TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Super im ide ,pola kioska po gradu radi do 14:30h! [bye]

kako koji… ovaj moj u kvartu radi do 23:00h svaki dan, čak i subotom.

I'LL BE BACK



Prodaja ne mrda, al evo netko vrijedno skuplja mic po mic… sve nešto u tajnosti…

A jaka ti je tajnost… Pa napisali smo čak i na forumu!
Zašto uvijek stvarate kojekakve urote i filozofije, po vama ispada da kupuju neki fantomi, moćnici, men in black i šta ti ja znam… A ono Governor, Media i ja! [lol]
[/quote]

I ja. [smiley]

Nisu bili veliki pomaci ni gore ni dolje, al eto čovjeka svejedno veseli imati TISK u portfelju…


Super im ide ,pola kioska po gradu radi do 14:30h! [bye]

Znači da dolazi ljeto, a grad (Zagreb) se ljeti uvelike isprazni pa čemu trošiti struju za rad klime…
Znači, sve je uobičajeno i bez brige za Tisak!

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?

i ja ga kupujem s malom razlikom da jedino njega skoro i ne prodajem iako je nekako usporio zadnjih mjeseci a i nije odradio onaj trokut do kraja (jedva do pola čak što više) … ak bu sreće bum ga sutra i pogurao i podboltao … pozz svima

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

ajda napokon da se ustali Tisak iznad 300kn… vec bi mu i vrijeme bilo.. ajmo,Up-Up-Up…. 😉

Poštovane kamikaze,

gdje je zapelo? Cijeli dan čekam po 250 i ništa… Ja ne razumijem zar vam nije elegantnije rasprodati svoj Tisak po ovih visokih 250 sad kad ima kupnje, nego čekati nekakvu paniku pa rasprodavati pošto poto? stvarno ste me razočarali. Dok se vi dvoumite bi ne bi, prođe voz. lijepo prodajte sada kad vam nude po 250 i riješite se brige i muke. šta će vam to…? I ne samo tisak, sve prodajte… stvarno ne razumijem zašto čekate paniku… morate shvatiti da dok god vi ne prodate, rasta neće biti.

kamikaze, pozdrav.

I'LL BE BACK

Razočarao me tisak. Imamo uz more dva kioska,radili su od 8-22h
Ove godine preuzeo tisak. Blagdan ne rade.poslije 3 ne rade. Pošto sam poznavao prijašnjeg vlasnika. Nebi vjerovali al jedan kiosk u 12sati rada okretao je od 7-10 tisuća kuna. Ovakvim pristupom neće zaraditi ništa.

idući tjedan će bit bolje...

Je , istina. Ali da li oni uopće smiju raditi baš svaki dan od 08-22? Ne znam kak je to s novim zakonom. Inače… na dosta lokacija to radno vrijeme nije profitabilno. I lako se matematički izračuna da se više isplati staviti u 15h ključ u bravu nego držati čovjeka tamo, plaćati struju itd… ne znam za tvoje na moru, pričam općenito. Oni jako dobro znaju što je isplativo a što nije. Ne brini za to… To što neke lokacije rade kraće ja vidim kao pozitivno, ne negativno. Tu se gleda svaka kuna, pravi kapitalizam…

I'LL BE BACK

istina, kapitalizam u najsjajnijem sjaju, zato im radi brdo studenata preko SC-a za 16kn/sat dok država plaća 1000kn mjesečno nezaposlenima iz mojeg džepa i moje plaće.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Možda si u pravu. Al plaža.cigarete, sladoledi,tel. bonovi,sokovi,grickalice. Radio je bolje od obližnjeg kafića.zato se čudim čemu to. Možda što promjene od 1.7.
Vidit ćemo.
A po zakonu neznam koje je radno vrijeme dozvoljeno.

idući tjedan će bit bolje...


istina, kapitalizam u najsjajnijem sjaju, zato im radi brdo studenata preko SC-a za 16kn/sat dok država plaća 1000kn mjesečno nezaposlenima iz mojeg džepa i moje plaće.

Studenti u Tisku rade za 20 kn/h neto, a u iNovinama 18 kn/h neto. Pouzdana info.



istina, kapitalizam u najsjajnijem sjaju, zato im radi brdo studenata preko SC-a za 16kn/sat dok država plaća 1000kn mjesečno nezaposlenima iz mojeg džepa i moje plaće.

Studenti u Tisku rade za 20 kn/h neto, a u iNovinama 18 kn/h neto. Pouzdana info.
[/quote]

Jeftinije uzeti studenta, nego zaposliti nezaposlenog. Da ne govorimo o obavezama.
Sorry Rekvijem, ali nije kriv Tisak, već svi mi koji biramo vlast koju imamo.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close