TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


opet glupani nasjedaju na manipuliranje cijenom. vidi se da cijenu diže i spušta pbz skrbnički zajedno sa ZABA skrbničkim a vi to ne primjećujete, osim izuzetaka. inače, krenuo je TISAK-PAKET program paketne distribucije. Predaš paket na kiosku u npr. puli i oni ga dostave na kiosk u zagrebu. odlično, a i počelo je ranije nego očekivano. tržište to nije prepoznalo pa nam je za očekivati godišnja izvješća u kojima će sigurno biti povećanja dobiti, no sve to nakon velike reklamne kampanje.

ovo je odlična vijest! živio besmrtni tisak!

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ne razumijem sto ste tako nestrpljivi, skupljajte dionice i sutite. Za godinu dvije cemo prodati…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Ne razumijem sto ste tako nestrpljivi, skupljajte dionice i sutite. Za godinu dvije cemo prodati…

to su mi rekli i 2007. [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Ne razumijem sto ste tako nestrpljivi, skupljajte dionice i sutite. Za godinu dvije cemo prodati…

to su mi rekli i 2007. [lol]
[/quote]
[lol] A meni tek sada, zaznuli su te, valjda nece i mene [lol]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

dovoljno sam ga skupio. sada preostaje čekati 2 godine.

...povijest se ponavlja...

vidim da nas je puno mjerkalo onih 295 komada na 260 ali samo je jedan hrabri pero [thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


vidim da nas je puno mjerkalo onih 295 komada na 260 ali samo je jedan hrabri pero [thumbsup]

tko je pero?

...povijest se ponavlja...


vidim da nas je puno mjerkalo onih 295 komada na 260 ali samo je jedan hrabri pero [thumbsup]

Po stanju u TOP10 rekao bih da ovaj kukavica što prodaje po 260 ima još 3.000 komada na raspolaganju [cool]

Neka nam istovari to na razinama od 225-250, nitko se nece buniti.
Hvala

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Neka nam istovari to na razinama od 225-250, nitko se nece buniti.
Hvala

Naravno da se neće. Ali nema razloga skidati 260. To sam htio reći [thumbsup]

hehe mister jozo

I'LL BE BACK


hehe mister jozo

što je tom čovjeku? kupovao je po 300 a prodaje po 250…ajde dobro. zanimljiv lik u svakom slučaju. takvi čine 90% ulagača na zse, a ovaj se razlikuje jedino po tome što ima malo više love od ostalih. onda se čudimo nelikvidnosti. kako bi je i bilo kad neki kupuju skuplje a prodaju jeftinije…

...povijest se ponavlja...

New Report

Close