TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Po svemu kaj se događa sa ovom dionicom sada kada burza raste reklo bi se da smo popušili za sva vremena.

Istina prijatelju, danas je firma propala skroz, – 3% , pa to je tragedija, evo zovem odmah brokera gotovo je , gledam kroz prozor cini mi se da vise nitko ne kupuje na kiosku tiska ispred moje zgrade. Ovo danas je pravi znak , kriza je ušla u maloprodaju… Hoce kupit ko moje dionice dajem djabe… [lol] Prijatelju , just push the sell button and get off this ship !!! Fast!

Malo je tema zamrla… Tisak nemojte prodavati za djabe jer ako itko dobro stoji u ovo nelikvidno doba , onda je to tisak, jer njegovi kupci plaćaju samo cashom a on dobavljače sa ipak kakvim takvim vremenskim razmakom, a cijena novca u ovo vrijeme je visoka, a tko ima cash u ovo doba je car. Živjela maloprodaja i cash and carry 😉 A sad trk po novine i žvake na Tisak …

Onaj koji je prodavao nije prodavao jer je dobra cijena nego jer mu treba hitno lova. Mislim da je riješio šta je imao ali ga je dosta ljudi pratilo s nalozima. Vidjet ćemo ostatak dana.

Eto, bio sam u pravu.

ponovo pozdrav našem dragom meceni .. i sutra se vidimo kod o.k. korala

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Više nitko ne govori o sjajnoj perspektivi Tiska. Udarila malo kriza i počela rasprodaja. Al neka… Uskoro će i to završit. Mislim da Tisak ne može imati gore rezultate nego ih je imao u prvom kvartalu. Mogu biti samo bolji, dosta bolji. A onda će i cijena biti viša. Restrukturiranje je u tijeku, uz to i kriza i sad smo tu gdje jesmo. A nemojte zaboraviti da Tisak ima dva jako utjecajna vlasnika (Agrokor i Adris) čija će se snaga tek pokazati u narednom vremenu. Moglo bi se puno toga događati u budućnosti sa ovom tvrtkom. Slabo se piše na ovoj temi, znači u tišini se skuplja. Inače, kad vas uhvati želja za prodajom samo pogledajte ATH i brzo će vas proći. Budite ustrajni i nedajte ove dionice jeftino.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

TISK , moj miljenik , ali ne živi se od ljubavi. Uvijek ću se rado vratiti , tek kad mi pošalje signal , a sadašnji parneri počnu gubit snagu.

samo čudaci prodaju…tisak je najmanji rast odradio, ali poznato je da on uvijek kasni. vidi se ovdje da se malim prometima čuda mogu raditi, pa tako ćemo doći i do željenih targeta koji, barem kod mene, nisu nimalo skromni. vidjet ćete uostalom i sami što će ovdje biti tijekom ove i iduće godine.

...povijest se ponavlja...

Čekajući iduću godinu u visokolikvidnim dionicama pribere se daleko više nego u poziciji čekanja. IMHO.


Čekajući iduću godinu u visokolikvidnim dionicama pribere se daleko više nego u poziciji čekanja. IMHO.

da još puno moraš naučiti pokazuje ti današnji dan. likvidne rastu na velikim prometima, ali padaju na malim to je loš znak. za moj ukus, tisak je prelikvidan.
nego, jeste li primjetili da nam je u top 10 ušao gospodin Stojić iz uprave Euroherca. Zanimljiva ekipica unutar prvih 30 moram primjetiti….

...povijest se ponavlja...



Čekajući iduću godinu u visokolikvidnim dionicama pribere se daleko više nego u poziciji čekanja. IMHO.

da još puno moraš naučiti pokazuje ti današnji dan. likvidne rastu na velikim prometima, ali padaju na malim to je loš znak. za moj ukus, tisak je prelikvidan.
nego, jeste li primjetili da nam je u top 10 ušao gospodin Stojić iz uprave Euroherca. Zanimljiva ekipica unutar prvih 30 moram primjetiti….
[/quote]

Moram se složiti sa Delboyem. Likvidnost je druga liga. Jednoga dana kad nebudem imao margin, neću imati niti jednu likvidnu dionicu u portfelju. U ovim okolnostima, Tisak je baš po mom ukusu što se likvidnosti tiće.

I'LL BE BACK



Čekajući iduću godinu u visokolikvidnim dionicama pribere se daleko više nego u poziciji čekanja. IMHO.

jeste li primjetili da nam je u top 10 ušao gospodin Stojić iz uprave Euroherca. Zanimljiva ekipica unutar prvih 30 moram primjetiti….
[/quote]

ovo će bit dionica za odabrano društvo…

I'LL BE BACK

New Report

Close