TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Čekajući iduću godinu u visokolikvidnim dionicama pribere se daleko više nego u poziciji čekanja. IMHO.

jeste li primjetili da nam je u top 10 ušao gospodin Stojić iz uprave Euroherca. Zanimljiva ekipica unutar prvih 30 moram primjetiti….
[/quote]

ovo će bit dionica za odabrano društvo…
[/quote]

Tisak ti dođe ustvari kao HT samo što još nije bio IPO [lol]

LEAVE THE WORLD BEHINED

Upravo teko media ali ja TISK-r-a s daleko većim potencijalom!!! (i većim rastom do realnih visina)
Npr.Todorić je plaćao 50ak% višu cijenu od ove sada (a u međuvremenu se i "nešto" radilo s Tiskom), a ipo HT-a je bio po 20ak% višoj cijeni…
[smiley]

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?

Ajde nešto vezano za poslovanje, da li je netkom poznato da je T-mobile smanjio TISKU rabat na prepaid kartice? Pitam jer je TISK smanjio rabat krajnjim prodavačima (čitaj dućanima, drugim kiscima) pod tom isprikom. Ako to stoji nikom ništa, ako ne onda je to korisna informacija.


Ajde nešto vezano za poslovanje, da li je netkom poznato da je T-mobile smanjio TISKU rabat na prepaid kartice? Pitam jer je TISK smanjio rabat krajnjim prodavačima (čitaj dućanima, drugim kiscima) pod tom isprikom. Ako to stoji nikom ništa, ako ne onda je to korisna informacija.

upravo suprotno. tisak je prisilio prije 3-4 mjeseca HT, VIP i Tele2 da im povećaju rabate…hehe..dakle, bit će fina lovica…jedino ako se nešto zadnjih tjedana nije promijenilo, ali sumnjam u to. Bez tiska, teleoperateri bi prepolovili dobit….doslovce….;)

...povijest se ponavlja...

Hvala lijepa. Da li je ta informacija negdje objavljena?


Hvala lijepa. Da li je ta informacija negdje objavljena?

možeš misliti kako će objaviti takvo nešto. nije. to su mi rekli ljudi iz ht-a i tele2

...povijest se ponavlja...

evo nas blizu blokade
Vrijeme Cijena Količina
10:41:14 282,00 1
10:41:14 281,00 5
10:41:14 281,00 99
10:48:22 281,00 65
10:48:22 280,50 25
11:20:41 265,17 28
11:20:41 265,00 18
[bye]


evo nas blizu blokade
Vrijeme Cijena Količina
10:41:14 282,00 1
10:41:14 281,00 5
10:41:14 281,00 99
10:48:22 281,00 65
10:48:22 280,50 25
11:20:41 265,17 28
11:20:41 265,00 18
[bye]

cisti pokusaj rusenja cijene za jeftiniji dokup.

Kad su svi protiv Vas to znači ili da ste apsolutno u krivu ili apsolutno u pravu

Tisak se super drži u ovoj korekciji.
Nije puno rastao u prošlom rastu,što se sada pokazalo da je dobro,kvalitetna ekipa unutri i malo špekulanata. [thumbsup]

Prodaja ne mrda, al evo netko vrijedno skuplja mic po mic… sve nešto u tajnosti… Najlikvidnija firma… ima gotovine koliko oš , budu to ljudi shvatili ubrzo…


Prodaja ne mrda, al evo netko vrijedno skuplja mic po mic… sve nešto u tajnosti…

A jaka ti je tajnost… Pa napisali smo čak i na forumu!
Zašto uvijek stvarate kojekakve urote i filozofije, po vama ispada da kupuju neki fantomi, moćnici, men in black i šta ti ja znam… A ono Governor, Media i ja! [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Super im ide ,pola kioska po gradu radi do 14:30h! [bye]

New Report

Close