TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ok, jesam li ja subjektivan ili je Tisak crni konj sa svojim trikom kako zaobici zakon i imati "ducane" otvorene nedjeljom… Jer tiskov kiosk je sve drugo osim kiosk. Jos samo da peku kruh, pa di bi mu kraj bio…

U tome i jest bit! [lol] [thumbsup]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Ok, jesam li ja subjektivan ili je Tisak crni konj sa svojim trikom kako zaobici zakon i imati "ducane" otvorene nedjeljom… Jer tiskov kiosk je sve drugo osim kiosk. Jos samo da peku kruh, pa di bi mu kraj bio…

za par dana svi će raditi nedjeljom… [yawn]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati

od 01.06. do 01.09. ili 10. , a onda opet po starom… o.k. al dosta kioska radi 0-24h što je isto o.k.


neće nitko sa malo većom količinom prodavati…a ovi koji su prodali – moja sućut.

Slažem se skroz. Ova kriza je bila prilika kakva se pruža rijetko kada u život za kupiti kvalitetne dioncie jeftino.

Vidim da je u ovu dionicu ušlo puno nestrpljivih špekulanata. Ne možete gledati kako druge dionice rastu pa prodajete. TISK tek treba doći na red kao što Vam je i rekao kolega Delboy. Čini mi se da je ovdje još uvijek akumulacija na dijelu.



Ok, jesam li ja subjektivan ili je Tisak crni konj sa svojim trikom kako zaobici zakon i imati "ducane" otvorene nedjeljom… Jer tiskov kiosk je sve drugo osim kiosk. Jos samo da peku kruh, pa di bi mu kraj bio…

za par dana svi će raditi nedjeljom… [yawn]
[/quote]

previše se očekuje od tog Tiskovog rada nedjeljom, prodaja novina opada pa tako i ljudi sve manje idu do kioska. Veliki trgovci čak razmatraju mogućnost da uopće ne rade nedjeljom zbog velikog pada prodaje i kupovne moći stanovništva, tako da to što Tisak proda poneku kolu ili sladoled na kiosku nedjeljom financijski mu doista ne znači puno, a to se vidjelo i u FI za 1Q

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Danas bi trebao biti boom prema gore

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO




Ok, jesam li ja subjektivan ili je Tisak crni konj sa svojim trikom kako zaobici zakon i imati "ducane" otvorene nedjeljom… Jer tiskov kiosk je sve drugo osim kiosk. Jos samo da peku kruh, pa di bi mu kraj bio…

za par dana svi će raditi nedjeljom… [yawn]
[/quote]

previše se očekuje od tog Tiskovog rada nedjeljom, prodaja novina opada pa tako i ljudi sve manje idu do kioska. Veliki trgovci čak razmatraju mogućnost da uopće ne rade nedjeljom zbog velikog pada prodaje i kupovne moći stanovništva, tako da to što Tisak proda poneku kolu ili sladoled na kiosku nedjeljom financijski mu doista ne znači puno, a to se vidjelo i u FI za 1Q
[/quote]

pišeš totalne gluposti. pa ne žive kiosci od novina nego upravo od te poneke cole i sladoleda i žvaka ,a ponajviše od bonova i cigareta. ti ne shvaćaš što je tisak i zašto se vodila bitka oko tiska prije par godina ali shvatit ćeš uskoro. a što se cijene tiče, rast je polagan a takav je najbolji jer ona napucavanja u blokade kasnije se obiju o glavu. inače, pbz skrbnički se prazni već tjednima. moguće je da ćemo znatno narasti čim se taj makne iz top 10.

...povijest se ponavlja...

Opet cu rec, tisak ce nas sve ugodno iznenadit, i to vrlo brzo, samo moramo biti strpljivi…


Danas bi trebao biti boom prema gore

na osnovu čega je bila ova izjava

Po svemu kaj se događa sa ovom dionicom sada kada burza raste reklo bi se da smo popušili za sva vremena.

Koma čovječe.

ma samo nek se istovaraju .. nadam se da će i u ponedeljak mecena bit raspoložen kao danas na kraju .. pozz svima

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close