsku spremu, suglasnost kandidata i izjavu kandidata o ispunjavanju uvjeta iz članka 255. ZTD.

Članom NO ne može biti:
• osoba koja se samostalno ili u zajednici s drugim osobama bavi djelatnošću koja je konkurentska djelatnosti Društva
• osoba koja je član konkurentskog trgovačkog društva ili njegovog organa, ili je u takvom društvu prokurist, odnosno namještenik, ili za takvo društvo radi na temelju neke druge osnove
• osoba u pogledu koje postoje zakonom propisani razlozi zbog kojih ne može biti članom Nadzornog odbora,
te osobe iz čl. 261. ZTD-a.

Zaprimljene uredne prijedloge Nadzorni odbor će uključiti u svoj službeni prijedlog Glavnoj skupštini
Članove NO bira Skupština dioničara.

Prijedloge dostaviti u dva primjerka na adresu: Tisak d.d., Sektor korporativnih funkcija, Slavonska avenija 2, Zagreb

Tisak d.d. Zagreb

Svaka čast

...povijest se ponavlja...

http://www.zse.hr/default.aspx?id=26278
Tisak d.d. – Poziv dioničarima za podnošenje prijedloga za biranje tri člana Nadzornog odbora

Ja predlažem Governora i dajem svojih parsto komada na ime prava glasa… [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close