TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

haha, najsmješniji su mi ovi na prodaji koji su se naslagali i misle da će im to netko kupiti. haha. a zašto me ne slušate? zašto ne saspete to po bidu po ovih visokih 250 sad dok ima kupnje? Pa kaj vam nije bolje to elegantno prodati po bidu nego ovako čamiti na asku dok bid bježi sve niže? stvarno ste nadobudni [yawn]. Ne znam… ja da hoću prodati ja bih po bidu, jer ovo načekavanje nema smisla, ai vrijeme je novac [yawn].

I'LL BE BACK

evo dobre vjesti ustavni sud ukinuo zabranu rada nedjeljom [thumbsup]

pepe7

ej vi ekipo što tučete po asku, pa tisak vam je i do sada radio nedjeljom, ništa ne dobiva on s tim, po bidu tucite, po bidu majkumustaru!! [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


ej vi ekipo što tučete po asku, pa tisak vam je i do sada radio nedjeljom, ništa ne dobiva on s tim, po bidu tucite, po bidu majkumustaru!! [lol]

jesi vidio kolko ima puno prodaje, a kolko malo kupnje? ne kužim kak ih nije strah, a zamisli kad dođe neki crveni dan… ne znam… umjesto da sad otresu po 250 dok ima kolko tolko kupnje, oni nadobudno čekaju na asku da ih netko pobere…
[undecid]

I'LL BE BACK

jako teška dionica, uistinu nidsam vjerovao da to može toliko malo vrijediti…samo se nadam da će se nešto dogoditi s tiskom, kao što se dogodilo s mlinarom


ej vi ekipo što tučete po asku, pa tisak vam je i do sada radio nedjeljom, ništa ne dobiva on s tim, po bidu tucite, po bidu majkumustaru!! [lol]

evo ja sam vas danas poslušo, kupio po asku prodo po bidu, a zardio.
ne znam kaj je onom bilo na 257, zamantalo mu se od vrućine [sad]



ej vi ekipo što tučete po asku, pa tisak vam je i do sada radio nedjeljom, ništa ne dobiva on s tim, po bidu tucite, po bidu majkumustaru!! [lol]

evo ja sam vas danas poslušo, kupio po asku prodo po bidu, a zardio.
ne znam kaj je onom bilo na 257, zamantalo mu se od vrućine [sad]
[/quote]
Pa sto se bunis, hehehe…neka mu se manta opet.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


jesi vidio kolko ima puno prodaje, a kolko malo kupnje? ne kužim kak ih nije strah, a zamisli kad dođe neki crveni dan… ne znam… umjesto da sad otresu po 250 dok ima kolko tolko kupnje, oni nadobudno čekaju na asku da ih netko pobere…
[undecid]

Interesantno jel da? A da možda ti na Asku ne plaše malu djecu, a s druge strane čekaju na Bidu. Ja bih rekao da je tako. Dokupljuje ZABA skrbnički, dakle ekipa iz koncerna 🙂

nestao bid u sumraku [huh]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

a ha! a rekao sam vam da prodate u petak dok je bilo bida. A šta sada kamikaze moje? kako ćete sada van? gurate se na asku, pa neće vam to nitko sada kupiti… morat ćete po bidu… nema vam druge… a preko 250 imate još par dionica za prodati… ne znam… [bye]

I'LL BE BACK

jao jao jao bit ce prodaje Agrokoru jos, nazalost oni sa 20 milja nemreju ni na more kak spada….

mislim da bi moglo veselo biti naredna 2 mjeseca sa novinama i ostalim stvarima (ne prodaja Tiska, ali tiskovina bi mogla fasovati 🙂 )

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

opet glupani nasjedaju na manipuliranje cijenom. vidi se da cijenu diže i spušta pbz skrbnički zajedno sa ZABA skrbničkim a vi to ne primjećujete, osim izuzetaka. inače, krenuo je TISAK-PAKET program paketne distribucije. Predaš paket na kiosku u npr. puli i oni ga dostave na kiosk u zagrebu. odlično, a i počelo je ranije nego očekivano. tržište to nije prepoznalo pa nam je za očekivati godišnja izvješća u kojima će sigurno biti povećanja dobiti, no sve to nakon velike reklamne kampanje.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close